יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

חשיבותו של בחירת חדר השינה בדירה חדשה

 

יש האומרים נפש בריאה בגוף בריא, אבל נשאלת השאלה כיצד נשיג גוף בריא אם לא נישן טוב בלילה. בדיוק בגלל סיבה זו ישנה חשיבות רבה מאין כמוה לחדר השינה. בן אדם ממוצע ישן בין 7 ל8 שעות בלילה, זהו החדר בו אנו מעבירים את רוב שעות שהותינו בבית, בחדר השינה אנו מארגנים את מחשבות היום הטורדניות שעברו עלינו ונטענים מחדש לעוד יום של עשייה,  על כן הוא חשוב ביותר.

 

 

חלון לחלום

 

המפתח לשינה טובה באמת הוא מיקום החלון בחדר השינה, למרות שכל חלון ניתן לסגור בתריסים, עדיין ישנה חשיבות לאיפה שמים אותו, עדיף לא מול העיניים שלכם כאשר אתם מתעוררים, המצב המועדף הוא או מעל המיטה או לצד המיטה. לאחר מכן, ישנה השידה, אין מישהו שאין לו שידה לידה המיטה, גם אם היא סתם עומדת ריקה ליד המיטה, תמיד נוח להניח עליה דברים, כמו משקפיים, ספר קריאה, את מכשיר הטלפון ועוד. עוד טיפ קטן, מתלה הוא אביזר חובה בחדר השינה, אם כדי לתלות את המעיל כאשר נכנסים לבית או את המגבת כאשר באים להתלבש לאחר מקלחת, לכן מתלה הוא פריט חובה בחדר השינה, אפשרי לעשות מתלה על דלת חדר השינה או מתלה עומד, לכל סוג יתרונות וחסרונות, מתלה על הדלת ימנע מהדלת להיפתח עד הסוף כאשר יהיו תלויים עליה מעילים, מאידך גיסא מתלה עומד יתפוס הרבה שטח מחדר השינה וגם יהיה מכשול בדרככם לשירותים באמצע הלילה, לכן זה די עניין אישי מה כל אחד מעדיף. כמו כן לא מומלץ להחזיק בחדר השינה מחשב, הכוונה למחשב נייח, נייד אפשר להעביר, המחשב גם מכניס רעשים לא רצויים לחדר השינה וגם מנטלית מכניס לנו אי שקט. אם עוד לא בחרתם את הריצוף לחדר השינה החדש אז רצפת פרקט היא פתרון נהדר, אך אם אין לכם, שטיחון קטן כדי להניח עליו את הרגליים מיד כשקמים מהמיטה בבקרים הקרים יעשה את העבודה גם כן.

 

שטח אחסון

 

בכללי כדאי להימנע מלהפוך את חדר השינה למחסן, אך במקרה שאתם רוצים לחסוך בשטח אחסון, ארגז מצעים מתחת למיטה הוא פתרון פרקטי ויעיל במיוחד. כמו כן שידות שכבר הזכרנו מקודם, גם הן פתרון אחסון לא רע. לגבי הארון, עדיף שלא יהיה הדבר הראשון שאנשים רואים כשבאים להיכנס לחדר השינה שלכם, שימו אותו באחד מצידי הדלת. במקרה שיש לכם שירותים צמודים ליחידת ההורים בחדר השינה, השתדלו לא לשים אותם מול המיטה בכדי שכאשר תקומו בלילה לעשות צרכים לא תפריעו לבן הזוג השני שישן. אז לסיום לא חשוב אם בחרתם דירות למכירה בחיפה, אור יהודה או נתניה, הכי חשוב זה לתת לחדר השינה את הכבוד המגיע לו, אל תמהרו להחליט קחו לכם קצת זמן לישון על זה...

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט