יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

סיבות לבחור מזרון במפעל ישראלי כחול לבן

רכישת מוצרים בייצור כחול לבן הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהתרבות הצרכנית בישראל. כעם נרדף בעבר, ובמובנים רבים גם בהווה, מרגישים האזרחים במדינת ישראל צורך לחזק את המדינה, ולתת עדיפות ליצרנים ובעלי עסקים מקומיים, על פני יצרנים זרים. תרבות הרכישה כחול לבן היא תרבות חוצה ענפים ונכונה כאשר אנו קונים פסטה בסופר מרקט או כאשר אנו קונים מזרון זוגי למיטה בבית.אצלנו בפולמדיה מזרונים בחולון הכל ייצור כחול לבן.אך כדי לחזק את ההעדפה לרכישה כחול לבן, הנה 6 סיבות טובות לבחור מזרון בייצור כחול לבן :

:אלו הן הסיבות 

1.     כאשר אתם רוכשים  מזרון כחול לבן   אתם מספקים עבודה לעובדים ישראליים, ומאפשרים את קיומם של מפעלי ייצור, שחשובים מאוד לצמיחה הכלכלית של המדינה כולה. כשציבור גדול מעדיף לרכוש מזרון כחול לבן, נוצר אפקט רב עוצמה של הרחבת פעילות הייצור בישראל, הוספת מקומות עבודה חדשים ואפילו עליית השכר לעובדי הייצור, מה שנכון הן בהיבט הצמיחה הלאומית והן בהיבט של סיוע לזולת והכל במפעל מזרונים בחולון שלנו.

     כאשר אתם רוכשים מזרון כחול לבן אתם מספקים עבודה לעוד שורה של עובדים ישראלים המספקים שירותים למפעלי הייצור, ובכלל זה חברות תובלה, רואי חשבון, עובדים העובדים בחברות המספקות לאותם מפעלים את חומרי הגלם וכדומה .

   כאשר אתם רוכשים מזרון כחול לבן אתם יודעים שהיצרן וכל שרשרת האספקה שהביאה את המזרון אל המיטה בביתכם, היא שרשרת אספקה ישראלית, הזמינה עבורכם בקלות בכל טענה, בעיה או תקלה שעלולה להתעורר כפי שהיא עלולה להתעורר בכל מוצר, גם של מותגים בינלאומיים .

    כאשר אתם רוכשים מזרון כחול לבן ועושים את זה עם כוונה, אתם מקבעים אצלכם תהליך של הפנמה סביב החשיבות ברכישת מוצרים ישראליים, ואת ההפנמה הזאת אתם צפויים ליישם גם סביב מוצרים אחרים, כך שהאפקט של תרומה לתעשיית המזרונים הופך להיות אפקט של תרומה למשק הישראלי כולו .

    כאשר אתם רוכשים מזרון כחול לבן, אתם מחזקים את הקשר שלכם למדינה, את רגשות השייכות שלכם למדינה ואת תחושת הפטריוטיות שלכם ביחס לערכי המדינה, וכאמור, במצבה הנוכחי של ישראל, בהחלט מדובר באלמנטים חשובים שאנו זקוקים להם בתור אזרחי ישראל

     הכי חשוב מפעל קרוב לביתכם בו אתם הצרכנים תוכלו לראות איך מייצרים את המזרן שלכם.

 

תרומה מטיבה כמעט בכל היבט שבוחנים אותה

לרכישת מוצרים כחול לבן, ובכלל זה גם מזרונים כחול לבן, ישנן משמעויות מטיבות כמעט בכל היבט, החל מההיבט הכלכלי, דרך ההיבט החברתי וכלה בהיבט האישי. הבחירה במוצרים כחול לבן היא בחירה שמסייעת לכם להתחבר יותר עם המקום בו אתם חיים ועם האנשים הסובבים אתכם, והיא מסייעת לכם ליצור סביבכם חברה יותר בריאה ויותר משגשגת. כשכל אחד נותן את התרומה הזאת בד' אמותיו, זה בסופו של דבר מצטבר לכדי תופעה רבת עוצמה עם השפעה ברורה ומובהקת, שאת תוצאותיו ניתן להרגיש בצורה יום יומית .

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט