יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מחפשים מזרון חדש? אז כמה להשקיע? ובמה?

בחירת מזרון חדש היא משימה שאפשר לבצע אותה מאוד בקלות, ואפשר גם להסתבך איתה יתר על המידה. הדרך הנכונה לבחור מזרון היא היכן שהוא באמצע, והיא בהחלט מחייבת אתכם להכיר את סוגי המזרונים הקיימים, את היתרונות והחסרונות של כל אחד, את העלויות של כל אחד וכדומה. כך למשל, האם ידעתם שישנם סוגים של מזרונים שיודעים לאגור את חום הגוף שלכם בצורה יעילה יותר מאשר אחרים, מה שאומר שהם מתאימים יותר לעונת החורף אך מתאימים פחות לעונת הקיץ? האם ידעתם שישנם מזרונים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות, ושאין בהם קפיצים לשם שינוי?

טווח מחירים אופייני למזרוני מיין סטרים

אם אתם מחפשים מזרון חדש ורוצים לדעת במה להשקיע, אפשר לסכם את המשימה שלכם בארבע מילים: שינה טובה, בריאות ונוחות. מזרון אופטימלי הוא מזרון שמספק לכם פלטפורמת שינה בריאה, שמאפשר לכם ליהנות משינה עמוקה ורציפה לאורך כל הלילה וכזה שיודע להשיג את שתי המטרות האלה בצורה נוחה ומפנקת. הסכום שאותו יהיה עליכם להשקיע ברכישת מזרון חדש יכול לנוע בין 1,000 שקלים ועד כ 7,000 שקלים. ישנם כמובן מזרונים יקרים יותר, אך מדובר כבר במזרוני יוקרה מחוץ לקטגוריית המיין סטרים.

מכלול של מאפיינים המעניקים בריאות, שינה טובה ונוחות

אם אתם מחפשים את המזרון האופטימלי, סכום ההשקעה שאתם צריכים להעמיד לטובת העניין חייב להיות מינימום של כ 3,000 עד 4,000 שקלים. רכישת מזרון איכותי בסכום נמוך יותר היא אפשרית, אך רק במסגרת מזרונים במבצע והנחות מיוחדות שאתם מקבלים או דיל מיוחד שאתם סוגרים מול בית העסק. אם אתם שואלים במה להשקיע, הרי שאתם רוצים לוודא שהמזרון הוא קשה מספיק וזה אומר לבחור במנגנון קפיצים איכותי במזרון קפיצים, או בשכבת ויסקו או לטקס איכותית כאשר מדובר בשני סוגים אלה של מזרונים.

מחפשים מזרון חדש? אז כמה להשקיע? ובמה?

המנעו מגאדג'טים יקרים שבאים על חשבון האיכות

אתם רוצים לוודא שהמזרון מגיע עם ריפוד איכותי נוגד אש, שאינו עשוי מחומרים מסרטנים, ומבוסס על ניילון שמאפשר ניקוי קל ומהיר של מעטפת המזרון. אם חשוב לכם ליהנות גם מגאדג'טים טכנולוגיים בעולם המזרונים, כדאי להשקיע במזרון מתכוונן, וזה מגיע בדרך כלל בחבילה אחת יחד עם המיטה. כל יתר הגאדג'טים הם ברמה של נחמד שהם שם, אבל לא כדאי להשקיע בהם אם הם באים על חשבון פרמטרים אחרים של בריאות, נוחות ורמת איכות כללית של המזרון.

כדאי ללמוד את הנושא לפני שמקבלים החלטה


לאורך התהליך, כדאי ללמוד על עולם המזרונים הזוגיים והמזרונים היחידים, אפילו באמצעות קריאה של חומרים מקצועיים מינימליים, לקבל חוות דעת והמלצות, ולשוחח עם אנשי המכירות, לאתגר אותם ולהציב שאלות ענייניות, ולא לקבל את מה שהם אומרים בעיניים עצומות. רק כך תוכלו לוודא שאתם משקיעים את כספכם במזרון שיעניק לכם את התמורה הטובה ביותר.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט