יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

לא תאמינו כמה חיידקים יש במזרן שלכם

אנשים רבים לא מקדישים מספיק מחשבה לנושא של הצטברות חיידקים בשכבות השונות שמהן מורכב המזרן שעליו ישנים בלילה.

כמו כל פריט וחפץ אחר בבית גם המזרן אינו חסין מהצטברות של חיידקים וחשוב מאד להיות מודעים לעובדה זו כאשר רוצים לקנות מזרן חדש או כאשר שוקלים את הפרמטרים שעל בסיסם מחליטים איזה מזרן יהיה המתאים ביותר לצרכים והדרישות.

יחד עם זאת אין מדובר בגזירה שחייבים לחיות עמה מפני שישנן דרכים רבות להתמודד עם תופעה זו ולמזער אותה ככל האפשר.

סוגים שונים של מזרנים עשויים משכבות שונות של חומרי גלם. ישנם מזרנים העשויים משכבות של ספוג בדחיסות שונה או משכבות של קפיצים בקוטר משתנה ובאורך שונה.

כך או כך הצטברות של חיידקים אפשרית בכל סוג של מזרן. מה עושים? דואגים לאוורור מדי פעם של המזרן, כדאי לחבוט בו עם מחבט המתאים גם לניקוי שטיחים על מנת לשחרר ממנו אבק ולכלוך ולהביא לכך שחלקיקי אוויר יחדרו פנימה אל תוך השכבות הפנימיות.
לא תאמינו כמה חיידקים יש במזרן שלכם

הצטברות חיידקים בין שכבות המזרן

חיידקים נוטים להצטבר במקומות חשוכים, שאין בהם הרבה אוויר וחמצן ובתנאים של לחות. כאשר מדובר, למשל במזרן של ילד צעיר העלול להרטיב בלילה – חשוב עוד יותר לדאוג לייבוש מלא של המזרן או לכיסוי שלו על ידי סדין שלא יאפשר חדירה של הנוזלים והצטברות של לחות בשכבות הפנימיות.

ישנם אנשים אשר מדי כמה חודשים מסובבים את המזרן וישנים על זווית אחרת שלו על מנת שהמקום שעליו הם מפסיקים לישון יתאוורר, הקפיצים או הספוג יחזרו למקומם וחיידקים שנצטברו ייעלמו משם.
אלה מקצת הטיפים שניתן ליישם על בסיס קבוע על מנת להקטין ככל האפשר את הסיכוי להצטברות חיידקים בכל מזרן, מכל גודל, מכל עובי ומכל סוג.


כאשר מודעים לעובדה זאת ויודעים איך להתמודד עם התופעה אפשר לחשוב על רעיונות נוספים שיביאו להקטנת הנזק ואפילו למניעה מוחלטת של הצטברות חיידקים זו.

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט