יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

טיפים לעיצוב פנים של חדר השינה

האם חשבתם על כך ששליש עד מחצית מחייכם אתם מבלים בחדר השינה? זוהי בלי ספק סיבה מצוינת להשקיע בחדר הזה את מיטב המחשבה והתכנון. השהייה בחדר השינה היא בראש ובראשונה מיועדת לשינה ולמנוחה, אך לא רק. בחדר השינה אנחנו צופים בטלביזיה, קוראים, משוחחים ולכן חשוב שיהיה זה מקום נעים ונוח. הנה אם כן כמה טיפים לעיצוב חדר השינה.

מזרונים – גם פריט עיצובי חשוב

לפני כל דבר אחר עליכם לבחור את המזרון המתאים לכם. מזרון נכון יעניק לכם שינה רגועה, נוחה ומספקת ויצמצם באופן משמעותי את מספר היקיצות וההתהפכויות במהלך השינה. מזרונים הם עניין למקצוענים משום שלכל אדם יש להתאים מזרון בהתאמה אישית. אצלנו תוכלו להתנסות באופן בלתי אמצעי בכל סוגי המזרונים עד שתמצאו את המזרון הנכון עבורכם. הדרך היחידה לבחירת מזרון נכון היא שילוב בין תחושת הגוף בעת שכיבה על המזרון לבין ייעוץ נכון ומקצועי.
טיפים לעיצוב פנים של חדר השינה

מה ההבדל בין סוגי המזרונים?


ראשית, חשוב להחליט האם אנחנו רוצים מזרון יחיד או מזרון זוגי. מכיוון שמזרון דורש התאמה אישית, יתכן מאד שבני זוג הם בעלי צרכים שונים ובמקרה כזה, מוטב לרכוש שני מזרוני יחיד המותאמים למבנה הגוף והנוחות של כל אחד מבני הזוג. פולימדיה מציעה לכם מבחר גדול של סוגי מזרונים: מזרוני לטקס, מזרוני ספוג, מזרוני ויסקו, מזרונים למיטה מתכוונת, מזרונים אורטופדיים ועוד. לכל אחד מסוגי המזרונים יתרונות משלו והמומחים שלנו ישמחו להסביר ולייעץ.


איך בוחרים מזרון?


נהוג לחשוב שהדבר הקובע בבחירת מזרון הוא דרגת הקושי. למעשה, בחירת מזרון היא פעולה מורכבת הרבה יותר. מלבד דרגת הקושי חשוב מאד לשים לב לתחושת הנוחות וכן לחומרים מהם עשוי המזרון. לדוגמא, מזרון לטקס עשוי מחומרים אורגניים והוא ידוע בגמישות המיוחדת שלו, מזרון ויסקו שפותח במיוחד על ידי סוכנות החלל נאס"א והוא מתאים עצמו לחום הגוף ומשנה את מבנהו בהתאם. מאחר וקניית מזרון היא לשנים רבות, חשוב לבדוק היטב את ההתאמה האישית בעזרת אנשי המקצוע אשר פולימדיה מעמידה לרשותכם.

טיפים לעיצוב פנים של חדר השינה


עיצוב מיטות – לא פחות חשוב


בחירת המיטה היא הדבר הבא אחרי בחירת המזרון. המבחר הגדול של מיטות מצריך מחשבה והתאמה. תוכלו לבחור בסיס למיטה או מיטה עם ארגז מצעים. אם יש לכם בבית מתבגר תוכלו לבחור מיטה וחצי וכמובן שישנן מיטות זוגיות, מיטות יחיד, מיטות מתכוונות ומיטות מעוצבות. בהתאם לאופיו של חדר השינה תוכלו לבחור מתוך המבחר של מיטות מעץ מלא או מיטה העשויה ממתכת.


כריות – קנייה משמעותית


חלק מאיכות השינה ומהתמיכה בגוף ובצוואר נקבע על ידי הכריות. ישנן כריות העשויות ויסקו אלסטי וישנן כריות אורטופדיות. חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי גם ברכישת כריות.

המאמר נכתב בשיתוף: דניאל וקנין – עיצוב חדרי שינה


זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט