יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

כך תגרמו לילד שלכם לישון בחופש הגדול

 

כולנו יודעים כמה זה קשה לגרום לילדים לישון בשעה סבירה בחופש הגדול.הרי הם קמים מאוחר והם יודעים שלמחרת הם שוב יקומו מאוחר אך כן חשוב להגביל את זמן השינה של הילדים.

 

כללי שינה לילדים

אחד הדברים שהורים מתעסקים בו בחופש הגדול הוא לגרום לילדים לישון מוקדם ולא באמצע הלילה במיוחד שמדובר בבני נוער. לעומת הזמן הרגיל בשינה שהילדים יודעים שהם צריכים לקום מוקדם ללימודים בחופש הגדול הילדים רוצים לעשות מה שהם רוצים והחוקים נשברים וזה מייאש אותנו ההורים לפעמים.אם רוצים שהכללים בבית ישמרו מומלץ להציב גם גבולות בחופש הגדול ולא לגרום לילדים להתפזר יותר מדי.

עצות לשינה טובה לילדים

1.שגרה בהתכוננות לשינה- חשוב שכל אחד יישם עם הילדים שלו איזשהו שגרה קבועה לפני שהולכים לישון כמו סיפור לפני שינה,שירים לפני שינה,אמבטייה לפני שינה וכו'.עצם השגרה הזו כל יום יעזור לילדים ללכת לישון טוב יותר.

2.שקט וניקיון- בהמשך לעצה הקודמת של שגרה לפני שהולכים לישון חשוב שגם הפרטים הקטנים יהיו מוכנים כמו שהמיטה תיהיה מוכנה לשינה,שהחלון סגור ולא יכנס רעשים,שהמזרון טוב עבורם והכי חשוב שבבית השקט ישמר.כל דבר שיפריע לשינה של הילדים עלול לגרום להם לקום ולא לישון!

3.דד ליין יומי להשכבה- אמנם זה החופש הגדול ואפשר להתגמש עם הילדים אך חשוב להקציב זמן לשינה.

4.דד ליין להשכמה-אמנם אין להם למה לקום מוקדם אך בשביל ההרגלים בגוף כדאי לא לתת להם לישון עד הצהריים ולהקציב דד ליין להשכמה.

5.המנעות מפעילות גופנית לפני השינה-פעילות גופנית גורמת לעירנות ולא להרדמות ולכן חשוב כמה זמן לפני שיודעים שהולכים לישון שהילדים לא התעסקו במשהו שיגביר אצלם את האנדרלין.

6.המנעות מטלויזיה לפני השינה-מחקרים מוכיחים שטלויזיה לפני השינה גומרת לעירנות.לכן מומלץ כמה שפחות לפני השינה

 

כך תגרמו לילד שלכם לישון בחופש הגדול

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט