יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם


90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

התארגנות לחורף, איך עושים את זה?

למרות שימי החורף בישראל הם ימים ספורים, חשוב לדעת מה לעשות ואיך להיערך לימים הגשומים.

אספנו לכבודכם מספר נקודות שחשוב ליישם אותם טרם החורף הגיע-

ניקוי המרזבים- במהלך השנה אין לנו כל כך צורך במרזבים שבביתנו. חוסר השימוש בהם יכול לגרום לסתימות בתעלה בעקבות אבק, עלים ולכלוך שהזדמן. לכן, כשתחזית הגשם הראשונה מושמעת, עשו לעצמכם ולבני משפחתכם טובה וצאו לבדוק כי המרזב פתוח ומוכן.

בדיקת אטימות- אם כבר עליתם לגג כדי לבדוק שהמרזב פתוח, עשו בדיקה מקיפה בגג ביתכם וודאו כי אין שום חור שעלול להוביל לנזילה הישר לתוך הבית. אין דבר יותר מתסכל מיום גשום ונזילה בלתי נפסקת אל תוך חדרי הבית. חורים קטנים יכולים להיסתם עם מעט זפת.

מיטה- כמו שבקיץ תלבשו קצר ובחורף תלבשו ארוך, יישמו את הרעיון הזה גם במיטה. כשאתם נכנסים למיטה בחורף כל מה שאתם רוצים זה שהיא תהיה חמה מבעוד מועד. מה אם נגיד לכם שהכל מתחיל במזרן? מזרן איכותי יספק לכם במהירות את הטמפרטורה הרצויה עבורכם. קיץ או חורף.

מזרן איכותי הוא מזרן בעל מספר שכבות הכוללות לטקס, ספוג והחומר ויסקו. שלושת החומרים הללו משרתים את התמיכה בגב, את עיצוב התנוחה של הגוף וגם זוכרת את מבנה הגוף. מזרן טוב אמור לחלק את לחץ הגוף באופן שווה ולתמוך בגוף באופן טוטאלי. חשוב לדעת גם שלטקס דוחה אבק ולכן מומלץ בקרב האלרגיים.

לבוש- יש הטוענים כי הבגדים היפים ביותר הם בגדי החורף. תסכימו או לא, בגדי החורף נועדו בראש ובראשונה כדי להגן עלינו מפני הקור.

בדיוק מהסיבה הזו בגדי ילדים לחורף יופקו מחומרים מבודדי קור כמו צמר מירנו ששימוש בו נועד ממש עבור בגדי החורף ובידודם מהקור. בגדי ילדים לחורף בדרך כלל יבואו אחד על השני. לכן, במעמד הקנייה נסו מידה אחת יותר גדולה בכי לא לגרום למחנק.

מצעים- לאחר שבחרנו את המזרן  האולטימטיבי עבורנו, נשאר לבחור את המצעים. לימי חורף קרים, תרצו להשתמש במצעי פלנל המעניקים תחושת חמימות בתוך שניות. כמו כן, קיימים מצעים העשויים מפליז.

לאנשים שרגישים לקור הפליז הוא ממש מציל חיים. פליז הוא אחד הבדים המחממים יותר המוכרים לעולם ההלבשה והוא מיועד גם לבגדים, לשמיכות, למצעים ועוד.

לאחר שביצעתם את כל הבדיקות עבור ביטחון ביתכם, קניתם את כל מה שצריך עבור החורף הממשמש לבוא, כל שנותר לכם הוא להכין שוקו חם המבשר את בואו של החורף ולחכות לטיפות הגשם.

חורף בטוח ושקט.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למשאירים פרטים

זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
     למשאירים פרטים עכשיו        

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

2all - בניית אתרי אינטרנט