יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מזרון ויסקו החדש – מחולל פלאים באיכות השינה שלכם

אחד מסוגי המזרנים המוכרים לנו ביותר, ועבור מרבית האנשים זו היא גם ברירת המחדל שלהם, הוא מזרון הקפיצים. מזרון זה זכה לעדנה רבה בעשורים האחרונים, בעיקר בגלל פריצת הדרך שאיפשרו מנגנוני הקפיצים מול מזרני הספוג המיושנים. לאורך השנים, התפתחו שורה של דגמים, סוגי מנגנוני קפיצים וטכנולוגיות שונות לייצור מזרוני קפיצים, מה שאיפשר להעמיק את האחיזה של סוג זה בציבור הרחב. יחד עם זאת, הטכנולוגיה ממש לא נעצרה בעידן הקפיצים, ומאז המצאת מזרון הקפיצים, חלו התפתחויות טכנולוגיות משמעותיות שמציעות מזרונים באיכות גבוהה יותר, ובדרך כלל גם בעלות נמוכה יותר.

טכנולוגיה חדשנית המשלבת בין שיקולים אורטופדיים ושיקולי נוחות

אחת מהטכנולוגיות האלה היא טכנולוגיית הויסקו. המדובר על חומר מיוחד שפותח במעבדות של חברות מזרונים בינלאומיות, ובאמצעותו מיוצרים מזרוני איכות המעניקים רמה גבוהה של קשיות המזרון לצד רמה גבוהה של נוחות ופינוק, ללא שימוש כלל במערכת קפיצים. מזרני ויסקו איכותיים מבוססים על שכבת ויסקו בעובי של כ 15 ס"מ, המוצמדת בתחתיתה לשכבה פולימרית עשויה פוליאוריתן. שילוב זה יוצר תמיכה יוצאת דופן לגוף האדם השוכב על המזרון, ולצד זאת מאפשר לשמור על רמה גבוהה של רכות ונחות. יחד עם זאת, ישנם אנשים שלטעמם מדובר במזרון בעל מידת קשיות גבוהה מדי, אך זה עניין סובייקטיבי של העדפות אישיות ומבנה גוף.

איכות השינה נובעת באופן ישיר מאיכות המזרון

איכות המזרון הוא בסופו של דבר, הפרמטר שמשפיע בצורה הברורה ביותר גם על איכות השינה שלכם. בהיבט האורטופדי, איכותו של מזרון נמדדת בעיקר ביכולת שלו לספק תמיכה שווה וזהה לכל חלקי הגוף, מבלי לפגוע במידת הנוחות לה אנו מצפים כשאנו נכנסים לישון. כך למשל, מזרון איכותי ידע להעניק תמיכה מלאה לראש ולאגן שהם שני האברים הכבדים בגוף, ואשר ביניהם ממוקם הגב שלנו, שסובל לאורך שעות ארוכות של שינה מקשת בגין שקיעתם של הראש והאגן בתוך המזרון. מזרון איכותי ידע למנוע מצב זה, לספק לנו בריאות טובה יותר גם שינה נוחה, עמוקה ורציפה.
מזרון ויסקו החדש – מחולל פלאים באיכות השינה שלכם

שינה עמוקה, רציפה ובריאה על מזרון איכותי ומפנק

מזרון ויסקו החדש הוא למעשה מזרון שהטכנולוגיה היושבת בבסיסו היא טכנולוגיה שמתמקדת ביצירת הפלטפורמה הבריאה ביותר לגוף, ובתוך כך גם במניעת הרגישויות האופייניות למזרון הקפיצים, כשהבולטת בהם היא הרגישות של מעבר זעזועים לרוחב המזרון עם כל תנועה של בן הזוג שישן איתכם על אותו מזרון. באמצעות שילוב של שכבות ריפוד פולימריות, מאפשר המזרון ליהנות גם מתרומה גבוהה לבריאות הגוף ומערכת השרירים, הגידים והעצמות, וגם למידת נוחות ראויה שמאפשרת לכם ליהנות משינה רצופה ועמוקה ללא קשר לתנועותיו של בן זוגכם הישן לצידכם, שינה ממנה תמיד תתעוררו רעננים, מוכנים להתמודד עם אתגרי היום החדש.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט