יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

גאדג'טים שהגיעו עד למזרון שלכם

הביטוי גאדג'טים מתחבר אצלנו בדרך כלל לחפצים טכנולוגיים בהם אנו עושים שימוש במערכות מחשוב, תקשורת ומולטימדיה. אוזניית בלוטות', עכבר אלחוטי, מאוורר קטן המתחבר לשקע ה USB, רמקולים ניידים הניתנים לחיבור למחשב, עדשת מצלמה שניתן לחבר למצלמת הטלפון החכם וכדומה. יחד עם זאת, גאדג'טים קיימים גם בתחומים אחרים לחלוטין, ואותם אפשר למצוא גם בענף המזרונים, שגם הוא עובר תהליך של התפתחות טכנולוגית המיועדת לאפשר לנו שינה נוחה, בריאה ומפנקת יותר.

גאדג'טים שהגיעו עד למזרון שלכם

מיטות מתכווננות עם שליטה מלאה על כל חלקי המזרון באמצעות שלט

בעולם המזרונים, אפשר לציין מספר גאדג'טים שלאורך השנים הפכו להיות מאוד פופולאריים, אם כי רובם עדיין נחשבים לנישה במזרוני יוקרה או במותגי איכות בלבד. הראשון שבהם הוא כמובן מזרונים למיטה מתכווננת. המדובר על מיטה המורכבת ממספר חלקים המחוברים זה לזה, ומאפשרת לשלוט בכל אחד מהם בנפרד בהיבטי זווית וגובה. בצורה זו ניתן להרים את המשענת בזמן קריאת ספר, או ליצור משטח חלק ואחיד לשינה. מיטות אלה נשלטות על ידי שלטים קוויים או אלחוטיים המאפשרים לבצע כל פעולה זמינה בלחיצת כפתור.

חימום המזרון עם הפעלה בזמן אמת או בתכנות מראש

גאדג'ט פופולארי נוסף בעולם המזרונים הוא חימום המזרון. על אף שאנו חיים במדינה חמה יחסית, ולכן לא מדובר בגאדג'ט שכיח בישראל, בעולם זה דווקא מוצר מבוקש מאוד. המדובר על מזרונים המכילים בתוכם מערכת חימום מובנית, המופעלת על ידי זרם חשמלי. את מערכת החימום ניתן להפעיל באמצעות שלט מובנה ובזמן אמת, ובמזרוני יוקרה ניתן גם לתכנת את מערכת החימום כך שתתחיל לפעול בשעה מסויימת, לפני שנכנסים לישון, ותפסיק את פעולתה בבוקר או במהלך הלילה על פי בחירתנו.

גאדג'טים שנחמד שיש אותם

אלו הם למעשה שני הגאדג'טים הפופולאריים ביותר בעולם המזרונים, ויודעים לספק מענה מצויין לצרכים הבולטים והמרכזיים שלנו לענייני השינה. יחד עם זאת, ישנם גאדג'טים נוספים בעולם המזרונים, גאדג'טים שנחשבים לנישתיים יותר ובהם אפשר למצוא גם מערכת שמע המוטמעת בתוך המזרון עצמו, שעון מעורר ומנורת לילה המוטמעים בתוך המזרון וכדומה.


גאדג'טים מול טכנולוגיות בעלי ערך מהותי

כפי שניתן לראות, הביטוי גאדג'טים אולי לא מתאים לכל שילוב של טכנולוגיה בעולם המזרונים, שכן גאדג'ט הוא לרוב מעין גימיק שנחמד שיש אותו, אבל הוא לא באמת הכרחי. חימום מזרון מובנה או מיטה מתכווננת הן פונקציות שיכולות להשפיע באופן ישיר ומהותי על חוויית השינה והשימוש שלנו במזרון, ולכן יהיה זה פחות נכון לכנות אותם כגאדג'טים. יחד עם זאת, שילוב של מערכות שמע, מנורת לילה, שעון מעורר או אפילו מערכת עיסוי לרגליים המוטמעת בתוך המזרון, כל אלה בהחלט יכולים להיכנס תחת הכותרת של גאדג'טים שיכולים להעניק לנו חוויה מעניינת, אך אינם הכרחיים לחוויית השינה הבסיסית והמרכזית שלנו.


זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט