יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

סוגי מזרני המפעל ואיך לשמור עליהם

איך תשמרו על המזרונים לאורך שנים?

מזרן איכותי, יכול להישמר לאורך שנים. על מנת שהמזרן ישמר באופן איכותי, מומלץ כל כמה חודשים להזמין שירות ניקוי מזרונים. כמובן, שמומלץ לשים באופן קבוע מגן מזרון. מגני המזרון, עוזרים מאוד לשמור על מזרוני ילדים למשך שנים. טכניקה נוספת, היא להפוך את המזרן כל 3 חודשים. כך, מתאוורר המזרן באופן טבעי.

מזרן זוגי בהתאמה אישית.

כאשר אתם רוכשים מזרן זוגי בהתאמה אישית. אנו מוכרים דגמים איכותיים של מזרן זוגי. אמנם, כלפי חוץ, המזרנים נראים אותו דבר, אך שכבות הפנים שלהם מכילים חומרים שונים.

מזרן קומפורט- מזרן זה, בנוי מ5 שכבות של חומרים שונים. השכבה העליונה, הוקצפה בצורה של תבניות ביצים. צורה זו, הופכת את המזרן למתאים ביותר עבור חולים הסובלים מפצעי לחץ.

מזרן לגנד- מזרן, העשוי מפולימר מוקצף בשם פוליאורוטן. את החומר, מקציפים בצורה של תבנית ביצים. בין החורים, זורם אוויר נוח ונעים, הנותן חוויית שכיבה בריאה ומהנה. חומר זה, הינו השכבה החשובה והעיקרית במזרן.

מזרן ויסקו- השכבה העליונה של המזרן, עשוי משכבה עבה של חומר הויסקו. חומר זה, נחשב לחומר הרך והנעים ביותר בעולם המזרונים. בשביל השינה המושלמת, תוכלו להזמין דרכנו במחיר מוזל מאוד כרית ויסקו.

מזרן לטקס- השכבה העליונה של המזרון, עשויה מחומר הלטקס. מזרונים אלה, מתאימים למי שאוהבים מזרונים יותר קשיחים.

מזרונים למיטה מתכווננת.

רוצים לרכוש מיטה מתכוננת? היתרון של מיטה מתכוננת, היא שינוי הגודל של המיטה. אבל- מה עושים עם מזרון? איך בוחרים מזרון למיטה מתכוננת? אצלנו תוכלו לרכוש מזרן איכותי גמיש. איך תדעו איזה גודל מזרן לבחור או להזמין? אנו נתן לכם שירות ייעוץ בחינם.

מזרונים לילדים ולנוער

אנו מאמינים שגם לילדים ולנוער מגיע לשכב על מזרונים איכותיים. אמנם, יש גדלים סטנדרטיים של מזרנים ומיטות. אך, תוכלו להזמין אצלנו מזרונים במידות מדויקות. במזרנים לילדים, אנו שמים כמה שכבות חומר שונות. המזרנים לילדים והנוער, הם מזרונים המתבססים על צד אחד.

אנו מפעל איכותי לייצור מזרונים!

אנו לא עוד חנות המוכרת מזרונים. אנו מייצרים מזרונים! במפעל שלנו, יש את הציוד המשוכלל ביותר והאיכותי ביותר לייצור מזרונים. רוצים לראות בעיניים איך מייצרים מזרונים? תוכלו לתאם ביקור במפעל, ולצפות בתהליך של ייצור המזרונים השונים. במפעל, תוכלו גם לשכב על המזרונים, ולהתנסות. להרגיש.

הלקוח משלם מחיר ללא פערי תיווך

אנו רוצים שהלקוח ישלם פחות. לכן, אנו לא מוכרים את המוצרים לחנויות או למשווקים, אלא רק ללקוחות. לכן, תוכלו למצוא אצלנו מזרונים איכותיים במיוחד, במחיר המשתלם ביותר.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט