יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

בעיות שינה – אולי זו הסיבה העיקרית

אם אתם סובלים מבעיות שינה, נדודי שינה ומבחינה בריאותית הכל תקין אצלכם, הסיבה יכולה להיות שהמזרן האורטופדי שאתם ישנים עליו לא טוב לכם. תשאלו את עצמכם, האם המזרן נוח לכם? כמה שנים אתם ישנים על המזרן הזה? והאם לדעתכם הוא מעניק תמיכה לגוף? אם אתם לא בטוחים לגביו, יכול להיות שהגיע הזמן להחליפו.

 

קודם כל מזה בעיות שינה וממה נובע?

 

סקר גיאוקרטוגרפיה מצא כי כ- 20% מהגברים וכ-30% מהנשים באוכלוסייה הבוגרת מתקשים להירדם בקלות, וסובלים מהפרעות שינה או נדודי שינה . עם הגיל התופעה מחמירה.

בעיות שינה יכולות להגרם גם ממתחים, לחצים, חרדות,פחדים,פעילות יתר, אימון גופני לפני שינה, שתייה מתוקה לפני השינה ועוד. כל אלה מונעים מאיתנו שינה רגועה ונעימה, שאחריה נוכל לקום ערניים ורעננים לבוקר החדש. אם מדובר בתקופה ארוכה מאוד של בעיות שינה אז תנסו קודם כל להחליף את המזרן הקיים אצלכם בחדר השינה.

 

טיפול טבעי לבעיות שינה- מזרון אורטופדי איכותי

 

מזרון אורטופדי בהחלט יכול לעזור לשיפור השינה במידה והמזרן מתאים לכם. כל מזרן שתקנו תבקשו שהוא יהיה מותאם לכם עם הזמנה אישית. את החומרי גלם יתאימו לפי התנאים של הגוף. יש כאלה שיתאים להם יותר ויסקו ויש כאלה יותר לטקס. אם אתם סובלים ממשקל עודף אז תצטרכו מזרן SK קשיח שיחזיק את הגוף שלכם לאורך זמן. מזרון זוגי או מזרון יחיד צריכים להיות אורטופדיים ואיכותיים, אתם ישנים כ6-8 שעות ביממה ושהגוף נח וישן אז כל היום שלאחר מכן מתמלא באנרגיה. מפעל פולימדיה בחולון מספק מזרנים בהתאמה אישית ללקוחות בכל אזורי הארץ כולל מזרונים בראשון לציון, מזרונים בירושלים וכו'. יועץ שינה בשיחה אתכם או בפגישה במפעל שואל אתכם שאלות מקצועיות ומרכיב לכם מזרן שיתאים עבורכם, לאחר מכן מייצרים את המזרן הזה בשבילכם ואתם מקבלים אותו ל90 ימי הכרות אצלכם בבית. האפשרות של 90 ימי הכרות היא חשובה לאנשים הסובלים מבעיות שינה כי תמיד תוכלו לשנות את דרגת הקושי אם תרצו של המזרן. מזרנים כאלה בהחלט יכולים להועיל לאנשים הסובלים מבעיות שינה

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט