יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

 
    צרו קשר ונשמח לעזור: 

חיפוש :
האם חשבתם על כך ששליש עד מחצית מחייכם אתם מבלים בחדר השינה? זוהי בלי ספק סיבה מצוינת להשקיע בחדר הזה את מיטב המחשבה והתכנון.

מזרן הוא אינו פריט שקל לשמור עליו נקי, מבלים עליו מספר שעות כל לילה והוא עלול להתלכלך מדברים שנשפכים עליו במיוחד אם יש לכם ילדים. שמירה על מזרן נקי תאריך את החיים שלו ותדאג לכך שיראה ויריח כמו שצריך. לא משנה איזה סוג של מזרן יש לכם, שמירה על ניקיון מזרונכם דורשת הקפדה, התמדה ואחזקה.

מזרון מתכוונן, מזרון חללי, מזרון קפיציםאו מזרון חייזרי? מזרון רך, קשה או מזרון נפוח? ואנחנו רק רצינו לשכב לנוח! איך בוחרים ומתאימים את המזרון כדי שסוף סוף יהיה אפשר פה לישון? לפניכם כמה וכמה אפשרויות כדי שתוכלו להיווכח שהנושא פשוט מכפי שעשוי להיראות.

רבות דובר על שינה טובה ואיכותית ועל השפעותיה על חיי היום יום שלנו ועל בריאות הגוף. אך מה קורה כאשר כל אחד מבני הזוג ישן בצורה מסוימת, יש אחד שאוהב להשתלט על כל המיטה ולדחוף את השני לקצה ויש את אלה שאוהבים לפרוס את ידיהם לרגליהם לרוחב המיטה.

מתי בפעם האחרונה רכשתם מזרן חדש? האם אתם מתכננים להחליף את המזרן הישן ומעוניינים לדעת מה צריך לבדוק לפני הקנייה? ובכן, נהוג להחליף מזרן אחת ל-10 עד 15 שנים, אך יש היצע עצום של דגמים ואיכותיות

עיצוב הבית הוא תורה שלמה בפני עצמה, אשר פותחה רבות בשנים האחרונות וזאת תודות לאפשרויות הרבות הקיימות בשוק ולמבחר הרב של העיצובים והטכנולוגיות החדשות.

כאבי גב וצוואר יכולים להיגרם ממגוון רחב של סיבות – יציבה לא נכונה, עבודה ממושכת מול מחשב, הרמה לא נכונה של משאות כבדים, כושר גופני ירוד ועוד.

תכנון מיטה בהתאמה אישית היא משימה שיש בה חדווה, עניין ואתגר, אבל גם המון חששות וגם סיכון לא פשוט. מיטה שאתם בוחרים ישירות מן המדף, היא מיטה שעוצבה על ידי צוות מעצבים מקצועיים, על פי עקרונות עיצוב מקצועיים, וכל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לבחור את הדגם שאתם מתחברים אליו,

עולם העיצוב, ולא רק עיצוב הרהיטים והמיטות, אלא כל עיצוב בכל תחום וקטגוריה, הוא עולם שהכוח המניע מאחוריו הוא הטרנדים. טרנד הוא למעשה קונספט שהולך ותופס תאוצה עד להפיכתו למגמה בעלת אחיזה חזקה בשוק, אחיזה שהולכת ומתגברת עם הזמן.

בחירת מזרון חדש היא משימה שאפשר לבצע אותה מאוד בקלות, ואפשר גם להסתבך איתה יתר על המידה.

אחד מסוגי המזרנים המוכרים לנו ביותר, ועבור מרבית האנשים זו היא גם ברירת המחדל שלהם, הוא מזרון הקפיצים. מזרון זה זכה לעדנה רבה בעשורים האחרונים, בעיקר בגלל פריצת הדרך שאיפשרו מנגנוני הקפיצים מול מזרני הספוג המיושנים.

כאשר אנו מדברים על איכות של מזרון, אנו עוסקים בעיקר בהיבט האורטופדי ומידת הבריאות שמספק המזרון לגופנו בזמן השינה.

הביטוי גאדג'טים מתחבר אצלנו בדרך כלל לחפצים טכנולוגיים בהם אנו עושים שימוש במערכות מחשוב, תקשורת ומולטימדיה. אוזניית בלוטות', עכבר אלחוטי, מאוורר קטן המתחבר לשקע ה USB, רמקולים ניידים הניתנים לחיבור למחשב, עדשת מצלמה שניתן לחבר למצלמת הטלפון החכם וכדומה

בשפה העממית המון אנשים מביעים את העדפתם למזרן מסוים על פי התיאורים "מזרן רך" או "מזרן קשיח". אכן, ישנם אלו הנהנים לישון יותר על מזרן רך, בעוד ישנם אלו שמעדיפים בצורה ברורה את המזרנים הקשים יותר.

לשנת הלילה של כל אחד ואחת מאתנו יש תפקידים חשובים ומהותיים בהיבטים רבים של החיים. השינה היא הזמן שבו השרירים ומערכות הגוף נחים, הופכים לרפויים ומתחדשים בכוחות ואנרגיות לקראת היום הבא.

אנשים רבים לא מקדישים מספיק מחשבה לנושא של הצטברות חיידקים בשכבות השונות שמהן מורכב המזרן שעליו ישנים בלילה.

לשינה טובה ואיכותית בלילה יש השפעה על כל תחומי החיים כמעט. במהלך השינה שרירי הגוף והמערכות נחים ורפויים, הגוף כולו מתחדש באנרגיות וכוחות לקראת היום החדש וכאשר קמים בבוקר בתחושה טובה של חדשנות ורעננות – זה המבחן האמתי בנוגע לכך שבאמת שנת הלילה השיגה את המטרות שלה.

אם אתם מתקשים להירדם בלילה, יכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, ורובן כנראה לא קשורות למזרון או לכרית עליהם אתם ישנים. יחד עם זאת, הן המזרון והן הכרית יכולים להוות אלמנטים הפוגעים באיכות השינה שלכם, ולעיתים, כאשר מצבכם הבריאותי תקין,

מיטה- כמו שבקיץ תלבשו קצר ובחורף תלבשו ארוך, יישמו את הרעיון הזה גם במיטה. כשאתם נכנסים למיטה בחורף כל מה שאתם רוצים זה שהיא תהיה חמה מבעוד מועד. מה אם נגיד לכם שהכל מתחיל במזרן? מזרן איכותי יספק לכם במהירות את הטמפרטורה הרצויה עבורכם. קיץ או חורף.

במובנים רבים אין הבדל ממשי בין השניים, ולמעשה אפשר לומר שמדובר באותה כרית. יחד עם זאת, כרית אורתופדית היא כרית המתאפיינת במידת האורתופדיות שלה בהתאם למבנה הפיזי שלה, בעוד שהייחודיות של כרית ויסקו נובעת מטכנולוגיית החומרים המיושמת בה, ולא מהצורה שלה.

ד היום, אם תשאלו אנשים שונים מה תפקידה של הכרית בשנת הלילה, תגלו שאנשים חלוקים ביניהם האם מדובר באמצעי המיועד לספק לנו שינה נוחה יותר, או שאולי מדובר באמצעי המיועד לשמור על בריאות הגב והצוואר.

במאמר הבא נביא לכם את כל המידות הסטנדרטיות הקיימות בשוק

כדי להבין שיש השפעה של הכרית על כאבי גב וצוואר, אין צורך באיש מקצוע ומדובר במסקנה מאוד טריוויאלית ומתבקשת. יחד עם זאת, כדאי להבין כיצד נוצרת השפעה זאת, כדי להבין גם כיצד נכון ביותר להתמודד איתה.

ישנם מוצרים לבית שאנחנו קונים פעם אחת והם אמורים להחזיק מעמד שנים רבות. יש מקרים בהם אנחנו לא מחליפים אותם במשך עשר ועשרים שנים, יש מקרים בהם אנחנו בכלל לא מחליפים אותם ואנחנו משתמשים בהם עד יומנו האחרון.

אנשים רבים הסובלים מבעיות בהירדמות או בשינה מקבלים המלצה חמה וחד משמעית בנוגע לביצוע קבוע ושוטף של תרגילי יוגה.

יש האומרים נפש בריאה בגוף בריא, אבל נשאלת השאלה כיצד נשיג גוף בריא אם לא נישן טוב בלילה. בדיוק בגלל סיבה זו ישנה חשיבות רבה מאין כמוה לחדר השינה. בן אדם ממוצע ישן בין 7 ל8 שעות בלילה, זהו החדר בו אנו מעבירים את רוב שעות שהותינו בבית, בחדר השינה אנו מארגנים את מחשבות היום הטורדניות שעברו עלינו ונטענים מחדש לעוד יום של עשייה, על כן הוא חשוב ביותר.

בחירת מיטה חדשה אינה משימה קלה,כיום ישנם דוגמאות רבות של מיטות שינה מעוצבים לחדר.בין אם אתם צריכים מיטת יחיד או מיטה זוגית חשוב מאוד שתתאים לחלל של החדר ותתאים לו בצורה הטובה ביותר.

רכישת מוצרים בייצור כחול לבן הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהתרבות הצרכנית בישראל. כעם נרדף בעבר, ובמובנים רבים גם בהווה, מרגישים האזרחים במדינת ישראל צורך לחזק את המדינה, ולתת עדיפות ליצרנים ובעלי עסקים מקומיים, על פני יצרנים זרים.

מזרן איכותי מכיל בתוכו מספר סוגי שכבות.בין סוגי השכבות שמכילות את המזרון אפשר למצוא:

בזמן רכישת מזרון זוגי לחדר השינה, צריך לדעת באופן מלא כי רכשתם מזרון זוגי אורטופדי ואיכותי שיספק לכם את חווית השינה הנוחה ביותר.

כלי מיטה חדשים הם הוצאה לא קטנה, במיוחד אם אנחנו רוצים לרכוש מצעים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. כדי לעשות בחירה חכמה ולקנות את המצעים הטובים ביותר עבורנו, יש דברים שכדאי לדעת לפני שמגיעים אל הקופה. אלו הם הדברים שחשוב לדעת על כלי מיטה ומצעים.

לטקס הנו גומי המיועד לייצור מזרונים בעל גמישות, קפיציות טבעית ורכות מלטפת. מזרון לטקס באיכות טובה עשוי להעניק פתרון לכאבים פיזיים שכיחים הנגרמים כתוצאה משינה לקויה ולשפר את איכות השינה וכמובן את איכות החיים.

שינה בדומה למזון שאנו אוכלים הינה חיונית, על מנת שנוכל לישון שנת לילה טובה, עלינו לבחור במזרון טוב, מזרון אורתופדי אשר יתמוך בגופנו. ישנם אנשים רבים אשר סובלים מבעיות גב ולכן, עליהם להקפיד במיוחד ברכישת מזרון איכותי שיחזיק מעמד לפחות למשך 10 שנים.

מזרני ויסקו מיוצרים מחומר הנקרא Viscoelastic שפותח עבור נאס"א סוכנות החלל האמריקאית. חומר זה המכונה גם ויסקו אלסטי, הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון הויסקו יכולות זיכרון ולמידה של מבנה הגוף

מזרנים קשים או רכים? מה עדיף לנו? ובכן כל אחד אוהב את סוג הקושי שלו אבל האם באמת מה שנוח הוא גם הכי מתאים?

שרוצים לקנות מזרון חדש לחדר השינה חשוב לבחור את המזרון האיכותי ביותר ואת החומרים הטובים ביותר שיש בשוק.בכתבה הבאה נסביר לכם על מזרון ויסקו ועל מזרון לטקס ושילוב ביניהם.

מזרון זה מותאם באופן הטוב ביותר לגוף האדם תוך התאמה מקסימלית.דבר הניתן להרגיש ישר שנשב או נשכב על המזרון בשונה ממזרונים שאינם אורטופדיים.ההיתרון של מזרון אורטופדי שהוא אינו גורם לשקיעתו של המזרון בעת ששוכבים עליו הוא ערוך להחזיק את משקל האדם בלי לגרום לנזק.

כולנו יודעים כמה זה קשה לגרום לילדים לישון בשעה סבירה בחופש הגדול.הרי הם קמים מאוחר והם יודעים שלמחרת הם שוב יקומו מאוחר אך כן חשוב להגביל את זמן השינה של הילדים.

בחירת מיטה היא לא משימה של מה בכך, בין שמדובר על בחירת מיטה לחדר שינה ובין שמדובר על מיטה לחדר הילדים. יחד עם זאת, תהליך הבחירה של מיטה לחדר הילדים הוא תהליך שצריך להתבצע בזהירות רבה יותר, שכן אנו לא בוחרים את המיטה עבור עצמנו, אלא עבור ילדינו

אחד מסוגי המזרנים המוכרים לנו ביותר, ועבור מרבית האנשים זו היא גם ברירת המחדל שלהם, הוא מזרון הקפיצים. מזרון זה זכה לאהדה רבה בעשורים האחרונים, בעיקר בגלל פריצת הדרך

סובלים מבעיות שינה? חשים נדודי שינה? מתהפכים במיטה כל הלילה ועקב זאת סובלים מחוסר אנרגיה ומתשישות במהלך היום ?

ישנו קשר ישיר בין שינה טובה על מזרון איכותי לתפקוד היום יומי. לכן, כאשר בוחרים מזרון איכותי לחדר השינה שלכם, חשוב להקפיד לבצע בחירה כזאת שתשרת את המטרה שלכם והיא – שינה טובה ללא כאבי גב.

לפני שמחליטים לקנות מזרון חדש לחדר השינה חשוב להבין שאנחנו ישנים המון שעות ביום ולכן בחירת מזרון לחדר השינה חייב לעשות בכובד ראש ולבחור את המזרן המתאים ביותר עבורכם.

מיטה יהודית מבוססת על עקרון מאוד פשוט שהעניק לו את שמו, עקרון ההפרדה. לכאורה, בגלל ההפרדה הנהוגה בדת היהודית בין נשים וגברים ולכן מיטה יהודית היא פתרון לציבור הדתי,גם במהלך ימי הנידה.

איכות שינה היא דבר חשוב ומהותי עבור כל אדם בכל גיל. כל אחד רוצה לישון טוב, לקום בבוקר עם כוחות ואנרגיות מחודשים ולהתחיל את יום העבודה עם חיוך על הפנים.

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט