יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מה ההבדלים בין כרית ויסקו לכרית אורתופדית

ובכן, במובנים רבים אין הבדל ממשי בין השניים, ולמעשה אפשר לומר שמדובר באותה כרית. יחד עם זאת, כרית אורתופדית היא כרית המתאפיינת במידת האורתופדיות שלה בהתאם למבנה הפיזי שלה, בעוד שהייחודיות של כרית ויסקו נובעת מטכנולוגיית החומרים המיושמת בה, ולא מהצורה שלה. בפועל, כריות אורתופדיות רבות עושות שימוש בחומרים חכמים הדומים לויסקו, ולרוב אפילו מיישמות את הויסקו עצמו, ובמקביל מרבית כריות הויסקו מעוצבות בתצורה אופיינית של כרית אורתופדית.
מה ההבדלים בין כרית ויסקו לכרית אורתופדית

יחד עם זאת, עדיין תוכלו למצוא דגמי כריות שונים, שמבוססים על חומר הויסקו אך אינם נחשבים לאורתופדיים, ודגמים הנחשבים לאורתופדיים ואינם עושים שימוש בחומר הויסקו. כך למשל, תוכלו לרכוש סט של כריות עיטור או כריות גדולות שעיקר המטרה שלהן היא עיצוב, ובמקרה כזה הכריות תהיינה עשויות ויסקו, אך לא תהיינה בעלות תצורה אורטופדית. העניין הוא שבדיוק אותם אלמנטים שיוצרים מכנה משותף חזק בין שני סוגי הכריות הם גם אותם אלמנטים המבדילים ביניהם.

כרית שעשויה מחומר ויסקו אל מול כרית שמגיעה בתצורה אורתופדית

כרית ויסקו היא כרית שעשויה מחומר הויסקו. כרית זו יכולה להגיע בכל גודל, בכל תצורה ובכל עיצוב, וכל עוד היא עשויה מויסקו, היא נחשבת לכרית ויסקו בלי קשר לרמת התמיכה האורתופדיה שהיא מספקת. כרית אורתופדית היא כרית שהתצורה שלה ורמת הקשיות שהיא עשויה על פיה, מספקים תנאים אורתופדיים. בהתאם לכך, כרית אורתופדית יכולה להיות מיוצרת מחומרים שונים, אך היא מוגבלת מאוד בתצורה שלה שחייבת לתמוך בעקרונות האורתופדיים. כמו כן, כרית אורתופדית אמיתית תמיד תהיה עשויה מחומר שיודע לספק את האיזון הטוב ביותר בין רמת הקשיות הנחוצה, ובין רמת הנוחות הנדרשת.

כריות ויסקו המיועדות לעיצוב

כדי לעמוד על ההבדלים יותר מקרוב, כדאי פשוט להגיע לחנות המוכרת מזרונים וכריות, ולבחון את הדגמים השונים המוצעים. כמו כן, תוכלו להגיע לחנות רהיטים או להתבונן בקטלוגים וגלריות כדי לבחון כריות ויסקו המיועדות יותר לעיצוב. בפועל, אין הרבה היגיון לבחור בכרית ויסקו אם כל מטרתה היא עיצוב, ואינה מיועדת לשימוש בזמן השינה או הישיבה. יחד עם זאת, תוכלו למצוא דגמי כריות ויסקו שגם מציעות ערכים אסתטיים וגם מציעות ערכים בריאותיים חשובים.

תמיד כדאי להתנסות לפני שמקבלים החלטה

אם אתם מחפשים כרית שתספק לכם את מידת הבריאות הגבוהה ביותר, ותימנע מכם מצבים של כאבי צוואר וגב, ואפילו כאבי ראש בכל בוקר כאשר אתם מתעוררים, כדאי להגיע לחנות ולהתנסות בסוגי כריות שונים, וכן לברר עם אנשי המקצוע במקום לגבי ההבדלים הקונקרטיים, ובכלל זה גם הבדלים ברמת המחיר, בין סוגי הכריות השונות. כריות איכותיות יכולות לספק לכם לא רק את הפלטפורמה הבריאותית ביותר לשינה, אלא גם את הפלטפורמה הנוחה ביותר שתבטיח לכם שינה צלולה, מתוקה ורציפה לאורך כל שנת הלילה.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט