יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך לגשת לתכנן מיטה בהתאמה אישית עם בעל מקצוע מתאים

תכנון מיטה בהתאמה אישית היא משימה שיש בה חדווה, עניין ואתגר, אבל גם המון חששות וגם סיכון לא פשוט. מיטה שאתם בוחרים ישירות מן המדף, היא מיטה שעוצבה על ידי צוות מעצבים מקצועיים, על פי עקרונות עיצוב מקצועיים, וכל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לבחור את הדגם שאתם מתחברים אליו, והדגם שיכול להתחבר בצורה הטובה ביותר לעיצוב חדר השינה שלכם. כאשר מדובר על מיטה בהתאמה אישית, מדובר בסיפור אחר לגמרי, סיפור שאתם צריכים לבנות אותו מאפס, לרוב כאשר אין לכם את הידע המקצועי הנדרש, פרט לטעם אישי ומצב רוח.

עבודה מקצועית על פי כללים מקצועיים, ולא על פי מצבי רוח וטעם אישי

ובכן, כאשר אתם ניגשים למשימה של תכנון מיטה בהתאמה אישית, הדבר הראשון שאתם רוצים לזכור הוא שעיצוב הוא לחלוטין לא עניין של טעם אישי או מצב רוח. עיצוב מיטה, כמו עיצוב של כל פריט אחר, הוא תהליך מקצועי שחייב להתבסס על עקרונות עיצוב מקצועיים בלבד, ולא על מצבי רוח זמניים וחולפים, או על תחושות אישיות לגבי הטעם האישי שלכם. ביצוע בחירות עיצוביות בגלל שזה נראה לכם טוב, בגלל שזה עושה לכם שמח בלב למשך כמה שניות, מבלי שאתם יודעים להסביר למה ברמה רציונלית ובמונחים מקצועיים, היא גישה שעלולה להוביל אתכם לקטסטרופה עיצובית, ובהתאם לכך ההנחיה הראשונית בתכנון מיטה בהתאמה אישית, היא לשכור איש מקצוע.

בנו לעצמכם את תכנית העיצוב האישי שלכם שתשמש כמקור ההשראה לפרויקט

איש המקצוע יכול לסייע לכם ברמה של ייעוץ מקצועי או ברמה של ליווי צמוד, בהתאם לתקציב העומד לרשותכם, אבל הוא חייב להיות נוכח בתהליך. דבר שני שאתם רוצים להקפיד עליו הוא שאתם מביאים לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלכם ולא את טעמו האישי של איש המקצוע. לפני שמתחילים בתהליך, כדאי לשבת עם עצמכם, ולהוריד אל הכתב את כל ההעדפות שלכם, הצבעים שאתם מדמיינים, המרקמים, חומרי הגלם, הפרופורציות, הצורות, הקווים וכל פרט אחר שמעניין אתכם. אפשר ומומלץ לצרף תמונות שהתרשמתם מהן בקטלוגים וגלריות. את אותו הדבר חשוב לעשות גם לגבי הקווים האדומים, קרי הדברים שאותם לא תרצו לראות בעיצוב המיטה שלכם.

הגדירו את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם ועבדו על פיה לאורך כל הדרך


לשלב הזה תוכלו לקרוא תכנית העיצוב אישית שלכם, והיא תשמש כמקור ההשראה לאיש המקצוע, וכתשתית שעליה יבנה כל תהליך העיצוב של המיטה. כמו כן, חשוב בשלבים הראשונים להגדיר את מסגרת התקציב האופטימלית העומדת לרשותכם, ואת המסגרת המקסימלית שממנה לא תוכלו לחרוג. איש המקצוע צריך לדעת את הנתונים האלה בדיוק, על מנת שידע לחלק את התקציב בין האלמנטים העיצוביים השונים שיש לשלב לאורך תהליך העיצוב כולו.

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט