יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מה עדיף מזרון ויסקו? לטקס? או שילוב של שניהם


שרוצים לקנות מזרון חדש לחדר השינה חשוב לבחור את המזרון האיכותי ביותר ואת החומרים הטובים ביותר שיש בשוק.בכתבה הבאה נסביר לכם על מזרון ויסקו ועל מזרון לטקס ושילוב ביניהם.


גם מזרון ויסקו וגם מזרון לטקס מתאימים למזג האוויר הישראלי ומתאימים במיוחד לאנשים הסובלים מכאבים שונים וממחלות.

מזרון לטקס

מזרון לטקס מורכב מחומר אורגני עם רכות מלטפת,קפיצית ובעלת גמישות.מזרון לטקס מופק משרף עץ הגומי, משמש לעיתים בפיתוחים שונים בענף השינה, ביניהם לייצור מזרנים. מזרון לטקס באיכות טובה ואיכותית עשוי להעניק פתרון לכאבים פיזיים שכיחים הנגרמים כתוצאה משינה לקויה,בעיות שונות וזה משפר את איכות השינה וכמובן את איכות החיים .

אחד התכונות הבולטות של מזרון לטקס הוא גמישותו. בנוסף, הלטקס הינו חומר אשר דוחה אבק ומעצם כך   הוא מונע את כניסתה של קרדית האבק אשר פעילה בתנאים של לחות ואבק וגורמת לאלרגיה. לכן מזרני לטקס מומלצים לאלרגיים הסובלים מאבק או לסובלים מקשיי נשימה. מלבד זאת, מזרני לטקס ניתנים לשילוב גם במזרנים ללא קפיצים ובמזרנים הבנויים משכבות פולימרים .

למזרון לטקס יש יכולת לדחות את הלחות מה שמקל במזג אויר לח כמו שלנו בישראל.המזרון דוחה את הלחות הנובעת מזיעה ומחום ובכך שומרת על טמפרטורה נעימה, שעוזרת לשינה טובה ומונעת ריחות לאחר לילה שלם של שינה. יתרון נוסף של מזרון לטקס הוא הקלות בניקוי שלו ללא דביקות.

 

מזרון ויסקו

מזרון ויסקו הוא חומר זה המכונה גם ויסקו אלסטי. ויסקו הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון יכולת למידה וזכרון של מבנה הגוף. ה חומר בתוך מזרון ויסקו הינו חומר אלסטי וספוגי הרגיש לחום, ויכול לשנות את מצב הצבירה שלו בהתאם לגוף בצורה מדויקת להפליא. פעולת שינוי מצב הצבירה בחומר הנמצא במזרני ויסקו, מתרחשת בעזרת חום הגוף תוך מספר דקות בלבד, מאפשרת שקיעה ויצירת תבנית מדויקת של מבנה הגוף במזרון .

בשל כך מזרני ויסקו מעניקים תמיכה מלאה לגב ומספקים שינה נעימה,אופטימלית,נוחה. החומר הספוגי הנמצא בתוך המזרון, מעניק לו גם יכולת התאוששות וחזרה מהירה למצבו המקורי, לכן הוא מכונה גם ספוג זיכרון.

מזרון ויסקו מחלקת את העומסים ומתאימה את המזרן לגוף בזכות הטכנולוגיה של היום.הטכנולוגיה שלו מונעת את שקיעת המזרון ומונעים פצעי לחץ.

עם מזרון ויסקו תוכלו להגיע לשינה רצופה,נעימה וללא הפרעות בזכות יכולת הבידוד שלו.מחקרים שנערכו הוכיחו שמזרון ויסקו משפר את איכות השינה.

שילוב של מזרון לטקס ומזרון ויסקו ביחד

במפעל פולימדיה מייצרים בהתאמה אישית את המזרון ונוכל להתאים בשבילכם את השילוב המנצח שכבות של ויסקו ולטקס ביחד.שילוב זה יתן יעניק לכם נוחות מירבית וחווית שינה יוצאת מן הכלל.

חשוב לרכוש מזרון ממקום עם ניסיון ובו תוכלו לראות את תהליך הייצור ולראות בדיוק מה שמים לכם בתוך המזרן.


 

  מה עדיף מזרון ויסקו? לטקס? או שילוב של שניהם

 

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט