יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

טיפים לשינה עריבה

אוהבים לישון אך בזמן האחרון אתם מרגישים שהשינה בורחת לכם מתחת לידיים, כנראה שאתם ישנים בחדר שאין בו דלת כניסה נכונה או לחילופין אתם ישנים על מזרן זוגי לא נוח ואולי אף שני הפרמטרים אותם הצגנו מעלה חסרים לכם ולשינה לה אתם מייחלים. כל עוד אתם מבקשים לישון היטב ללא הפרעות והסחות דעת, עליכם לקחת בחשבון 2 פרמטרים בלעדיהם לא תצליחו להשיג את מבוקשכם ולישון היטב ואלו הם הפרמטרים החשובים ביותר: רכישת מיטה זוגית עם מזרון ויסקו או קפיצים

והשני הוא רכישת דלת פנים אקוסטית . על מה אנחנו מדברים? המשיכו איתנו והבינו לבד.

מדוע כל כך חשוב להשקיע בדלת פנים


הדלת כניסה של חדר השינה עושה את כל ההבדל שבין שינה עמוקה ואיכותית לבין שינה קלה ממנה מתעוררים בכל רגע. אין ספק שאתם אוהבים וצרכים לישון לפחות 6 שעות בלילה ולמה אין ספק? כי מרבית האנשים הם כמותכם. יש מי שהשינה שלו עמוקה ומעט דברים מפריעים לו ויש מי שהשינה שלו רדודה, כך שכל רעש ורחש מעיר אותו.

לרוב בבית ממוצע מתגוררים 5 נפשות - אמא אבא ושלושה ילדים אה כן, ולפעמים יש בדירה גם כלב שאוהב להתמתח בקולות משונים. מי שרעשים מפריעים לו, חייב להתקין דלת פנים לבידוד רעשים. לא כל בני המשפחה הולכים לישון באותה השעה ואם כך הדבר, הרי שלעיתים אחד מבני המשפחה מתעורר צמא וצועד אל המטבח כדי למזוג לעצמו כוס מים צוננים, ללא דלת אטומה, הישנים בחדר בשינה הסמוך עלולים להתעורר מהרעשים והשינה הולכת לכל הרוחות.

גם דלת פנים טרקה שקטנה חשובה לאין שיעור וזאת כדי שלא ייווצר מצב בו הילד או הילדה טורקים את הדלת ללא כוונה תחילה והיא עושה רעש (ממנו גם השכנים יכולים להתעורר). דלת שקטה לא תשמיע רעש, גם אם יטרקו אותה, כך שאף אחד מנפשות הבית לא יתעורר באמצע השינה.

גם למזרן שלכם יש משמעות באיכות השינה


לא רק רעשים גורמים לשינה לא איכותית אלא גם מזרן כמו גם גודל המיטה יכולים בקלות לפגוע באיכות השינה. אם אתם מבקשים לעצמכם שינה ערבה, הקפידו לרכוש מזרון זוגי או יחיד איכותי והקפידו לבחור את גודל המיטה בהתאם בין אם אתם מבקשים לעצמכם מיטה זוגית, מיטת נוער או מיטת יחיד. קחו בחשבון שגם גודל מיטה זוגית משתנה בהתאמה כך שאתם יכולים לבחור מיטה זוגית בגודל של 1.40X1.60 , 1/60X1.90 וכן הלאה.

מידות מיטה זוגית תוכלו לקבל במקום בו אתם עתידים לרכוש את המיטה אך אתם יכולים במקביל להיכנס אל רשת האינטרנט ולמצוא שם את המידות בתמונות כך גם לגבי מיטה יהודית. ככל שהבחירה תהיה נכונה יותר עבורכם באופן אישי, כך תיהנו משינה איכותית.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט