יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

חשיבות איכות המזרון לשינה רצופה בלילה

כאשר אנו מדברים על איכות של מזרון, אנו עוסקים בעיקר בהיבט האורטופדי ומידת הבריאות שמספק המזרון לגופנו בזמן השינה. ואכן, אחד המאפיינים החשובים ביותר במזרון הוא היכולת שלו להעניק תמיכה לגב, בהיותו האיבר שממוקם בין הראש ובין האגן, שני איברים כבדים שנוטים לשקוע בתוך המזרון וליצור קשת בגב, שיכולה להזיק מאוד לבריאות הגב. מזרון איכותי יודע לספק את התמיכה הנדרשת ולמנוע מצב זה של היווצרות קשת בגב.

שינה לא טובה – חיים לא טובים

איכות המזרון הוא עניין חשוב וקריטי לא רק בהיבט האורטופדי, אלא גם ואולי בעיקר סביב הנושא של שינה רצופה בלילה. דבר ידוע הוא שאדם, בהיותו רעב או עייף, הוא לא אותו אדם. מצבים קיצוניים של חוסר שינה יכולים להוביל להתנהגויות קיצוניות ולא רציונליות, אך גם מצבים בהם השינה שלנו נפגעת בצורה מינורית, יכולים להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים שלנו, במצב הרוח, ביכולת שלנו להתנהל בצורה נכונה ביום יום, לבצע את עבודתנו בצורה טובה ובכלל, ובאופן כללי ליהנות מהחיים.

הפרעות שינה בעוצמות שונות במהלך הלילה

מזרון שאינו איכותי, יכול לגרום לנו להפרעות שינה רבות במהלך הלילה, גם אם איננו זוכרים אותן כאשר אנו מתעוררים בבוקר. כל שנרגיש בזמן ההתעוררות היא מעין תחושת עייפות, כאילו מישהו העיר אותנו ברגע הלא נכון, כאילו הצורך שלנו בשינה הפך להיות קיצוני, וגם 7 או 8 שעות שינה כבר אינן מספיקות לנו. העניין הוא שאין שום בעיה איתנו, והבעיה היא במזרון עליו אנו ישנים, ואשר גורם לנו לאבד את רצף השינה במהלך הלילה.

תחושות אי נוחות, כאב ורגישות גבוהה במהלך הלילה

אובדן רצף השינה יכול להיגרם משלל מצבים של עצירת דם בגלל לחץ חריג על איבר מסויים, תחושת אי נוחות עד כאב באזור מסויים בגוף בגלל תנוחת גוף שגויה, שנובעת מחוסר היכולת של המזרון לתמוך בגופנו, ואפילו רגישות לתנועותיו של אדם נוסף הישן לצידנו. כל אלה הם מצבים שיכולים להתרחש בשינה על מזרון שאינו איכותי, ואלו מובילים באופן ישיר לאובדן רצף השינה. לעומת זאת, מזרון איכותי מאפשר לנו ליהנות מכל התנאים הנדרשים לנו על מנת ליהנות משנת עומק לאורך כל שעות הלילה.

נקודת האיזון המושלמת בין קשיות לגוף ובין רכות לנשמה

מזרון איכותי מספק לנו את התנאים הנדרשים לשנת לילה רצופה באמצעות יצירת משטח המעניק שילוב מיטבי ואיזון בין הצורך בתמיכה מלאה לכל חלקי הגוף, ובין הצורך לספק לנו פלטפורמה נוחה ורכה. למעשה, זה הוא האתגר הגדול ביותר בייצור מזרונים, ליצור את האיזון בין מידת הקשיחות הנדרשת לגוף ובין מידת הרכות הנדרשת לנשמה,בדיוק כמו ג'קוזי לגינה.רק מזרונים איכותיים שהושקעו בהם משאבים רבים בתהליכי מחקר ופיתוח, יודעים להציע את האיזון הזה שמאפשר שנת לילה עמוקה ורציפה.

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט