יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך לבחור מיטה בהתאם לגיל הקונה?

איכות השינה משפיעה במידה ניכרת על איכות החיים שלנו: שנת לילה ערבה וארוכה מספיק מחזקת את המערכת החיסונית, מאפשרת לגוף לתקן נזקים שונים, עוזרת להטמעת זיכרונות חשובים ומפחיתה את הסיכון לדיכאון. בהתאם לכ, ממליצים הרופאים לאנשים מבוגרים על 7-8 שעות שינה ולתינוקות, פעוטות, ילדים ומתבגרים על אפילו יותר - בין 9 ל-16 שעות בהתאם לגיל. גיל הוא גם פקטור משמעותי בבחירת המיטה ובאופן כללי כדאי להקדיש תשומת לב לבחירת סוג המיטה, שגם לה כמובן יש חלק בשנת לילה מיטיבה.

השלב שבו נכון לקנות מיטת יחיד

כל ההורים מכירים היטב את ההתלבטות: בסביבות גיל שנתיים הפעוט כבר גדול ביחס לאותה מיטת תינוק שבה ישן מאז הלידה, ומגיע הזמן לרכוש מיטה חדשה. אופציה אחת היא לעבור למיטת יחיד, אולם זו נראית ענקית ביחס לממדי הגוף של הפעוט ולכן בדרך כלל תועדף מיטת מעבר קטנה יחסית. מיטת המעבר מתאימה לפרק זמן מוגבל יחסית, ובסביבות גיל 6 כבר נדרש שינוי נוסף. בהתאם, ישנם הורים שמעדיפים לעבור כבר בגיל שנתיים-שלוש למיטת יחיד.

אופציה נוספת היא לאפשר לפעוט ליהנות ממיטת המעבר שמשרה עליו ביטחון ותורמת לאיכות השינה, ובסביבות גיל 7 לפרגן לו מיטה גדולה יחסית - מיטה וחצי או אפילו מיטה זוגית שמימדיה צנועים אבל היא עדיין מאפשרת לו לישון "כמו גדול" ובעיקר לארח חברים לשינה משותפת בשיא הנוחות. מומלץ לתכנן את שלבי המעבר השונים בהתאם לגילאי כל הילדים במשפחה, כך שתוכלו להעביר מיטות שכבר לא מתאימות לילד אחד לילד הבא בתור ולחסוך לא מעט כסף.

מהן המידות של המיטות הזוגיות?

מי שלא עבר למיטה זוגית במהלך גיל ההתבגרות, מן הסתם יעבור אליה בעשור השלישי לחיים. המזרונים המיועדים למיטות אלה מגיעים במגוון רחב של מידות, כשהאופציות הנפוצות ביותר הן 200 ס"מ על 140 ס"מ, 200 ס"מ על 160 ס"מ, 190 ס"מ על 140 ס"מ ו-200 ס"מ על 150 ס"מ. באופן כללי, אורכו של המזרון הוא כמעט תמיד 200 ס"מ או 190 ס"מ, ואילו הרוחב נע בין 140 ס"מ ל-200 ס"מ.

באופן טבעי, השיקול העיקרי הוא התאמה למידות הגוף, כשאנשים גבוהים וגדולים ירצו מזרון מרווח יותר, ובהתאם גם מיטה גדולה יותר. עוד שיקול חשוב בהחלטה הוא מימדי חדר השינה - אמנם מיטה רחבה במיוחד היא מקום מפנק מאוד, אבל אם החדר קטן יחסית מיטה שכזו עלולה להשתלט עליו וליצור בו תחושות לא רצויות של צפיפות ודוחק, ואפילו קלסטרופוביה מסוימת.

למי מתאימה מיטה מתכווננת?

החל מגיל מסוים אנחנו מוכנים להשקיע יותר במיטה שלנו. בדרך כלל הדבר קורה בסביבות גיל 40, אבל כמובן שגם קודם לכן תוכלו לפנק את עצמכם במיטה מתכווננת שמתאימה את עצמה אליכם באופן מושלם, ובלחיצת כפתור. בפרט מומלצת ההשקעה למי שאיכות השינה שלו ירודה ורוצה לשפר אותה. גם זוגות עם הרגלי שימוש שונים במיטה המשותפת יזכו לתועלת רבה בזכות מיטה מתכווננת.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט