יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

טיפים יעילים לבחירת מזרונים

השינה בדומה למזון שאנו אוכלים הינה חיונית, על מנת שנוכל לישון שנת לילה טובה, עלינו לבחור במזרון טוב, מזרון אורתופדי אשר יתמוך בגופנו. ישנם אנשים רבים אשר סובלים מבעיות גב ולכן, עליהם להקפיד במיוחד ברכישת מזרון איכותי שיחזיק מעמד לפחות למשך 10 שנים. תמיד כדאי להגיע לאולמות תצוגה נחשבים ולהתייעץ לגבי סוג המזרון שיתאים לכם, כזה שיהיה איכותי. יועץ השינה באולם התצוגה שבו מוכרים מזרונים, ישאל אתכם שאלות, כך שיוכל להבין איזה סוג של מזרון הוא יכול להציע לכם. לדוגמא, ישנם מזרונים שמיועדים לאנשים עם אלרגיות, כך שבד המזרון הינו בד נושם. ישנם זוגות אשר מעוניינים במזרון זוגי שכל צד יהיה מתאים לבן הזוג ובהחלט ניתן היום למצוא מזרונים מסוג זה.

 

אם רכשתם מזרון - בררו לגבי התחזוקה שלו

 

אם כבר רכשתם מזרון, הדבר החשוב ביותר לעשות הינו לשאול את המוכר לגבי תחזוקה. ראשית, המזרון חייב להיות מאוורר ולכן, יש להפוך אותו מצד לצד בכל שבועיים הערך, להוציא אותו לאוויר והדבר החשוב הוא לשאוב אותו בכל שבוע כאשר אתם מחליפים מצעים למיטה.  שאלו את המוכר שמכר לכם את המזרון, וכיצד ניתן לבצע ניקוי מזרונים, כך שלא תפגעו במזרון. לרוב על פי סוג הבד שהמזרון מוגן באמצעותו, ניתן יהיה לדעת באילו חומרי ניקוי ניתן יהיה לנקותו. תוכלו גם לבצע בו תחזוקה בבית, למשל אם הבחנתם בכתם. היום באמצעות חומרי ניקוי ביתיים כגון סודה לשתיה או חומץ לבן, ניתן בהחלט להגיע לתוצאות ניקוי טובות.

 

התאימו את המזרון למידת גופכם

 

כאשר אדם מגיע לרכוש מזרון איכותי, הוא יהיה חייב להתאים את המזרון למידות גופו. למשל, כאשר תיכנסו לחנות המשווקת מזרונים, תחשבו כי כל המזרונים למעשה נראים אותו הדבר. ראשית, אין זה נכון, היות וישנם סוגים שונים של מזרונים, כאלה שהם מקפיצים, כאלה שעשויים מספוגים שונים עם שכבות רבות, מזרונים נגד אלרגיה ועוד. אם אינכם יודעים, אז כשליש מחיינו אנו מבלים בשינה ולכן, מומלץ מאוד, כי המזרון שאנו ישנים עליו יהיה איכותי. יש להשקיע זמן וכסף על מזרון שיגרום לכם לישון טוב בלילה ולתפקד נהדר ביום. יש לציין כי גם יקוי נכון ותחזוקה של מזרונים, לא תגרום לכם לאלרגיות וריחות לא נעימים מהמזרון שישפיעו על איכות השינה.

 

מתי להזמין חברת ניקוי מזרונים?

 

לרוב, גם אם אתם מתחזקים היטב את המזרונים שלכם, כדאי להזמין חברה המתמחה בניקוי מזרונים, אחת לשנה, מה שיגרום למזרון שלכם להיות נקי, מחוטא ובמצב חדש.יש לציין כי ניקיון מקצועי של המזרונים שומר על אורך חיי המזרון. כדאי כי בכל תקופה קבועה, תזמינו חברה שמתמחה שנים בניקוי מזרונים, כך שתגיע עד לביתכם עם מכשור משוכלל ותבצע ניקיון מקצועי של המזרון.

 

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט