יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם


90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך לבחור מיטה לבני זוג שישנים בצורות שונות

רבות דובר על שינה טובה ואיכותית ועל השפעותיה על חיי היום יום שלנו ועל בריאות הגוף. אך מה קורה כאשר כל אחד מבני הזוג ישן בצורה מסוימת, יש אחד שאוהב להשתלט על כל המיטה ולדחוף את השני לקצה ויש את אלה שאוהבים לפרוס את ידיהם לרגליהם לרוחב המיטה. אז מה עושים ואיך בוחרים מיטה מתאימה לשני הצדדים?

ראשית, כאשר נגשים למשימת רכישת מיטה, עליכם לדעת בדיוק מה אתם רוצים, הן מבחינת מימדי המיטה, עלויות, עיצוב רצוי, גודל חדר השינה, מגבלות רפואיות וכל פרט טכני שיוכל להוביל אתכם לבחירה הנכונה. עליכם לזכור כי בחדר השינה אנו מבלים זמן רב מחיינו וכאמור שינה טובה משפיעה על שגרת היום יום כמו גם את הסיכוי, ליהנות משינה נעימה יותר וטובה יותר אשר תעיר אתכם רעננים אל יום חדש ומאתגר.

איך לבחור מיטה לבני זוג שישנים בצורות שונות

גודל המיטה


אם הנכם ישנים בצורה שונה זו מזו ואחד מכם נוטה להתעורר באמצע הלילה כשהוא כמעט ונופל על הרצפה, תוכלו לרכוש חדר שינה גדול מהסטנדרט המקובל, כך כל אחד מכם יזכה למרחב רב לעצמו. המידות המקובלות של חדר השינה הן – 160*200, 180*200, 200*200 אך כאמור אם אתם מחפשים מרחב, תוכלו למצוא חדרי שינה גדולים מהסטנדרט אשר עשויים בגודל 220*220, כך שבטוח יהיה מקום מכובד לכל אחד מכם.


אפשרות למיטה מתכווננת


מיטה מתכווננת יכולה להיות פתרון מצוין לאלה מכם אשר אוהבים לישון עם קצת הגבהה בראש או ברגלים והצד השני למשל אוהב לישון בצורה ישרה. מיטה מתכווננת יכולה להיות מצוינת גם כשאחד מבני הזוג מעוניין לצפות בטלוויזיה ואילו השני מעוניין לישון, כך שזהו פתרון מצוין לשני הצדדים.

איך לבחור מיטה לבני זוג שישנים בצורות שונות

מגוון רב של עיצובים מרהיבים


בתחום המזרונים וחדרי שינה בפרט, ישנם לא מעט מזרונים ומיטות בעיצובים מרשימים ואיכויות שונות. לכן, חשוב לבצע בחירה נבונה ולקחת את מכלול הפרמטרים בחשבון, פרמטרים אלה יסייעו לכם לבחור את האיכות הטובה ביותר וזאת כמובן לצד עיצוב מרשים בדיוק על פי טעמכם האישי.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למשאירים פרטים

זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
     למשאירים פרטים עכשיו        

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

2all - בניית אתרי אינטרנט