יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך לנקות מזרונים - 3 שיטות ניקוי ביתיות

השינה שלנו בלילה היא למעשה הבסיס של חיינו והיא למעשה זו שיכולה לקבוע האם היום שלמחרת יהיה יום מושלם שבו נרגיש מצוין או יום גרוע שבו נחוש עייפות מתמדת. על מנת להגיע למצב שבו השינה שלנו מעולה אנחנו חייבים מזרון שמותאם לנו באופן אישי ולא תמיד אנחנו יכולים למצוא את זה בחנויות הגדולות או ברחבי הרשת. מזרון בהתאמה אישית אפשר למצוא רק במפעל שמייצר מזרונים ורק כאשר אנחנו יכולים להרגיש בדיוק מהם החומרים שאנחנו רוצים שיהיו במזרון שאנחנו ישנים עליו בלילה ועל אלו חומרים אנחנו דווקא מעדיפים לוותר.


לקבל את המזרון שלנו ישירות מהיצרן לצרכן


כאשר אנחנו רוכשים את המזרון ישירות מהמפעל אנחנו למעשה לא רק מקבלים בדיוק את המזרון שמתאים לנו אלא אנחנו גם חוסכים מאוד במחיר שכן הסכום שאנחנו משלמים הוא נטו על המזרון ללא עמלות כאלו ואחרות שצצות בדרך. כאשר אתם רוכשים מזרון בהתאמה אישית ישירות מהמפעל אתם למעשה מרוויחים פעמיים: גם באיכות השינה שלכם שהופכת להיות הרבה יותר טובה וגם בכיס כי אתם פשוט משלמים פחות.


התחזוקה של המזרון – איך מנקים את המזרון?


ניקוי מזרון נשמע אולי כמו משימה מורכבת או מסובכת אבל האמת היא שאם בוחרים את חברת הניקיון הנכונה ואם לא מתפשרים על האיכות של הניקוי אז אנחנו יכולים להמשיך ולישון על המזרון שלנו עוד הרבה מאוד שנים. ניקוי מזרון לא חייב בכלל להיעשות על ידנו, למה שאנחנו נשקיע זמן ואנרגיות מיותרות כאשר אנחנו יכולים להפקיד את המשימה בידיה של חברה מקצועית ומנוסה שזו בדיוק ההתמחות שלה? ניקוי מזרונים מקצועי עושים רק עם חברה אמינה, מקצועית ובעלת הניסיון הדרוש שלמעשה מחזירה את המזרון שלכם להיות מזרון חדש בדיוק כמו המזרון שרכשתם ביום הראשון.


שלוש שיטות לנקות את המזרון שלכם – העיקר שאנחנו מגיעים אליכם


יש למעשה מספר שיטות לנקות מזרונים שנשפכו עליהם משקאות, מיצים או כוסות קפה אבל הדבר החשוב ביותר הוא שאת הניקוי של המזרון אנחנו עושים בבית שלכם וזה אומר שאתם ממש לא צריכים להתאמץ יותר מדי או לעבוד קשה מדי. מי שכבר יצא לו להעביר מזרון מבית לבית יודע שמדובר באתגר לא פשוט, כאשר אתם רוצים לבצע ניקוי של המזרון אתם לא צריכים בכלל להוציא את המזרון מהבית כי אנחנו מגיעים עד אליכם ומנקים את המזרון אצלכם בבית.

במצב כזה אתם חוסכים הרבה מאוד זמן, הרבה מאוד אנרגיות ובעיקר הרבה מאוד עצבים שכן רק להוביל את המזרון למקום אחר מחוץ לבית הופך את העסק למסורבל ומסובך. אנחנו מבטיחים לכם ניקוי מזרונים בבית הלקוח ואנחנו מגיעים עד אליכם עם כל חומרי הניקוי החזקים ביותר וכמובן עם כל המכונות שיסייעו לנו להחזיר את המזרון שלכם להיות כמו חדש.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט