יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

השפעת איכות הכרית על כאבי גב וצוואר

כדי להבין שיש השפעה של הכרית על כאבי גב וצוואר, אין צורך באיש מקצוע ומדובר במסקנה מאוד טריוויאלית ומתבקשת. יחד עם זאת, כדאי להבין כיצד נוצרת השפעה זאת, כדי להבין גם כיצד נכון ביותר להתמודד איתה. ובכן, בכל הקשור לבריאות השינה, ישנה חשיבות להבין דבר אחד. הראש והאגן הם שני האברים הכבדים ביותר בגוף האדם ביחס ליחידת שטח, מה שאומר שכאשר אנו ישנים, שני האיברים האלה נוטים לשקוע בקלות רבה בתוך המשטח עליו אנו ישנים. כאשר שני האיברים האלה שוקעים אל תוך המזרון, המשמעות הישירה של זה היא שהגב מקבל קשת מאוד לא בריאה, ושהצוואר נכנס לתנוחה של מתיחה מצד אחד ומעין תלייה באוויר ללא תמיכה, מצד שני.

מתן תמיכה מלאה לראש, שמשקלו הכבד זקוק לתמיכה וכוח נגד

ככלל, תנוחת השינה הטובה ביותר היא שינה על הצד או על הגב. מרבית האנשים מבלים את שנת הלילה כשהם ישנים על הצד, והמשמעות היא שמרבית האנשים עומדים בסיכון לכאבי גב וצוואר אם אינם עושים שימוש בכרית המספקת תמיכה ראויה לצוואר ולראש, וכן אם אינם עושים שימוש במזרון איכותי המספק את התמיכה הנדרשת לאגן. בעניין הקשת באזור הגב התחתון, הקשת הנוצרת בגלל משקל האגן, יש לטפל באמצעות מזרון איכותי, שלו גם השפעה משמעותית על אזור הגב העליון. יחד עם זאת, לכרית ישנה חשיבות רבה יותר בכל הקשור לאזור הראש והצוואר.כרית רכה מדי מול כרית כבדה מדי, בשני המקרים מדובר בנזק לגב והצוואר


כאשר אתם בוחרים בכרית רכה מדי, שאינה מספקת תמיכה לצוואר, ואינה יודעת לספק כוח נגדי למשקל הראש, אתם למעשה מגדירים תנוחת שינה שיוצרת קשת לא בריאה בגב, וכן מותירה את הצוואר מתוח ותלוי באוויר ללא התמיכה הנדרשת לו. הישארות בתנוחה זו לזמן ממושך, יכולה להוביל לפגיעה בגידים ובשרירים באזור, ולהוביל לכאבי גב וצוואר. מצד שני, שימוש בכרית קשיחה מדי יכולה להוביל בדיוק לאותה תוצאה כשהלחץ מופעל על אזורים ומרכיבים שונים של הגב והצוואר.

הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לנסות לפני שמחליטים


אחרי שאמרנו את כל זה, בסופו של דבר מדובר במילים בלבד, והדרך הטובה והנכונה ביותר עבורכם לבחון את הדברים לעומק ובאופן אישי היא באמצעות התנסות. כל שאתם צריכים לעשות הוא להגיע לחנות המוכרת מזרנים וכריות, ולבקש לנסות כריות שונות המוצעות למכירה. נסו כרית רכה מאוד במילוי נוצות, נסו כרית המילוי ספוג קשיח ובקשו גם לנסות כריות ויסקו אורטופדיות, ותוכלו להבחין בעצמכם עד כמה אתם מרגישים את ההבדל בין הכריות השונות. במהלך שנת הלילה אתם אמנם לא מרגישים את הדברים מכיוון שאתם ישנים, אבל זה שאתם לא מרגישים, לא אומר שזה לא קורה.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט