אודות החברה

 

פולימדיה – מפעל משפחתי ותיק מתחילת שנות ה-90, המתמחה כבר למעלה מ-20 שנה בייצור מזרונים אורטופדיים ומערכות מיטה מעוצבות. אנו בפולימדיה מקפידים על כל פרט ופרט בתהליך ומרגישים מחוייבים לייצר ללקוחותינו את מערכות השינה שלהם בדיוק לפי טעמם האישי, ובהתאמה מלאה למבנה גופם, לנוחות ובריאות מקסימלית.

אנו בפולימדיה נעשה כל אשר ביכולתינו כדי שתהיו מרוצים.

אנו לא מעוניינים רק למכור לכם מוצר, כי אם לעזור לכם בעזרת מיטב מוצרינו להשיג את שנת הלילה הטובה ביותר, במחירי מפעל שווים לכל נפש ללא פערי תיווך, הסברים מקצועיים ומפורטים ללא כל התחייבות מצדכם, תקופת ניסיון בתנאים נדיבים ביותר ואחריות ארוכת שנים על מוצרינו. 

חומרים איכותיים

אנו בפולימדיה מודעים לחשיבות העליונה שבכל חלק וחלק במבנה מערכת השינה וניתן את מלוא תשומת הלב המגיע לו, בשילוב של מיטב החומרים הקיימים בענף בכדי להוציא ממנו את האיכות המירבית – אנו בפולימדיה לא מתפשרים על בריאות לקוחותינו.

שירות אישי

אנו בפולימדיה דואגים ללוות את הלקוח לאורך כל הדרך, החל משלב התכנון, ההתאמה האישית, עיצוב וגימור המוצר ועד לגיבוי המלא וההתחייבות שלנו לאחריות ארוכת שנים מאחוריה אנו תמיד עומדים.

אנו בפולימדיה מאמינים כי לקוח מרוצה הינו ערך עליון.

צוות פולימדיה ישמחו לעמוד לשרותכם ולסייע לכם בבחירת מערכת השינה המתאימה לכם ומזמינים אתכם להתרשם מן המגוון הרחב והסוגים השונים של מערכות שינה איכותיות ובריאות, אשר יטיבו עם שנת הלילה שלכם.

קטלוג מזרונים | קטלוג מיטות

מס’ ישיר למפעל 03-5597857
כתובתינו: רח’ המרכבה 26 א.ת. חולון.

פולימדיה מזרנים ומיטת

 

לפרטים נוספים צרו קשר