יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך מנקים את המזרן בצורה איכותית

מזרן הוא אינו פריט שקל לשמור עליו נקי, מבלים עליו מספר שעות כל לילה והוא עלול להתלכלך מדברים שנשפכים עליו במיוחד אם יש לכם ילדים. שמירה על מזרן נקי תאריך את החיים שלו ותדאג לכך שיראה ויריח כמו שצריך. לא משנה איזה סוג של מזרן יש לכם, שמירה על ניקיון מזרונכם דורשת הקפדה, התמדה ואחזקה.

 

מהו הצעד הראשון


טיפול במזרון תלוי במידה רבה באחזקה איכותית. ראשית כל כדאי לרכוש כיסוי למזרון שיהווה הגנה על המזרן בצורה טובה יותר מההגנה הרגילה. רכישה של כיסוי שעמיד במים יאפשר לכם לשמור על המזרן בצורה יעילה. טיפול שבשגרה יאפשר לשמור עליו לאורך זמן מבלי לבזבז זמן מיותר בהוצאה של כתמים ממזרון מלוכלך.


כמו כן, כדי ליהנות ממזרן איכותי יש להקפיד ולהפוך אותו מדי פעם. בנוסף, כדאי לנקות את שואב האבק באמצעות שואב אבק ולשאוב את שני צידי המזרון. לאנשים הסובלים מאלרגיה מומלץ לעשות זאת לעיתים קרובות.
איך מנקים את המזרן בצורה איכותית

חשיבות התאמת חומרי הניקיון


בעקבות השימוש הרב במזרן מצטברים עליו כתמים ולכלוכים רבים, ולכן מזיקים רבים נמשכים אל תוך המזרן,כאשר אחד המזיקים הידועים לכולנו הוא קרדית האבק, שניזון מתאי עור מתים והופך כל מזרן למקום בו ניתן למצוא חיידקים רבים.


ישנם מקרים בהם המזרן עדיין מלוכלך ומצטברים עליו כתמים רכבים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לנקות אותו בצורה נקודתית. לחות יכולה להזיק מאד למזרן,היות והיא יכולה לגרום להתפתחות של עובש בתוכו.לפיכך,כדאי לבחור חומרי ניקיון שמתאימים לבד ממנו עשוי המזרן.
ההשפעה הבריאותית של רכישת מזרונים


השינה תופסת בממוצע שליש מחיינו, אך משפיעה באופן דרמטי על האיכות החיים. לפי מחקרים היכולת לבצע משימות ללא שינה יורדת באופן דרמטי ואף עשויה לקצר את אורח החיים.


רבים נוהגים להתייחס לחשיבותה של שינה כדבר מובן מאליו בדיוק כמו פעולת השינה הגוזלת מאיתנו זמן רב. יחד עם זאת, שינה ירודה משפיעה על איכות החיים.לשינה טובה חשיבות רבה בשמירה על מצב בריאותי תקין.


כיום ניתן לראות מדי יום אנשים שאינם חשים בטוב כתוצאה מהזנחה של ניקוי מזרונים. חברים או קרובי משפחה הסובלים ממחלות שונות כתוצאה מאי ניקוי המזרן שלהם. באמצעות שימוש בחומרי ניקיון נכונים ניתן למנוע מחלות. מחלות כתוצאה מחוסר ניקיון יכולות להופיע לאחר זמן מה מבלי לעורר את חשדם של האנשים.


העייפות הנגרמת כתוצאה משימוש בחומרי ניקיון לא נכונים יכולה להשפיע על איכות השינה לטווח הארוך. לכן, יש חשיבות רבה לניקוי מזרנים איכותיים שישפיעו על איכות השינה לטובה. לפי מחקרים אנשים שהתפשרו על איכות השינה שלהם לא נהנו מאיכות שינה טובה במיוחד ולא חשו אנרגטיים בשעות הבוקר. לפיכך, לפעולת הניקיון יש השפעה רבה על רכישת מזרנים. לכן חשוב להתאים את המזרונים כך שישפיעו על איכות השינה.

                                 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט