יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם


90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מתי עייפות צריכה להדליק נורת אזהרה

לשינה טובה ואיכותית בלילה יש השפעה על כל תחומי החיים כמעט. במהלך השינה שרירי הגוף והמערכות נחים ורפויים, הגוף כולו מתחדש באנרגיות וכוחות לקראת היום החדש וכאשר קמים בבוקר בתחושה טובה של חדשנות ורעננות – זה המבחן האמתי בנוגע לכך שבאמת שנת הלילה השיגה את המטרות שלה.

יחד עם זאת, לעיתים קרובות למרות שמרגישים שישנים טוב בלילה עדיין מתעוררים בבוקר עייפים ומתהווה אי הבנה מדוע תחושה זו מתרחשת.

כאשר נרדמים וישנים טוב בלילה אך עדיין מרגישים עייפים במהלך היום, חשוב מאוד להקדיש לכך תשומת לב ולא להתעלם מכך. ייתכן וישנה בעיה בריאותית כלשהי שעייפות זו היא התסמין שלה.

כאשר יבוצע בירור רפואי מקיף אפשר לגלות ממה נובעת העייפות וכך כמובן להחליט על דרך הטיפול הנכונה והמתאימה ביותר.

לפעמים מספיק לפתור את העייפות עצמה מבלי בהכרח לבצע בירור רפואי ובריאותי מקיף אך לא כדאי לעשות זאת אלא לברר לעומק מדוע חשים עייפים למרות שנת הלילה.
מתי עייפות צריכה להדליק נורת אזהרה


על מה עלולה להצביע עייפות?

קל מאד להבין שכאשר חשים בעייפות זה אומר ששנת הלילה לא משיגה את המטרה שלה, כלומר אין מנוחה אמתית לחלק מהגוף או לחלק מהמערכות והשרירים. במקרה אפילו חמור יותר ייתכן שישנה בעיה רפואית המונעת משנת הלילה להשיג את המנוחה וההרפיה שכל כך דרושים לכל הגוף בשעות הערב והלילה ולכן במידה ומנסים לפתור את העייפות כתסמין ולא מתקבלת תוצאה רצויה – חשוב להמשיך ולברר מדוע העייפות חוזרת.

הזמן שבו צריכה להידלק נורה אדומה היא לאחר מספר לילות שבהם חש אדם מסוים שישן היטב אך עדיין קם עייף מאד. במידה וניסה לפתור את העייפות על ידי תרופות משככות כאבים או כדורים המסייעים לשינה טובה יותר – זה הזמן לגשת אל רופא ולבקש לבצע בירור רפואי. חשוב לתאר ולהסביר בפירוט רב ככל האפשר מה הבעיה, מה התחושות בגוף והאם שנת הלילה באמת טובה כפי שנדמה.


מוצרי פולימדיה לשינה טובה: מזרון אורטופדי, מזרן זוגי, מזרני לטקס

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למשאירים פרטים

זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
     למשאירים פרטים עכשיו        

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

2all - בניית אתרי אינטרנט