יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

למה כרית ויסקו יכולה לעזור לך להירדם בלילה

אם אתם מתקשים להירדם בלילה, יכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, ורובן כנראה לא קשורות למזרון או לכרית עליהם אתם ישנים. יחד עם זאת, הן המזרון והן הכרית יכולים להוות אלמנטים הפוגעים באיכות השינה שלכם, ולעיתים, כאשר מצבכם הבריאותי תקין, כאשר התזונה שלכם אינה משפיעה על יכולות ההירדמות שלכם, סביר להניח שזה הוא המזרון או זו הכרית שמקשים עליכם את תהליך ההירדמות. אם זה הוא אכן המצב, אתם רוצים להכיר את כרית הויסקו, שיכולה לסייע לכם מאוד בתהליך ההירדמות ולאפשר לכם גם שינה מתוקה, עמוקה ורציפה יותר לאורך הלילה כולו.

חומר חדשני שיודע להתאים את עצמו אליכם

ויסקו הוא חומר חדשני, שאיתו מייצרים הן כריות והן מזרוני איכות ומזרוני ויסקו. המדובר על חומר בעל זכרון, מעין ג'לי מוקשח שיודע להתאים את עצמו בהתאם למשקל והלחץ המופעלים עליו, תוך שהוא שומר על המבנה שלו ומספק התנגדות ראויה ללחץ. כשחושבים על זה, מדובר בחומר מאוד חכם. כרית רגילה למשל, מלאה בנוצות קלילות, היא פשוט כרית שנכנעת מראש למשקל, ולא מציעה שום התנגדות. כרית שעשויה מספוג קשיח היא כרית שמתנגדת בעוצמה ללחץ המופעל עליה, ולא מנסה להציע שום מידה של רכות בתמורה. כרית ויסקו היא כרית שיודעת למעשה להציע את שני הערכים, ולעשות את זה בצורה חכמה.

יצירת סביבה של נינוחות ורוגע הן בהיבט התחושתי והן בהיבט הבריאותי

השאלה היא כיצד יכולה כרית ויסקו לסייע לכם בתהליך ההירדמות, ולא רק לספק לכם פלטפורמה בריאה לשינה. התשובה היא שכרית הויסקו מתוכננת בצורה כזאת שמספקת תמיכה מלאה לצוואר ולראש, ועושה את זה בצורה רכה ונעימה. כשבוחנים מה הם התנאים שלהם אתם זקוקים כדי להירדם בקלות ובמהירות, הרי שאלה הם בדיוק שני אלה. תנאים שמספקים לכם תמיכה לכל אברי הגוף כך שלא נוצר כאב או לחץ באף חלק של הגף, ובמקביל תנאים שמספקים לכם סביבה רכה, נעימה שאינה יוצרת כאב ראש, כאב צוואר, אלא להיפך, מעניקה לכם תחושה של רכות ונינוחות.

כדאי להתנסות ולגלות בעצמכם את המאפיינים הייחודיים של כרית ויסקו


כרית ויסקו היא גם כרית המגיעה בדרך כלל בתצורה אורטופדית עם הגבהה יעודית לתמיכה בצוואר. המשמעות היא שכרית כזו יכולה לספק לכם את הפלטפורמה הטובה והנוחה ביותר לשינה, ובתוך כך גם לסייע לכם מאוד להיכנס מהר לתחושה פנימית של רגיעה ושלווה, תחושה שכל שרירי הצוואר הגדולים המופעלים לאורך כל היום וקשורים מאוד למצב הסטרס הנפשי שלנו, נמצאים במצב של שחרור ורוגע, וזה הרי בדיוק מה שאתם צריכים כדי להירדם מהר. תוכלו פשוט להיכנס לחנות מתאימה, להירגע לזמן קצר על מיטת דגמה, ולגלות עד כמה יכולה כרית ויסקו אחת לספק לכם תחושה של רוגע ונינוחות.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט