יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :
האם חשבתם על כך ששליש עד מחצית מחייכם אתם מבלים בחדר השינה? זוהי בלי ספק סיבה מצוינת להשקיע בחדר הזה את מיטב המחשבה והתכנון.

מזרון מתכוונן, מזרון חללי, מזרון קפיציםאו מזרון חייזרי? מזרון רך, קשה או מזרון נפוח? ואנחנו רק רצינו לשכב לנוח! איך בוחרים ומתאימים את המזרון כדי שסוף סוף יהיה אפשר פה לישון? לפניכם כמה וכמה אפשרויות כדי שתוכלו להיווכח שהנושא פשוט מכפי שעשוי להיראות.

רבות דובר על שינה טובה ואיכותית ועל השפעותיה על חיי היום יום שלנו ועל בריאות הגוף. אך מה קורה כאשר כל אחד מבני הזוג ישן בצורה מסוימת, יש אחד שאוהב להשתלט על כל המיטה ולדחוף את השני לקצה ויש את אלה שאוהבים לפרוס את ידיהם לרגליהם לרוחב המיטה.

אם אתם מתלבטים בין כרית לטקס לכרית ויסקו במאמר הבא תקבלו מידע שיכול לעזור לכם לקבל החלטה איזה כרית שינה לקנות

מתי בפעם האחרונה רכשתם מזרן חדש? האם אתם מתכננים להחליף את המזרן הישן ומעוניינים לדעת מה צריך לבדוק לפני הקנייה? ובכן, נהוג להחליף מזרן אחת ל-10 עד 15 שנים, אך יש היצע עצום של דגמים ואיכותיות

עיצוב הבית הוא תורה שלמה בפני עצמה, אשר פותחה רבות בשנים האחרונות וזאת תודות לאפשרויות הרבות הקיימות בשוק ולמבחר הרב של העיצובים והטכנולוגיות החדשות.

כאבי גב וצוואר יכולים להיגרם ממגוון רחב של סיבות – יציבה לא נכונה, עבודה ממושכת מול מחשב, הרמה לא נכונה של משאות כבדים, כושר גופני ירוד ועוד.

לא רק רעשים גורמים לשינה לא איכותית אלא גם מזרן כמו גם גודל המיטה יכולים בקלות לפגוע באיכות השינה. אם אתם מבקשים לעצמכם שינה ערבה, הקפידו לרכוש מזרון זוגי או יחיד איכותי והקפידו לבחור את גודל המיטה בהתאם בין אם אתם מבקשים לעצמכם מיטה זוגית, מיטת נוער או מיטת יחדי

תכנון מיטה בהתאמה אישית היא משימה שיש בה חדווה, עניין ואתגר, אבל גם המון חששות וגם סיכון לא פשוט. מיטה שאתם בוחרים ישירות מן המדף, היא מיטה שעוצבה על ידי צוות מעצבים מקצועיים, על פי עקרונות עיצוב מקצועיים, וכל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לבחור את הדגם שאתם מתחברים אליו,

עולם העיצוב, ולא רק עיצוב הרהיטים והמיטות, אלא כל עיצוב בכל תחום וקטגוריה, הוא עולם שהכוח המניע מאחוריו הוא הטרנדים. טרנד הוא למעשה קונספט שהולך ותופס תאוצה עד להפיכתו למגמה בעלת אחיזה חזקה בשוק, אחיזה שהולכת ומתגברת עם הזמן.

בחירת מזרון חדש היא משימה שאפשר לבצע אותה מאוד בקלות, ואפשר גם להסתבך איתה יתר על המידה.

אחד מסוגי המזרנים המוכרים לנו ביותר, ועבור מרבית האנשים זו היא גם ברירת המחדל שלהם, הוא מזרון הקפיצים. מזרון זה זכה לעדנה רבה בעשורים האחרונים, בעיקר בגלל פריצת הדרך שאיפשרו מנגנוני הקפיצים מול מזרני הספוג המיושנים.

כאשר אנו מדברים על איכות של מזרון, אנו עוסקים בעיקר בהיבט האורטופדי ומידת הבריאות שמספק המזרון לגופנו בזמן השינה.

הביטוי גאדג'טים מתחבר אצלנו בדרך כלל לחפצים טכנולוגיים בהם אנו עושים שימוש במערכות מחשוב, תקשורת ומולטימדיה. אוזניית בלוטות', עכבר אלחוטי, מאוורר קטן המתחבר לשקע ה USB, רמקולים ניידים הניתנים לחיבור למחשב, עדשת מצלמה שניתן לחבר למצלמת הטלפון החכם וכדומה

בטח שהחלטתם לרכוש מזרן חדש לחדר השינה שמתם לב שיש המון סוגים של מזרנים ובמחירים שונים. אז איך תדעו איזה מזרן מומלץ לקנות ובאיזה מחיר. הכנו לכם השוואת מחירים של מזרנים.

חדר השינה הוא החדר העיקרי בו אנו מבלים את שעות השינה שלנו. בחדר השינה שהוא החדר הפרטי והאינטימי שלנו אנו מבצעים את כל דברים האינטימיים שלנו עם בן הזוג או בת הזוג שלנו, מעבר לכך בחדר זה אנו תופסים נמנום מדי פעם בצהריים. שיפוץ חדר השינה בהתאם לצרכים האישיים שלנו חייב להיראות מעוצב באופן מדהים ואף להיות נוח. לכן במאמר זה נבין מה כולל שיפוץ חדר השינה שלנו. ועד כמה חשוב עיצוב חדר השינה שלנו.

בשפה העממית המון אנשים מביעים את העדפתם למזרן מסוים על פי התיאורים "מזרן רך" או "מזרן קשיח". אכן, ישנם אלו הנהנים לישון יותר על מזרן רך, בעוד ישנם אלו שמעדיפים בצורה ברורה את המזרנים הקשים יותר.

לשנת הלילה של כל אחד ואחת מאתנו יש תפקידים חשובים ומהותיים בהיבטים רבים של החיים. השינה היא הזמן שבו השרירים ומערכות הגוף נחים, הופכים לרפויים ומתחדשים בכוחות ואנרגיות לקראת היום הבא.

אנשים רבים לא מקדישים מספיק מחשבה לנושא של הצטברות חיידקים בשכבות השונות שמהן מורכב המזרן שעליו ישנים בלילה.

לשינה טובה ואיכותית בלילה יש השפעה על כל תחומי החיים כמעט. במהלך השינה שרירי הגוף והמערכות נחים ורפויים, הגוף כולו מתחדש באנרגיות וכוחות לקראת היום החדש וכאשר קמים בבוקר בתחושה טובה של חדשנות ורעננות – זה המבחן האמתי בנוגע לכך שבאמת שנת הלילה השיגה את המטרות שלה.

אם אתם מתקשים להירדם בלילה, יכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, ורובן כנראה לא קשורות למזרון או לכרית עליהם אתם ישנים. יחד עם זאת, הן המזרון והן הכרית יכולים להוות אלמנטים הפוגעים באיכות השינה שלכם, ולעיתים, כאשר מצבכם הבריאותי תקין,

מיטה- כמו שבקיץ תלבשו קצר ובחורף תלבשו ארוך, יישמו את הרעיון הזה גם במיטה. כשאתם נכנסים למיטה בחורף כל מה שאתם רוצים זה שהיא תהיה חמה מבעוד מועד. מה אם נגיד לכם שהכל מתחיל במזרן? מזרן איכותי יספק לכם במהירות את הטמפרטורה הרצויה עבורכם. קיץ או חורף.

במובנים רבים אין הבדל ממשי בין השניים, ולמעשה אפשר לומר שמדובר באותה כרית. יחד עם זאת, כרית אורתופדית היא כרית המתאפיינת במידת האורתופדיות שלה בהתאם למבנה הפיזי שלה, בעוד שהייחודיות של כרית ויסקו נובעת מטכנולוגיית החומרים המיושמת בה, ולא מהצורה שלה.

ד היום, אם תשאלו אנשים שונים מה תפקידה של הכרית בשנת הלילה, תגלו שאנשים חלוקים ביניהם האם מדובר באמצעי המיועד לספק לנו שינה נוחה יותר, או שאולי מדובר באמצעי המיועד לשמור על בריאות הגב והצוואר.

במאמר הבא נביא לכם את כל המידות הסטנדרטיות הקיימות בשוק

כדי להבין שיש השפעה של הכרית על כאבי גב וצוואר, אין צורך באיש מקצוע ומדובר במסקנה מאוד טריוויאלית ומתבקשת. יחד עם זאת, כדאי להבין כיצד נוצרת השפעה זאת, כדי להבין גם כיצד נכון ביותר להתמודד איתה.

אם אתם סובלים מבעיות שינה, נדודי שינה ומבחינה בריאותית הכל תקין אצלכם, הסיבה יכולה להיות שהמזרן האורטופדי שאתם ישנים עליו לא טוב לכם. תשאלו את עצמכם, האם המזרן נוח לכם? כמה שנים אתם ישנים על המזרן הזה? והאם לדעתכם הוא מעניק תמיכה לגוף? אם אתם לא בטוחים לגביו, יכול להיות שהגיע הזמן להחליפו.

אנו נמצאים בחדר השינה כשליש מחיינו. זהו המקום בו אנו נחים, נרגעים ומכינים את עצמנו ליום הבא שיבוא. ככל שחדר השינה שלכם יהיה נעים ורגוע יותר, כך תוכלו ביתר קלות להרפות מן היום שהיה, לצלול אל תחושת הרוגע והשלווה, להרדם ולהנות משנת לילה נעימה וטובה.

ישנם מוצרים לבית שאנחנו קונים פעם אחת והם אמורים להחזיק מעמד שנים רבות. יש מקרים בהם אנחנו לא מחליפים אותם במשך עשר ועשרים שנים, יש מקרים בהם אנחנו בכלל לא מחליפים אותם ואנחנו משתמשים בהם עד יומנו האחרון.

אנשים רבים הסובלים מבעיות בהירדמות או בשינה מקבלים המלצה חמה וחד משמעית בנוגע לביצוע קבוע ושוטף של תרגילי יוגה.

חדר השינה הינו החדר האינטימי ביותר בבית. אליו מגיעים בני הזוג כדי לנוח, לתפוס שינה עמוקה, לקרוא ולפעילויות אחרות. הרצון של בני הזוג הוא לעצבו בהתאמה מרבית לטעמם על מנת שיוכלו לשהות בו בנועם ובניחותא לאורך שעות רבות ככל האפשר. בבתים פרטיים, חדר השינה נבנה, פעמים רבות, כיחידה בפני עצמה, שלעיתים, אף נבדלת משאר חלקי הבית

סוף סוף החלטתם שאתם צריכים להחליף את המזרון הישן שקניתם במקרה הטוב או קיבלתם בירושה. נכנסים למחשב ומריצים חיפוש על מזרונים מתחילים לרוץ על כל המותגים המפורסמים,את חלקם אתם מכירים,אחרים אתם עוד תכירו, על חלק מהמזרונים אתם תשנו ובסוף תישארו עם הבחירה הנוחה והנכונה.

מי שרוצה לשלב את הרהיטים בחדר השינה במהלך עיצובו בצורה נכונה חייב להבין כמה פרטים חשובים. יכול להיות שלדעתכם העיצוב יהיה יפה אך יכול גם להיות שאתם עושים טעויות אחרות על חשבונו, או שאתם פשוט לא מבצעים את ההתאמה כמו שצריך .זה הזמן להבין כיצד עושים זאת נכון.

כל מוצר שבוחרים לתינוק אמור ואף נדרש להיות איכותי ובטיחותי. כל מוצר המיועד לתינוק צריך להיבחר בקפידה ואף בחרדת קודש. הסיבה לכך מובנת. אחד המוצרים החשובים ביותר, ודאי בשבועות ובחודשי חייו הראשונים של תינוק הוא המזרן. שעות השינה הרבות מצדיקות ואף מחייבות בחירה מושכלת של מזרן איכותי, בטיחותי ונוח.

השינה שלנו בלילה היא למעשה הבסיס של חיינו והיא למעשה זו שיכולה לקבוע האם היום שלמחרת יהיה יום מושלם שבו נרגיש מצוין או יום גרוע שבו נחוש עייפות מתמדת. על מנת להגיע למצב שבו השינה שלנו מעולה אנחנו חייבים מזרון שמותאם לנו באופן אישי ולא תמיד אנחנו יכולים למצוא את זה בחנויות הגדולות או ברחבי הרשת

חדר השינה הוא החדר שבו אתם מבלים 6-9 שעות ביום וישנים בו.חשוב לשמור על ניקיון החדר כדי שלא יתמלא אבק ולכלוך,דבר העשוי לגרום לבעיות בריאותיות.גם אם אתם לא אוהבים לנקות הרבה אבל את חדר השינה חשוב לנקות על בסיס יום יומי.אל תשכחו שאתם ישנים שם

זקוקים למזרונים למיטות? הגיע הזמן שתקבלו מזרונים בהתאמה אישית. אנו "פולימדיה", מפעל בוטיק איכותי לייצור מזרונים ומיטות. אצלנו, תוכלו לרכוש מזרונים מהחומרים הטובים ביותר.

זוגות רבים שרוצים לקנות מזרון זוגי חדש עושים הרבה טעויות בדרך למזרון החדש במאמר הבא נעשה לכם סדר איך להמנע מדברים כאלה.

יש האומרים נפש בריאה בגוף בריא, אבל נשאלת השאלה כיצד נשיג גוף בריא אם לא נישן טוב בלילה. בדיוק בגלל סיבה זו ישנה חשיבות רבה מאין כמוה לחדר השינה. בן אדם ממוצע ישן בין 7 ל8 שעות בלילה, זהו החדר בו אנו מעבירים את רוב שעות שהותינו בבית, בחדר השינה אנו מארגנים את מחשבות היום הטורדניות שעברו עלינו ונטענים מחדש לעוד יום של עשייה, על כן הוא חשוב ביותר.

בחירת מיטה חדשה אינה משימה קלה,כיום ישנם דוגמאות רבות של מיטות שינה מעוצבים לחדר.בין אם אתם צריכים מיטת יחיד או מיטה זוגית חשוב מאוד שתתאים לחלל של החדר ותתאים לו בצורה הטובה ביותר.

רכישת מוצרים בייצור כחול לבן הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהתרבות הצרכנית בישראל. כעם נרדף בעבר, ובמובנים רבים גם בהווה, מרגישים האזרחים במדינת ישראל צורך לחזק את המדינה, ולתת עדיפות ליצרנים ובעלי עסקים מקומיים, על פני יצרנים זרים.

מזרן איכותי מכיל בתוכו מספר סוגי שכבות.בין סוגי השכבות שמכילות את המזרון אפשר למצוא:

בממוצע כל אדם נמצא במיטה שלו כ-8 שעות ביממה, כלומר זהו המקום שאנחנו מבלים בו שליש מהחיים! בהתאם כדאי מאוד לוודא שהוא נקי לחלוטין ושלא מתחבאים מזיקים שונים בתוך המיטה. בעמוד זה תמצאו 3 טיפים מועילים לניקוי וחיטוי מיטות כך שלא יגיעו אורחים לא רצויים למקום שבו אתם ישנים.

בזמן שכל יום נהיה יותר ויותר אינטנסיבי ואנחנו עובדים ורצים מסביב לשעון, יש דבר אותו אנחנו מזניחים, שעות שינה. מה החשיבות של שעות שינה? במה זה פוגע כאשר אנחנו לא ישנים בצורה מסודרת? ומהם היתרונות של שינה מסודרת?

כאשר אתם בוחרים חדר שינה. מה העיקר: המיטה או המזרן? אנו "פולימדיה", מוכרים מיטות איכותיות ביותר. בנוסף, אנו מוכרים גם מזרונים איכותיים עבור המיטות. המזרונים, מתאימים בהתאמה מלאה למידות של המיטות. וכדי להשלים לכם את חוויית השינה, אנו מוכרים גם כריות ויסקו רכות ונעימות.

איכות השינה משפיעה במידה ניכרת על איכות החיים שלנו: שנת לילה ערבה וארוכה מספיק מחזקת את המערכת החיסונית, מאפשרת לגוף לתקן נזקים שונים, עוזרת להטמעת זיכרונות חשובים ומפחיתה את הסיכון לדיכאון.

מזרן הוא אינו פריט שקל לשמור עליו נקי, מבלים עליו מספר שעות כל לילה והוא עלול להתלכלך מדברים שנשפכים עליו במיוחד אם יש לכם ילדים. שמירה על מזרן נקי תאריך את החיים שלו ותדאג לכך שיראה ויריח כמו שצריך. לא משנה איזה סוג של מזרן יש לכם, שמירה על ניקיון מזרונכם דורשת הקפדה, התמדה ואחזקה.

כמה פעמים התעוררתם בבוקר עם כאבי גב? על אף שרבים חושבים כי כאבי הגב נגרמים בשל הגיל, תתפלאו לדעת, שכאבים אלו, לא תמיד קשורים לגיל ולא פעם הסיבות טמונות בתנוחות השינה אותן סיגלתן לעצמכם ו/או במזרן עליו אתם ישנים. שינה (מעבר לאהבה הגדולה אליה), היא חשובה לאין שיעור לתפקוד היומיומי שלנו

בזמן רכישת מזרון זוגי לחדר השינה, צריך לדעת באופן מלא כי רכשתם מזרון זוגי אורטופדי ואיכותי שיספק לכם את חווית השינה הנוחה ביותר.

המשימה של עיצוב כל אחד מחדרי הבית היא משימה שיכולה להיות מעניינת ומעוררת השראה, והיא יכולה להיות מאוד מייגעת ומטרידה. הגישה שלכם לעניין, ההיכרות שלכם עם התחום ולא פחות מכך, היכולות שעומדות לרשותכם, הם שיכריעו לאיזה כיוון זה הולך. כדי להבטיח עיצוב אידיאלי עבור כל אחד מחדרי הבית, אתם רוצים להעמיד לצידכם מעצב פנים מקצועי שיוכל לסייע לכם בכל שלבי העיצוב ובכלל זה גם בהיבט של עיצוב החדר בשילוב חלונות אלומיניום.

כלי מיטה חדשים הם הוצאה לא קטנה, במיוחד אם אנחנו רוצים לרכוש מצעים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. כדי לעשות בחירה חכמה ולקנות את המצעים הטובים ביותר עבורנו, יש דברים שכדאי לדעת לפני שמגיעים אל הקופה. אלו הם הדברים שחשוב לדעת על כלי מיטה ומצעים.

לטקס הנו גומי המיועד לייצור מזרונים בעל גמישות, קפיציות טבעית ורכות מלטפת. מזרון לטקס באיכות טובה עשוי להעניק פתרון לכאבים פיזיים שכיחים הנגרמים כתוצאה משינה לקויה ולשפר את איכות השינה וכמובן את איכות החיים.

מציאת עבודה חדשה יכולה להיות משימה שמשפיעה לא רק על העתיד שלך אלא גם על מה שעובר עלייך ברגע זה. תקופה זו יכולה להיות לחוצה, אך הלחץ אינו משפיע לטובה על הצלחת המשימה. כאן ריכזנו עבורך טיפים שיעזרו לך לתפקד טוב יותר בתקופה משמעותית זו.

למרות שיש סיבות רבות שיכולות לגרום לכאבי גב, הסיבה העיקרית היא שינה לקויה על מזרון שפשוט אינו טוב או אינו מתאים לאותו אדם שיושן עליו.אם אתם מרגישים שאתם לא ישנים טוב או אתם סובלים מכאבי גב או בעיות גב כדאי לכם מאוד לשקול להחליף את המזרון שלכם

שינה בדומה למזון שאנו אוכלים הינה חיונית, על מנת שנוכל לישון שנת לילה טובה, עלינו לבחור במזרון טוב, מזרון אורתופדי אשר יתמוך בגופנו. ישנם אנשים רבים אשר סובלים מבעיות גב ולכן, עליהם להקפיד במיוחד ברכישת מזרון איכותי שיחזיק מעמד לפחות למשך 10 שנים.

מזרני ויסקו מיוצרים מחומר הנקרא Viscoelastic שפותח עבור נאס"א סוכנות החלל האמריקאית. חומר זה המכונה גם ויסקו אלסטי, הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון הויסקו יכולות זיכרון ולמידה של מבנה הגוף

כריות אורתופדיות מתוכננות כך שיתקנו את מנח הגוף כאשר אתם בשכיבה במיטה או בכלל. הן מתוכננות כך שישמרו על תנוחה נכונה ויעניקו תמיכה לחלק אחד או יותר של הגוף.

מזרנים קשים או רכים? מה עדיף לנו? ובכן כל אחד אוהב את סוג הקושי שלו אבל האם באמת מה שנוח הוא גם הכי מתאים?

שרוצים לקנות מזרון חדש לחדר השינה חשוב לבחור את המזרון האיכותי ביותר ואת החומרים הטובים ביותר שיש בשוק.בכתבה הבאה נסביר לכם על מזרון ויסקו ועל מזרון לטקס ושילוב ביניהם.

מזרון זה מותאם באופן הטוב ביותר לגוף האדם תוך התאמה מקסימלית.דבר הניתן להרגיש ישר שנשב או נשכב על המזרון בשונה ממזרונים שאינם אורטופדיים.ההיתרון של מזרון אורטופדי שהוא אינו גורם לשקיעתו של המזרון בעת ששוכבים עליו הוא ערוך להחזיק את משקל האדם בלי לגרום לנזק.

כולנו יודעים כמה זה קשה לגרום לילדים לישון בשעה סבירה בחופש הגדול.הרי הם קמים מאוחר והם יודעים שלמחרת הם שוב יקומו מאוחר אך כן חשוב להגביל את זמן השינה של הילדים.

בחירת מיטה היא לא משימה של מה בכך, בין שמדובר על בחירת מיטה לחדר שינה ובין שמדובר על מיטה לחדר הילדים. יחד עם זאת, תהליך הבחירה של מיטה לחדר הילדים הוא תהליך שצריך להתבצע בזהירות רבה יותר, שכן אנו לא בוחרים את המיטה עבור עצמנו, אלא עבור ילדינו

אחד מסוגי המזרנים המוכרים לנו ביותר, ועבור מרבית האנשים זו היא גם ברירת המחדל שלהם, הוא מזרון הקפיצים. מזרון זה זכה לאהדה רבה בעשורים האחרונים, בעיקר בגלל פריצת הדרך

סובלים מבעיות שינה? חשים נדודי שינה? מתהפכים במיטה כל הלילה ועקב זאת סובלים מחוסר אנרגיה ומתשישות במהלך היום ?

זה החדר בו אתם מסיימים בו את היום הארוך שלכם ומתעוררים בו לבוקר חדש ולתחילתו יום נוסף. לפעמים, אפילו זוכים לסייסטה נעימה בצהריים או לזמן איכות עם בן הזוג כאשר אתם מתכרבלים בפוך וצופים בסרט טוב. חדר השינה שלנו יכול להיות מקום מפנק שנרצה לשהות בו יותר או חדר נוסף בבית. אספנו עבורכם את כל הטיפים על מנת להפוך את החדר הזה לגן עדן של ממש.

ישנו קשר ישיר בין שינה טובה על מזרון איכותי לתפקוד היום יומי. לכן, כאשר בוחרים מזרון איכותי לחדר השינה שלכם, חשוב להקפיד לבצע בחירה כזאת שתשרת את המטרה שלכם והיא – שינה טובה ללא כאבי גב.

לפני שמחליטים לקנות מזרון חדש לחדר השינה חשוב להבין שאנחנו ישנים המון שעות ביום ולכן בחירת מזרון לחדר השינה חייב לעשות בכובד ראש ולבחור את המזרן המתאים ביותר עבורכם.

מיטה יהודית מבוססת על עקרון מאוד פשוט שהעניק לו את שמו, עקרון ההפרדה. לכאורה, בגלל ההפרדה הנהוגה בדת היהודית בין נשים וגברים ולכן מיטה יהודית היא פתרון לציבור הדתי,גם במהלך ימי הנידה.

איכות שינה היא דבר חשוב ומהותי עבור כל אדם בכל גיל. כל אחד רוצה לישון טוב, לקום בבוקר עם כוחות ואנרגיות מחודשים ולהתחיל את יום העבודה עם חיוך על הפנים.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט