יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

יתרונות מזרוני ויסקו

 

מזרני ויסקו מבית פולימדיה

אנו מתמחים בהתאמה אישית של מזרני לטקס לפי הצרכים שלכם ונשמח לעזור ולהתאים מזרון לטקס במידת הקושי והתמיכה הרצויה והמתאימה לכם במחירי מפעל ישירות לצרכן. אנו מזמינים אתכם להתנסות ולבחור ממגוון מזרני לטקס לפי נוחיותכם.

מזה מזרן מויסקו?

מזרני ויסקו מיוצרים מחומר הנקרא Viscoelastic שפותח עבור נאס"א סוכנות החלל האמריקאית. חומר זה המכונה גם ויסקו אלסטי, הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון הויסקו יכולות זיכרון ולמידה של מבנה הגוף .חומר הויסקו ידוע גם כסופג לחצים וככה מזרן הויסקו מפחית את הלחץ על הגוף הגוף במהלך השינה ומאפשר שינה רגועה ונעימה.

החומר הנמצא במזרון ויסקו הינו חומר אלסטי וספוגי הרגיש לחום, ומשנה את מצב הצבירה שלו בהתאם לגוף בצורה מדויקת להפליא. פעולת שינוי מצב הצבירה בחומר הנמצא במזרני ויסקו, מתרחשת בעזרת חום הגוף תוך מספר דקות בלבד, מאפשרת שקיעה ויצירת תבנית מדויקת של מבנה הגוף במזרון,כמו כן המזרן עטוף בבדים נושמים וכך

בשל כך מזרני ויסקו מעניקים תמיכה מלאה לגב ומספקים שינה אופטימלית, נוחה ונעימה. החומר הספוגי הנמצא בתוך המזרון, מעניק לו גם יכולת התאוששות וחזרה מהירה למצבו המקורי, לכן הוא מכונה גם ספוג זיכרון.

מזרון ויסקו לשינה רצופה

מזרון ויסקו מעניק לכם שינה רגועה ורציפה, ללא הפרעות באמצע, בזכות יכולת הבידוד שקיים בו לא תרגישו כלל את הצד השני.

מזרון ויסקו הוא חומר עמיד שמחזיק עמוק שנים אך חשוב לקנות מזרן במקום אמין שאתם יודעים מה בדיוק שמו לכם בשכבות של המזרן.אצלנו בפולימדיה תקבלו 10 שנים אחראיות על המזרון ותדעו בדיוק מאיזה חומרים בנוי המזרון שלכם.

טכנולוגיית ויסקו לשינה טובה

פולימדיה מייצרים מזרני ויסקו בדרגות קושי שונות ובהתאמה אישית ללקוח. מזרון ויסקו נחשב לאחד מסוגי המזרנים המבוקשים ביותר בעולם בשל הנוחות המושלמת והמבנה האורתופדי הייחודי אשר מתאים את עצמו למבנה הגוף ומעניק תחושת ריחוף מלטפת בזמן השינה.

מזרני ויסקו ידועים גם כמזרנים אשר מפחיתים לחץ על הגוף בשל יכולת השיקוע שלו, לכן הוא מומלץ גם לאנשים מבוגרים או אנשים השוהים זמן רב בשכיבה ממושכת וזקוקים להפחתת הלחץ על הגוף בעת השכיבה.

 

 

יתרונות הויסקו

-תואם לצורתו של הגוף

-מפחית לחץ על הגוף

-תמיכה מלאה לגב

-חומר עמיד

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר מזרני ויסקו איכותיים. נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בבחירת מזרון ויסקו זוגי או יחיד ובהתאמת דרגת הקושי המתאימה עבורכם.

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט