יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

שליטה בחלומות יכולה לשפר את איכות חיינו

לשנת הלילה של כל אחד ואחת מאתנו יש תפקידים חשובים ומהותיים בהיבטים רבים של החיים. השינה היא הזמן שבו השרירים ומערכות הגוף נחים, הופכים לרפויים ומתחדשים בכוחות ואנרגיות לקראת היום הבא.

זהו זמן שבו המחשבות נרגעות, הופכות לאיטיות יותר וניתן לקבל החלטות בדרך רגועה ונינוחה יותר ובנוסף – שנת הלילה והחלומות שהיא מביאה עמה מבטאים את הרצונות, הבקשות והשאיפות של תת המודע של כולנו. הדקות שקודמות להירדמות הן הזמן שבו תת המודע מתעורר לחיים ועשוי להשפיע על החלטות ומעשים שיבוצעו באופן מעשי ומודע.

כאמור, השינה היא קשר ישיר והדוק בין המודע לתת מודע. זה הזמן לחשוב על נושאים ושאלות שמעסיקים את היומיום של כל אחד, אפשר לשלוט בחלומות שלנו ולנסות לקבל תשובות בנוגע לטרדות, צמתי דרכים או מעגלים פתוחים שלבטח יש לכל אחד בחיים הפרטיים שלו.

אנשים רבים רואים, אם כך בשינה קשר חשוב והדוק שבעזרתו הם יכולים להבין מה מניע אותם באופן בלתי מודע ואיך להשתמש בתת מודע כדי להבין מה עליהם לעשות ואיך עליהם לנהל את החיים שלהם.
שליטה בחלומות יכולה לשפר את איכות חיינו

שליטה בחלומות ושיפור איכות החיים

כאשר ישנה שליטה בחלומות אפשר בעצם לשלוט בתת המודע וכך לקבל החלטות טובות ונכונות המשפיעות על החיים והשגרה באופן כללי ואפילו להצליח לחלום על סדנאות או פעילות כפית. כאשר אדם סובל, למשל מפגיעה מצד אנשים אחרים, גם אם היא בוצעה לפני זמן רב, יהיה לו קל יותר להשיג סגירת מעגל והשלמה של העניין אם ייטיב לנהל בעצמו את התת מודע שלו ולשלוט בו.

כאשר מנהלים את התת מודע ויודעים כיצד להתייחס אליו אפשר גם לשלוט בחלומות, לבחור על מנת לחלום וכך להשיג את השקט והשלווה הדרושים לשנת לילה טובה, ערבה ואיכותית.


כאשר שולטים בחלומות ושנת הלילה טובה, אפשר בזכות שליטה זו גם לשלוט בטרדות או בנושאים הפחות נעימים ויודעים איך לגרום להם להיות מונחים בצד ולא להשתלט על התודעה ועל היומיום. כך מתרכזים בדברים הטובים והחיוביים והחיים בהחלט משתפרים לאין שיעור.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט