יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מזרונים זוגיים


בזמן רכישת מזרון זוגי לחדר השינה, צריך לדעת באופן מלא כי רכשתם מזרון זוגי אורטופדי ואיכותי שיספק לכם את חווית השינה הנוחה ביותר. קיים מבחר ענק של סוגי מזרונים זוגיים בענף השינה, אך הם לא בהכרח יספקו לכם את חווית השינה הבריאה והנכונה ביותר בשבילכם. אצלנו בפולימדיה תוכלו לבדוק ולהתרווח על מזרונים זוגיים אורטופדיים אנטומים במגוון דגמים אשר ייחודיים לנו,והכל בהתאמה אישית ובמחירי מפעל.

שבוחרים לקנות מזרון זוגי לחדר השינה חשוב לבחור חברה אמינה ועם ניסיון בתחום. אנו בפולימדיה פועלים בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב והכל בהתאמה אישית ולפי צורכי הלקוח. אצלנו ילווה אתכם מומחה בתחום בתהליך הקנייה והבחירה של מזרון זוגי על פי הצרכים והרצונות שלכם. מזרון זוגי איכותי הוא סיום בריא והתחלה טובה לכל יום.

מה הופך מזרונים זוגיים לאיכותיים?

לפני שאנו רוכשים מזרון זוגי, אנו קודם חייבים להתנסות ולשכב עליו, רק כך נוכל לדעת באמת אם הגודל שלו מותאם אלינו בדיוק. כל אדם צריך מרחב באופן אינדיבידואלי ושונה מהשאר. החשיבות במרחב שינה יכולה לתרום פלאים לאיכות השינה שלנו ולהבטיח לנו שינה איכותית ורציפה שתגרום לנו להיות ערניים במהלך היום.אצלנו במפעל פולימדיה יש חדר תצוגה שבו תוכלו להתנסות על המזרונים שלנו.

ניתן לראות כי על-פי נתוני מכירות ומחקרים, שבשנים האחרונות מגמת הנוחות נהפכה לקריטריון מאוד עיקרי בעת בחירת מזרונים זוגיים. עובדה לא מפתיעה לנוכח העובדה שבני אדם נעים בערך כ-50 פעמים בלילה ואפילו יותר אצל אנשים הסובלים מהפרעות שינה וקשיים בהירדמות.

חשוב לדעת שבחיי הזוגיות שלנו אנו ישנים עם בת או בן הזוג תקופת שנים ארוכה מחיינו, לכן בחירת מזרון זוגי טוב ואיכותי תבטיח לנו שינה זוגית רציפה. דבר שיכול לתרום משמעותית לזוגיות בריאה ומוצלחת ואף לחזק אותה.

מזרונים זוגיים במבחר סוגים:

מזרון זוגי ספוג נחשב לאחד מהמזרונים הזוגיים הזולים לייצור, חשוף יותר להתבלות ומקנה קרקע פורייה לזיהומים וחיידקים. אנו בפולימדיה מייצרים מזרון ספוג מחומרים איכותיים העמידים לאורך זמן ומונעים זיהומים בתוך המזרון. אצלנו תוכלו לקבוע את רמת הדחיסות ודרגת הקושי של המזרון.

מזרון זוגי קפיצים המזרון הזוגי הנפוץ ביותר, המספק עמידות ונוחות מושלמת. יש כמה סוגים של קפיצים בהם משתמשים להכנת מזרוני קפיצים, תלוי מה אתם מעדיפים: קפיצי בונל, קפיצי מרשל, קפיצים מוטים, קפיצי מירה ועוד.

מזרון זוגי לטקס מזרון נוח ומפנק המיוצר מגומי ומעניק תמיכה מלאה לגוף באמצעות חורים הפזורים לאורכו ורוחבו.

ישנם עוד סוגים רבים של מזרונים זוגיים ואורטופדיים אשר יכולים להקל ולעזור בבעיות בריאותיות כגון כאבי גב או לחץ על הגוף.

 

מזרונים זוגיים איכותיים

חשוב לפני הקנייה למדוד את המידות של המיטה שלכם ולהגיע מוכן לתצוגה וכך נתאים עבורכם את המזרן המתאים ביותר עבורכם.אנו בפולימדיה משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק.חשוב לא להתפתות לכל מיני הצעות מחברות שונות שמציעות דברים שהם לא באמת שמים בתוך המזרן. אצלנו אתם מוזמנים להגיע ולראות בעצמכם את תהליך הייצור.

 

 מזרונים זוגיים

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט