יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

שילוב רהיטים במסגרת עיצוב חדר השינה

מי שרוצה לשלב את הרהיטים בחדר השינה במהלך עיצובו בצורה נכונה חייב להבין כמה פרטים חשובים. יכול להיות שלדעתכם העיצוב יהיה יפה אך יכול גם להיות שאתם עושים טעויות אחרות על חשבונו, או שאתם פשוט לא מבצעים את ההתאמה כמו שצריך .זה הזמן להבין כיצד עושים זאת נכון.


לבחור רהיטים מעוצבים


הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כדי שחדר השינה שלכם יהיה מעוצב הוא לבחור את הרהיטים המעוצבים שלכם. בסופו של דבר רהיטים מעוצבים יכולים להרים משמעותית את איכות חדר השינה שלכם וכך תוכלו ליהנות מחדר שינה איכותי והרמוני יותר. עם זאת חשוב לזכור כי חדר השינה לא תמיד יהיה מעוצב אם תבחרו רהיטים מעוצבים שכן עיצוב זה לא הכל. יש צורך להתאים את הרהיטים זה לזה וההתאמה צריכה להתבצע גם לפי הסגנון והגימורים וכמובן לפי הצבע. ללא אלו חדר השינה שלכם לא יוכל להיראות מעוצב באופן מושלם.


לבחור רהיטים פונקציונליים


גם אם אתם מהאנשים שעיצוב הוא הדבר החשוב ביותר עבורם אתם חייבים לזכור כי עיצוב זה לא הכל. מי שרוצה לבחור את הרהיטים הטובים ביותר עבורו חייב לחשוב גם על הפונקציונליות שלהם. בסופו של דבר ללא מחשבה על השימוש שלהם ועד כמה הם יהיו טובים עבורכם יש סיכוי שהרהיטים בסופו של דבר יקשו על השגרה שלכם. כך למשל מי שאוהבת להתאפר לא יכולה להתפשר על שידת איפור נוחה, מי שאוהב לראות טלוויזיה לא יכול להתפשר על טלוויזיה גדולה בחדר השינה למרות שלא תמיד היא תהלום את העיצוב ואלו רק כמה דוגמאות קטנות.


בחרו מיטה שמתאימה לעיצוב


אנשים רבים בטוחים שהמיטה היא הרהיט הכי פחות חשוב בחדר השינה. ההיפך הוא הנכון, מדובר על אחד הרהיטים החשובים ביותר שיש בעיקר בגלל הגודל שלה. בסיס המיטה בולט מאוד והוא יכול להכתיב את שאר העיצוב. בסיס המיטה חייב להתאים לעיצוב של שאר הרהיטים בעיקר כי הוא מאוד דומיננטי בעיצוב, ואי התאמה שלו יכולה לפגוע מאוד בחדר השינה כולו. חשוב לזכור כי המיטה צריכה להיות בגודל המתאים וזה לא רק שיקול עיצובי. אם אתם רוצים מיטה גדולה אם מזרון גדול אתם לא יכולים להתפשר בגלל העיצוב כי איכות השינה שלכם קובעת במידה רבה יותר את איכות החיים.


ארונות הזזה מעוצבים וחסכוניים


ארונות הזזה מעוצבים יכולים להפוך את חדר השינה שלכם להרבה יותר יפה. בסופו של דבר חדר שינה מעוצב עם ארון הזזה לא רק יהיה יפה יותר אלא גם חסכוני יותר במקום. אפשר לומר כי חדר השינה שלכם עם ארון הזזה יהיה מרווח יותר בלי שאתם צריכים להתפשר על דבר. יהיה לכם שטח אחסון גדול מאוד ותוכלו גם לקרב רהיטים אחרים אל הארון בלי לחשוש שהוא לא יצליח לשמש אתכם בצרוה נוחה. מעבר לחיסכון במקום חשוב לציין כי ארון הזזה יכול להיות מעוצב בגימורים חלקים, יש ארונות עם 2 או 3 ו-4 דלתות, יש ארונות שחוסכים את הצורך במראה כי היא תותקן עליהם וכולי.


הרהיטים הקטנים עושים את ההבדל


הרהיטים הקטנים הם אלו שיכולים לבסוף לעשות את ההבדל בין חדר שינה מעוצב לבין חדר שינה רגיל. הרהיטים הללו יכולים להיות כיסא קטן שיהיה מיועד לישיבה מול המראה, אולי הדום קטן שיכול לשמש להנחת דברים ובמידת הצורך אפשר גם להוציא אותו מחדר השינה וכן הלאה. הרהיטים הללו יכולים להיות ההבדל וחשוב לבדוק האם הם מגיעים עם חדר השינה קומפלט שאתם מוצאים באינטרנט או שהם רק לתמונה בלבד.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט