יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך אנו נבחר את המיטה הטובה ביותר לעיצוב הבית?

עיצוב הבית הוא תורה שלמה בפני עצמה, אשר פותחה רבות בשנים האחרונות וזאת תודות לאפשרויות הרבות הקיימות בשוק ולמבחר הרב של העיצובים והטכנולוגיות החדשות. כאשר מדובר על עיצוב ותכנון חדר השינה בבית, נראה כי אין מקום לפשרות ואנשים רבים משקיעים עמל רב בבחירת מיטות מעוצבות להפליא, אך לבל נשכח גם את עניין הנוחות שהוא פרמטר חשוב בכל תהליך עיצוב חדר השינה.

כידוע, תחום חדרי השינה הולך ומתפתח בקצב מסחרר ולא ניתן להתעלם מהמבחר הרב והסגנונות המוצעים בשוק, אך כמובן שעליכם לשים דגש בעת הבחירה על כמה פרמטרים חשובים אשר יסייעו לכם רבות בבחירה כמו – תקציב אישי, סגנון רצוי וכמובן איכות בלתי מתפשרת של חומרים. שלושת פרמטרים אלו, הם ללא ספק פרמטרי חשובים, אך עדין המלאכה רבה והאפשרויות רבות, אז בואו נעשה קצת סדר בנושא.


בואו נראה מהן האופציות העומדות בפניכם:


מיטות מעוצבות בסגנון קלאסי מודרני


סגנון קלאסי מודרני, מתאים לבתים אשר מעוצבים על פי הסטנדרטים האחרונים בשוק, כך שהמיטות המוצעות בסגנון זה, הן לרוב בסגנון קו נקי ומינימלי, אך עם הרבה שיק ויוקרה. בסגנון זה תוכלו למצוא מיטות העשויות מעץ מלא ומחופות בחומרים שונים וטקסטורות שונות, תוכלו למצוא מיטות בד מרשימות, מיטות ברזל מינימליסטיות, מיטות מתכווננות ועוד.


מיטות מעוצבות בסגנון כפרי


עיצוב כפרי, מתאפיין בעץ מאסיבי טבעי ומרשים וצבעים חמים כמו – בורדו, חום, אדום וכתום. תוכלו ללכת על גווני עץ טבעיים לחלוטין כיאה לעיצובים כפריים וכמובן לאבזר את חדר השינה המעוצב באביזרים אשר ישלימו את האווירה הכפרית. עיצובים כפריים מאוד מזכירים מראה של צימר כפרי, כך שאם ברצונכם להרגיש כל ערב בצימר מפנק – זוהי הבחירה הטובה ביותר עבורכם.


מיטות מעוצבות בסגנון וינטאג'


סגנון וינטאג' פרץ לעולם העיצוב בסערה ולא ניתן להתעלם ממנו כלל וכלל! בסגנון זה, תוכלו למצוא מיטות במראה עתיק אשר משלבות חדשנות בלתי מתפשרת אם זה בגוונים והעיצובים המרשימים. בקטגוריה זאת תוכלו למצוא מיטת ברזל, עץ, כיסוי עור אמיתי או דמוי עור ועוד.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט