יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם


90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

סוגי שכבות שמכילות את המזרן

מזרן איכותי מכיל בתוכו מספר סוגי שכבות.בין סוגי השכבות שמכילות את המזרון אפשר למצוא:

ויסקו-

מזרוני ויסקו  מיוצרים מחומר הנקרא Viscoelastic שפותח עבור נאס"א סוכנות החלל האמריקאית. חומר זה גם מכונה ויסקו אלסטי, הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן אשר מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון הויסקו יכולות זיכרון ולמידה של מבנה הגוף.

החומר הנמצא בתוך מזרון ויסקו הינו חומר ספוגי ואלסטי הרגיש לחום, ומשנה את מצב הצבירה שלו בהתאם לגוף בצורה מדויקת. פעולת שינוי מצב הצבירה בחומר הנמצא במזרני ויסקו, מתרחשת באמצעות חום הגוף תוך מספר דקות בלבד, מאפשרת שקיעה ויוצרת תבנית מדויקת של מבנה הגוף במזרון.

בשל כך מזרני ויסקו מעניקים תמיכה מלאה לגב ומספקים שינה אופטימלית, נוחה ונעימה. החומר הספוגי הנמצא בתוך המזרון, מעניק לו גם יכולת התאוששות וחזרה מהירה למצבו המקורי, לכן הוא מכונה גם ספוג זיכרון.

מזרני ויסקו ידועים גם כמזרנים אשר מפחיתים לחץ על הגוף בשל יכולת השיקוע שלו, לכן הוא מומלץ גם לאנשים מבוגרים או אנשים השוהים זמן רב בשכיבה ממושכת וזקוקים להפחתת הלחץ על הגוף בעת השכיבה.

לטקס

מזרון לטקס מורכב מחומר אורגני בעל גמישות, קפיציות טבעית ורכות מלטפת. מזרון לטקס המופק משרף עץ הגומי, משמש לרוב בפיתוחים שונים בענף השינה, ביניהם לייצור מזרנים. מזרון לטקס באיכות טובה עשוי להעניק פתרון לכאבים פיזיים שכיחים הנגרמים כתוצאה משינה לקויה ולשפר את איכות השינה וכמובן את איכות החיים.

מזרון לטקס המיוצר מעץ הגומי כמו כן אחד התכונות הבולטות הן גמישותו של מזרון הלטקס. בנוסף, הלטקס הינו חומר אשר דוחה אבק ומעצם היותו כזה הוא מונע את כניסתה של קרדית האבק אשר משגשגת בתנאים של לחות ואבק וגורמת לאלרגיה. לכן מזרני לטקס מומלצים לאלרגיים הסובלים מאבק או לסובלים מקשיי נשימה. מלבד זאת, מזרני לטקס ניתנים לשילוב גם במזרנים ללא קפיצים ובמזרנים הבנויים משכבות פולימרים.

טכנולוגיית הלטקס לתמיכה מלאה בגב

חשוב לנו לציין שמזרון לטקס הינו מזרון המתאים לאנשים שאוהבים בעיקר מזרנים בקשיחות בינונית עד גבוהה. מזרני לטקס מספקים תמיכה מלאה לגב, לכן הם מומלצים מאוד לסובלים מבעיות גב שמעוניינים בשינה טובה ומפנקת.

ספוג

מזרוני ספוג מפוליאוריטן גמיש בעל תכונות המתאפיינות בהסתגלות לגוף וביציבות. מזרוני ספוג אלו מעניקים שינה נוחה ובריאה יותר. אצלנו בפולימדיה משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לייצור מזרוני ספוג המאפשרת שיטת חלוקת לחץ ייחודית, הרכבה של שכבות אנטומיות ותבניות אורטופדיות המתאימות את עצמן בהתאם לגוף.

 

 

 סוגי שכבות שמכילות את המזרן

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למשאירים פרטים

זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
     למשאירים פרטים עכשיו        

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

2all - בניית אתרי אינטרנט