יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

טיפים מנצחים לרכישת המזרן הבא שלכם


1.מה אתם אוהבים: מזרן רך או קשיח?


בשפה העממית המון אנשים מביעים את העדפתם למזרן מסוים על פי התיאורים "מזרן רך" או "מזרן קשיח". אכן, ישנם אלו הנהנים לישון יותר על מזרן רך, בעוד ישנם אלו שמעדיפים בצורה ברורה את המזרנים הקשים יותר. מותגי המזרנים הגדולים אכן מייצרים מזרנים בטכניקות, טכנולוגיות וחומרים שונים, כך שהתוצאות בסופו של דבר מגוונות ומותאמות לאנשים שונים בעלי העדפות שונות. לפני שאתם רוכשים את המזרן החדש שלכם, הגדירו מראש מה אתם מעדיפים, כך שיהיה ניתן לשלול דגמים ספציפים שאינם רלוונטים לכם.


2.הגיעו יחד אל חנות המזרנים, תמיד!


כל עוד אתם רוכשים את המזרן לשימושכם הפרטי בלבד, הרי שתוכלו להגיע אל חנות המזרנים לבדכם. מנגד, אם מדובר על מזרן זוגי שעליו ישנים בני זוג, אתם מוכרחים להגיע יחד אל חנות המזרנים. לא אחת הגיע נציג אחד מבני הזוג לרכישת המזרן, מה שבסופו של דבר התגלה כטעות איומה. כידוע, נוחות הינה דבר סובייקטיבי, ומה שנוח לאחד לא בהכרח נוח לאחר. על כן, בכדי להבטיח ששניכם נהנים מנוחות חסרת פשרות, חשוב שתגיעו יחד אל החנות ותבחנו דגמים שונים.


3.השקיעו עוד קצת כסף במותג מזרנים:


כמו בכל ענף, גם בענף המזרנים ישנם מותגים מובילים בעלי שם לצד חברות קצת פחות מוכרות. לא במקרה המותג הפך למותג, וחשוב לזכור זאת. ההמלצה היא תמיד להשקיע במותג מוביל יותר, כך שאתם רוכשים לא רק איכות ונוחות, אלא גם שירות מצוין וראש שקט כי לקוחות נוספים מלבדכם נהנים מלילה נוח, מלטף ומחלומות מתוקים. מזרן לא רוכשים חדשות לבקרים, אלא אחת לעשר שנים לערך, כך שההשקעה הנקודתית שלכם עומדת לחזור אליכם בכל לילה ולילה.


4.הקשיבו תמיד לעצות צוות המוכרים:


גם אם אתם יודעים בדיוק איזה מזרן זוגי אתם מחפשים, באיזה גודל ושל איזה מותג, תמיד כדאי שתאמצו את ההמלצות של נציגי השירות והמכירה. בעוד אתם רוכשים את המזרן שלכם כרכישה בודדת, נציגי השירות כבר מכרו מאות ואלפי מזרנים, כך שהם מודעים היטב לדגמים המומלצים ביותר, הנוחות האידיאלית ושביעות רצון הלקוחות. הגיעו עם ראש פתוח אל החנות ותוכלו רק לצאת נשכרים.


5.עשו עסקה רק עם חנות מוכרת:


ובסופו של דבר זיכרו כי טיב העסקה מושפע גם מהחנות בה אתם מבצעים את העסקה. בעוד ישנם אנשים פרטיים וחנויות לא מוכרות המתעסקים במכירה של מזרנים, גם ישנן חנויות מוכרות ובעלות מוניטין – עשו איתן עסקים. דומה הדבר גם עם רכישת ארונות הזזה, שעל מנת שתיהנו מהם חשוב לבחור בחברה מוכרת ומקצועית. חברה שכזו תדאג לתכנן אתכם ארון עם פתרונות אחסון מתקדמים, תוך דגש על ארון העשוי חומרים איכותיים שיוכל לשרת אתכם לטווח הארוך.זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט