יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך לבחור מזרון נוח?

מזרון מתכוונן, מזרון חללי, מזרון קפיציםאו מזרון חייזרי? מזרון רך, קשה או מזרון נפוח? ואנחנו רק רצינו לשכב לנוח! איך בוחרים ומתאימים את המזרון כדי שסוף סוף יהיה אפשר פה לישון? לפניכם כמה וכמה אפשרויות כדי שתוכלו להיווכח שהנושא פשוט מכפי שעשוי להיראות.

כמויות המזרנים הבלתי נגמרות מבלבלת את כולנו, לא סתם התחלנו לדבר בחרוזים? אבל איך אפשר להתאים מזרון נוח שיתאים לנו בדיוק אבל מצד שני גם לבן/בת הזוג שלנו? האם אפשר לבחור מזרון שיתאים לשני ה"ישנים", מבלי לריב וליצור מצב בו לשני הצדדים יהיה נוח? יש הטוענים שכן!

מזרון ויסקו אלסטי או בשמו הידוע מזרון נאסא

המזרון הויסקו אלסטי, הוא בין המזרונים הנוחים ביותר הנחשבים גם למזרונים אורטופדיים. מזרון אשר פותח במיוחד עבור האסטרונאוטים של  נ.א.ס.א ומשמש כיום גם צרכנים פרטיים שמעוניינים בשינה נוחה  ויציבה. המזרון הויסקו אלסטי הוא מזרון קשיח יחסית שמתאים במיוחד למי שסובל מבעיות גב, כאבי גב וכתפיים ודלקות שריר. המבנה המיוחד של המזרון מעניק יציבות ותמיכה מספקת לגב ולעמוד השידרה בפרט ונבחר כאחד מהמזרונים האורטופדיים המובילים והמוצלחים בעולם, בסקר הלקוחות המתבצע מפעם בקרב אוכלוסיות שונים ובקרב הסובלים מבעיות וכאבי גב כרוניים ו/או אקוטיים.

מזרון זה, הוא בין המזרונים הנוחים במיוחד והיקרים יותר בדרך כלל, מתאימים לאלה מכם הסובלים מיקיצות באמצע הלילה, הפרעות שינה ודום שינה.


מזרון קפיצים מבודדים להתאמה זוגית מושלמת

זוגות רבים, שואלים ומסתבכים בשאלה איך להתאים מזרון אחד על מיטה אחת אבל לשני אנשים. אחת האופציות הטובות ביותר, היא בחירת מזרון בעל מערכת קפיצים מבודדים. ככל שכמות הקפיצים גדולה יותר, כך השינה תהיה נוחה יותר ומותאמת למבנה הגוף. המזרון תורם לשינה נוחה במיוחד כאשר כל צד של המזרון הוא אזור בפני עצמו ואינו מושפע מהתזוזה של הצד השני. פתרון נוסף, הוא לרכוש שני מזרונים בודדים להתאמה פרטנית לכל אחד מבני הזוג, אופציה שזוגות רבים בוחרים להתפשר עליה.

  את מזרון הקפיצים, ניתן לבחור בכמה דרגות קשיות שונות, בהתאם להעדפת הלקוח.


מזרונים אורטופדיים משולבים – גם ללא מרשם רופא

מזרונים אורטופדיים משולבים, מאופיינים בכמה סוגי חומר ממנו עשוי המזרון. מזרונים אורטופדיים איכותיים יכללו שכבה של ויסקו אלאסטי ושכבה של לטקס, שני סוגים של חומרי גלם, השומרים על בריאות הגב ובריאות השינה במהלך הלילה.

מזרון לטקס – המזרון הנושם

מזרון לטקס, הוא מזרון העשוי משכבות גומי מיוחדות המתאימות במיוחד לבעלי קשיי נשימה ואלרגיות עונתיות. הלטקס דוחה את האבק בצורה מושלמת, נושם וקל במיוחד לניקוי. המזרון טוב במיוחד לאסתמטים מאחר ודוחה גם את קרדית האבק המסוכנת לבעליי קשיי נשימה בפרט ולמערכת הנשימה בכלל. מאפיין נוסף של המזרון הזה הוא היכולת שלו להתאים לגוף ולמבנה הגוף תוך זמן קצר ויתאים במיוחד לאלה מכם המתקשים למצוא את המקום שלהם במיטה במהלך הלילה.

איך נדע מה נוח?

אין מנוס חייבים לשכב על המזרון ולראות איך הגב שלנו מגיב אליו. מוכרים ינסו לשכנע אתכם, שהגב צריך להתרגל למזרון אל חשוב לזכור, שאתם אלה שעתידים לישון על המזרון, ולא הם. אם זה לא נוח, כנראה שזה לא המזרון שלכם. על אף שניתן להחזיר את המוצר תוך 14 יום, מי באמת רוצה להתעסק עם הובלה והליכה נוספת אל החנות?


זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט