יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש



90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    





    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך לבחור כרית בצורה נכונה לפי גובה

עד היום, אם תשאלו אנשים שונים מה תפקידה של הכרית בשנת הלילה, תגלו שאנשים חלוקים ביניהם האם מדובר באמצעי המיועד לספק לנו שינה נוחה יותר, או שאולי מדובר באמצעי המיועד לשמור על בריאות הגב והצוואר. האמת היא שכרית אמורה לספק לנו גם את ערך הנוחות וגם את ערך הבריאות האורטופדית, ויחד עם זאת, בחירה של כרית לא נכונה, יכולה להוביל לפגיעה בשני האלמנטים, או לפגיעה באלמנט אחד על חשבון האחר. על כן, כאשר אתם בוחרים כרית, עליכם לעשות זאת בצורה נבונה וחכמה, ועל בסיס ידע קונקרטי, ולא רק על פי מחיר או צורה.

כריות רגילות מול כריות אורטופדיות

את עולם הכריות אפשר לחלק לשתי קטגוריות מרכזיות: הכרית הרגילה והכרית האורטופדית. את קטגוריית הכרית הרגילה אפשר לחלק לקטגוריות משנה הנבדלות זו מזו ברמת הקשיות של הכרית ובמידת הנוחות שמספק המילוי של הכרית. ישנן כריות שהן מאוד "פלאפי", רכות מאוד, כאלה שאפשר ממש לטבוע בתוכן, אך אלו הן כריות שכיף מאוד לגעת בהן ולהחזיק אותן, אבל פחות כיף ונוח להניח עליהן את הראש לאורך לילה שלם. כריות זו אינה מספקת למעשה, כל תמיכה לא לצוואר ולא לראש. כובד משקלו של הראש גורם למעשה לביטול המוחלט של נוכחות הכרית, כאילו לא הייתה שם כרית מלכתחילה.

כריות רכות מדי לעומת כריות קשות מדי – האמת נמצאת אי שם באמצע

מן הצד השני, כריות רגילות שעשויות ספוג קשיח יכולות להוביל לכאבי ראש בזמן השינה, וכן יכולות להוביל לפגיעה בעמוד השדרה הצווארי, שכן הן אינן יודעות להתאים את עצמן לתנוחה, ונותרות בכל עת באותה התצורה. הבחירה הנכונה נמצאת היכן שהוא באמצע, עם כריות בעלות מילוי פנימי בעל רמת קשיות בינונית, שיודעת מצד אחד לספק את התמיכה הנדרשת לצוואר ולראש, ומצד שני גם להעניק לנו סביבה נוחה להניח עליה את ראשנו בשנת הלילה. לצד קטגוריה זו, ישנה קטגוריה של כריות אורטופדיות ואלו הן כריות שמגיעות הן עם התצורה האורטופדית הטובה ביותר, והן כשהן עשויות מהחומר האיכותי ביותר.

כריות אורטופדיות עם תמיכה מלאה לצוואר ולראש

כריות אלה עשויות חומר שיודע להתאים את עצמו בהתאם למשקל הראש בכל רגע נתון. לכריות אלה צד אחד שהוא גבוה יותר מן הצד השני, ומטרת גובה הכרית היא לספק תמיכה לצוואר כך שכאשר הראש מונח על הכרית, הצוואר לא נשאר תלוי באוויר, אלא נח על גבי הכרית. כריות אלה מגיעות בגבהים מסויימים בהתאם לגיל, עם כריות המותאמות יותר למבוגרים, כריות לבני נוער וכריות לילדים. בכל כרית, ניתן לבחור בגובה המתאים כפי שהוא מסופק על ידי שני צידי הכרית עצמה, וזאת במטה ליצור את הסביבה הנוחה והבריאה ביותר לצוואר ולראש.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.



המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)




זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט