יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך מייצרים מיטה יהודית

מיטה יהודית מבוססת על עקרון מאוד פשוט שהעניק לו את שמו, עקרון ההפרדה. לכאורה, בגלל ההפרדה הנהוגה בדת היהודית בין נשים וגברים ולכן מיטה יהודית היא פתרון לציבור הדתי,גם במהלך
ימי הנידה. הוטבע השם מיטה יהודית למיטות המבוססות על הפרדה בין שני חלקי המיטה. הפרדה זו יכולה לבוא לידי ביטוי בשני מכלולי מיטה בעלי אלמנט מקשר אחד ביניהם כמו גב משותף למשל, או במיטה אחת שעליה מניחים שני מזרונים נפרדים בהתאמה
.
מיטה יהודית מעוצבת
 
כיום ישנן מבחר רב של מיטות יהודיות מעוצבות בכל מיני סגנונות שיתאימו לכל אחד ואחת מכן.ותוכלו להנות ממיטה יפה אך מופרדת שתתאים בדיוק לחדר השינה שלכם והכל בהתאמה אישית.כך המיטה היהודית תתאים בדיוק לחדר השינה שלכם ולצרכים שלכם.
מיטה יהודית לא מתאימה רק לציבור הדתי.היום גם חילוניים משתמשים בסגנון של מיטה יהודית בדרך כלל עקב נוחות.
מיטה יהודית מתכווננת מאפשרת לשלוט בגובה של שני המיטות גם אם הם לא קרובים אחד לשני.וככה לשלוט בכיוון אם אחד מבני הזוג רוצה להרים את המיטה בשביל לראות טלויזיה או לקרוא ספר והשני רוצה לישון.
 
ייצור יחידת מיטה אחת וחלוקתה לשני חלקים, או ייצור של שני חלקים בנפרד זה מזה
הייצור של מיטה יהודית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ייצור מיטה זוגית רגילה וחיתוכה לאחר מכן, כשבתהליך זה יש לקחת בחשבון תוספת מידות נדרשת, וכן ביצוע עבודת גימור לאחר החיתוך, או לחילופין ייצור שתי יחידות נפרדות ותואמות וחיבור שלהן לאחר מכן, או פשוט הצבתן זו לצד זו מיטה יהודית מעוצבת   יכולה להגיע במגוון רחב של דגמים שבהם ישנה הפרדה מוחלטת בין שתי יחידות שינה, הפרדה בין שתי יחידות השינה עם חיבור באמצעות אלמנט אחד או מיטה זוגית לכל דבר ועניין, עם יצירת הפרדה בין המזרנים. תהליך הייצור תלוי מאוד בדגם הסופי שאותו רוצים לקבל .
מיטה יהודית לדוגמא
תהליך ייצור מקצועי שצריך לקחת מאפיינים ייחודיים לדגם
יחד עם זאת, בתהליך ייצור של מיטה יהודית, בהחלט צריך לקחת בחשבון עודפי מידות שיש להשאיר על מנת לבצע את החיתוך בצורה נכונה, ולאחריו להוסיף תוספות גימור כנדרש. כך למשל, אם מדובר בשתי יחידות נפרדות עם גב מיטה אחד, יש צורך לייצר מיטה זוגית, לחתוך את משטח השינה, וליצור מרווח בין שתי היחידות, ולאחר מכן להשלים את המסגרת סביב כל אחת מהיחידות. לחילופין, ניתן לייצר את המיטה מלכתחילה באמצעות ייצור של שתי יחידות נפרדות אותן מחברים באמצעות חיבור כל אחת לגב אחד משותף .
פרט שהוא פחות חשוב בתהליך הבחירה של מיטה יהודית
טכניקות הייצור הן רבות ומגוונות, ובמרבית המקרים, טכניקת הייצור הנבחרת אינה קשורה לרמת האיכות הסופית. מה שיותר חשוב בהיבט זה הוא התהליך המקצועי של בחירת חומרי הגלם, התהליך המקצועי של יצירת עיצוב המיטה, שמירה של מידות סטנדרטיות ויכולת ההתאמה האישית שמציע היצרן ללקוח. אם אתם רוצים להזמין מיטה יהודית, חשוב יותר שתתמקדו בעיצוב המתאים לכם, ובפורמט המתאים לכם ביותר מבין כל סוגי הדגמים הזמינים בקטגוריה זו, מאשר באופן בו מייצרים עבורכם את המיטה, שכן טכניקת הייצור לא תוכל לתרום לכם דבר בקבלת ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, וסביר להניח שגם אין לכם את הידע והכלים המקצועיים לשפוט כל טכניקת ייצור, את היתרונות ואת החסרונות שלה ואיך היא משפיעה על התוצר הסופי .
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט