יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

כך תבחרו מיטה מעוצבת לחדר הילדים שלכם

בחירת מיטה היא לא משימה של מה בכך, בין שמדובר על בחירת מיטה לחדר שינה ובין שמדובר על מיטה לחדר הילדים. יחד עם זאת, תהליך הבחירה של מיטה לחדר הילדים הוא תהליך שצריך להתבצע בזהירות רבה יותר, שכן אנו לא בוחרים את המיטה עבור עצמנו, אלא עבור ילדינו. אז אפשר בהחלט להגיד שהילדים יקבלו את מה שאנחנו בוחרים עבורם, אבל אפשר גם לאפשר להם ליצור לעצמם את חדר החלומות, וזה לא שמדובר בתהליך יקר יותר או מורכב יותר, אלא פשוט בתהליך שמתנהל בצורה נכונה יותר עם התחשבות רבה יותר ברצונם של הילדים. כך תבחרו מיטה מעוצבת לחדר הילדים שלכם

 

בחירת מיטה על פי טעמם של הילדים

בחירת מיטה מעוצבת  לחדר הילדים צריכה להתבסס כל כולה על עקרונות העיצוב המקצועיים, ולחלוטין לא מדובר בתהליך שאמור לייצר בלגן של צבע וצורות. יחד עם זאת, בתוך המסגרת של עקרונות העיצוב המקצועיים ניתן ליצור עיצובים ייעודיים וייחודיים המתאימים לילדים הן בהיבט של צבעים והן בהיבט של מידות, מרקמים, גוונים ודוגמאות. כך למשל, אם כאשר אתם בוחרים לעצמכם מיטה זוגית, אתם מחפשים מיטה בעלת מרקם אחיד והומוגני כי אתם מעדיפים את האווירה הסולידית והאלגנטית, כדאי שתזכרו שזאת לא האווירה שמחפשים הילדים שלכם.

שומרים על עקרונות העיצוב המקצועיים


הילדים שלכם מחפשים אווירה יותר חיה, שמחה וצבעונית. המרקם יכול להיות חלק ואחיד, אבל הוא יכול להגיע בגוון מיוחד, או אולי בשילוב גוונים או אולי אפילו עם שילוב של דמויות גיבורי ילדים. תוכלו לעשות גם שימוש בסט של צבעים המשקפים את אהבת ילדיכם לגיבור ילדות שלהם. כך למשל, אם הילדים שלכם אוהבים את סופרמן, תוכלו לבחור מיטה המציעה שילוב של צבע כחול עם נגיעות אדומות ואולי אפילו מעט צהובות. בצורה זו, תוכלו להקפיד על כך שהמיטה עומדת בכללי העיצוב המקצועיים, אך גם מאפשרת לילדכם ליצור חיבור רגשי אמיתי עם המיטה בה הוא ישן.

כך תבחרו מיטה מעוצבת לחדר הילדים שלכם
מיטה לכמה שיותר שנים

אחרי שאמרנו את זה, אי אפשר להתמקד אך ורק בעניין העיצוב, ויש לקחת בחשבון גם את עניין המידות. ככלל, אתם רוצים להזמין מיטה שתוכל לשרת את ילדיכם לכמה שיותר שנים, מבלי שתצטרכו להחליף מיטה בכל מספר שנים. דברים אלה נכונים גם כאשר אתם שוקלים את האפשרות של מיטת קומותיים, מיטה שאולי יכולה להתאים לגילאים מוקדמים, אך הופכת להיות פחות רלוונטית כבר בגיל ההתבגרות.

מיטה קלה לתפעול

כמו כן, בחדרי ילדים יש לקחת בחשבון את שאלת המרחב, כשאתם רוצים להשאיר לילדכם מקסימום מרחב לאורך שעות היום, למשחקים, לימודים וחברים. לשם כך יהיה עליכם להקפיד ולבחור מיטה שניתן לקפל אותה, ומאחר ומדובר בילדים, כדאי שמנגנון הקיפול יהיה מאוד קל ופשוט, כך שהם יוכלו לעשות את זה בעצמם, ולא להסתמך עליכם.

ראו עוד:  מיטות יחיד

כך תבחרו מיטה מעוצבת לחדר הילדים שלכם

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט