יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

מתי אתם חייבים לישון עם כרית אורתופדית

כריות אורתופדיות מתוכננות כך שיתקנו את מנח הגוף כאשר אתם בשכיבה במיטה או בכלל. הן מתוכננות כך שישמרו על תנוחה נכונה ויעניקו תמיכה לחלק אחד או יותר של הגוף.

מדוע בכלל משתמשים בכריות?

מסורתית, אנחנו חושבים על כריות לראש ולצוואר, אלה שמשמשות לתמיכה בצוואר ובחלק העליון של הגב. אורתופדים מומלצים רבים, בין אם בתל אביב או מחוצה לה, יסבירו לכם שתמיכת הראש על ידי כרית נחוצה בשכיבה על משטח ישר כיון שבאופן טבעי הצוואר שלנו קמור.

תמיכה נאותה לצוואר ולראש מאפשרת לשמור על חלקי הגוף העליונים מיושרים זה עם זה, ומונעת מתחים מיותרים, כאבי שרירים ועוד. באופן דומה, כרית יכולה לתמוך בכל חלק אחר של הגוף, על פי הצורך. כריות אורתופדיות עושות זאת בצורה הטובה ביותר כיון שהן מקבלות את צורת חלק הגוף שמונח עליהן, את צורת הצוואר, למשל, ומעניקה לו תמיכה מושלמת.

כריות אורטופדיות נחשבות לאמצעי טיפולי, היות ונטען שהן יכולות להקל על תסמינים מסוימים, כמו קשיים בהרדמות ושינה, נחירות ובעיות נשימה ועוד. אם בעבר היו מייצרים אותן מחומר מוקצף או תערובת של סיבים וקצף, הרי שכיום יש סוגים שונים של כריות, כאשר הנפוצות ביותר הן אלה שמבוססות על ספוג-זוכר ומיקרופייבר.

מתי כדאי לבחור בכרית אורתופדית?

ראשית, על פי המלצת רופא או כירופרקט, ולאו דווקא בגלל בעיות גב, כאמור. אם אתם סובלים מצרבות חוזרות או בעיות בזרימת הדם, כרית כזו יכולה לעזור. תמיכה אורתופדית (כרית לחלק מוגדר של הגוף) יכולה לסייע להחלמה במקרה של פגיעה בתאונת דרכים או תאונות אחרות.

שלא כמו כרית נוצות, בהן יש מקומות דחוסים או מלאים יותר או פחות, כריות אורתופדיות מספקות לגוף סוג של תמיכה נייטרלית, מאוד מאוזנת: החומר אחיד לכל נפח 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט