יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

טיפים לחדר שינה

פולימדיה

חדר השינה הינו החדר האינטימי ביותר בבית. אליו מגיעים בני הזוג כדי לנוח, לתפוס שינה עמוקה, לקרוא ולפעילויות אחרות. הרצון של בני הזוג הוא לעצבו בהתאמה מרבית לטעמם על מנת שיוכלו לשהות בו בנועם ובניחותא לאורך שעות רבות ככל האפשר. בבתים פרטיים, חדר השינה נבנה, פעמים רבות, כיחידה בפני עצמה, שלעיתים, אף נבדלת משאר חלקי הבית. בבתי שני מפלסים, למשל, תכלול יחידת ההורים אשר בקומה העליונה חדר מרווח ובצמוד אליו חדרי ארונות ומקלחת. לעיתים, גם תהיה מרפסת אשר תשקיף אל הנוף. בדירות עם מפלס אחד ימוקם חדר השינה, לרוב, בקצה הבית עם נוף לגינה.


האתגר החשוב הוא לעצב את חדר השינה באופן פונקציונאלי אבל שיהיה נאה ומושך את העין. בעת תכנון חדר שינה יש לחשוב על מספר פרמטרים. ראשית, יש להעמיד נכון את הרהיטים שנחשבים לפריטים הדומיננטיים ביותר, ואת זאת עושים בהתאם לגודל החדר, צורתו, הנוף הנשקף ממנו ועוד. את המיטה הזוגית יש למקם במרכז החדר, וכאן צריך להחליט אם היא תהיה מול דלת הכניסה או בקיר שמנגד, מול הנוף או לצידו, בין שני חלונות וכן הלאה. אם נוהגים לקרוא במיטה הרי שיש צורך בשידה קרובה עם תאורה מתאימה. בהתאם למיקום המיטה יש למקם את הטואלט, הכורסה ועוד. במידה ואין חדר ארונות צמוד הרי שיש צורך לחשוב על מיקום נכון לארון שבתוכו מסדרים את הביגוד, הנעליים, התכשיטים, האקססוריז ואפילו את כלי המיטה.

 יש לחשוב על חדר האמבטיה האמור להיות מותאם לצרכי בני הזוג. במידה והם אוהבים להשתכשך בג'קוזי אזי יש להתקין אחד בגודל המתאים. במידה ורוצים אמבטיה עם טוש, הרי מחפשים אחת בגודל המתאים. יש זוגות שירצו גם אמבטיה וגם מקלחונים ויש אחרים שמוותרים לחלוטין על האמבטיה. בכל חדר אמבטיה יש צורך באסלה, ולעיתים, גם במתקן בידה. מראה גדולה מעל לשיש עם כיור וארונות אחסון מתחת ישלימו את כל האלמנטים החשובים בו. כמובן, שיש צורך לחשוב גם על מתלי מגבות, תנור חימום וכדומה. בחירת הקרמיקות על צבעיהן היא בחירה אישית ורצוי שיהיו בצבעים נעימים.

לחדר שינה יש לבחור מוצרי טקסטיל אשר מעניקים לו חיות וצבעוניות. וילונות, שטיחים, כיסויי מיטה, מצעים וכדומה הם אלמנטים היכולים לרענן את מראה הרהיטים. ניתן לבחור מספר סטים אשר מתאימים לאירועים שונים ולתקופות שונות בעונה. בחורף ובסתיו, למשל - מצעים בצבעי פסטל רכים, בקיץ ובאביב - מצעים פרחוניים וצבעוניים וכן הלאה. יש להקדיש תשומת לב לתאורת חדר השינה. לרוב, מקובל לבחור תאורת ספוטים  ליד המיטה, הטואלט וכדומה ובתאורה רכה ואחרת בארון הבגדים וליד  המראה. בנוסף, ירצו רבים תאורת היצף בה משתמשים בעת ניקוי החדר, סידורו ועוד. מומלץ להיעזר במעצבי פנים המתמחים בעיצוב חדרי שינה. חדר שינה מעוצב נכון יתרום רבות לאיכות החיים.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט