יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

תרגול יוגה שמסייע להפטרות מבעיות שינה

אנשים רבים הסובלים מבעיות בהירדמות או בשינה מקבלים המלצה חמה וחד משמעית בנוגע לביצוע קבוע ושוטף של תרגילי יוגה. לכאורה – מה הקשר בין ביצוע תרגול יוגה, המבוצעים במהלך היום ובשעות הערות לבין שיפור שנת הלילה המתבצעת בשעות הלילה המאוחרות מאוד ?

על מנת להבין את העניין הזה חשוב להבין ממה מורכבים תרגילי היוגה ועל אילו עקרונות הם מבוססים. כך ייראה הקשר אינטואיטיבי ואפילו ברור לחלוטין. על כך גם יכולים להעיד אלה שסבלו מבעיות שינה שנפתרו לאחר התמדה בתרגול היוגה .

תרגילי היוגה מבוססים על הרצון והשאיפה למצוא רגיעה מוחלטת לגוף, לנפש ולרגש וזאת על ידי ביצוע תרגילי מתיחות הגורמים להרפיית השרירים, לימוד של טכניקות נשימה עמוקה המחדירה לגוף כמויות גדולות של חמצן שגם בהן יש כדי לגרום לרגיעה של תאי ורקמות הגוף, תרגול של תנוחות מדיטציה ורעיונות מהעולם של תזונה נכונה ובריאה .

שילוב של עקרונות אלה מביאים לאיזון גופני, נפשי ורגשי בין כל מערכות הגוף אשר מביא לרגיעה ותחושה כללית טובה. כאשר אדם חש בטוב והוא רגוע, הוא יישן יותר טוב בלילה .

תרגול יוגה שמסייע להפטרות מבעיות שינה 
תרגול יוגה והשגת שנת לילה טובה
על מנת להשיג שינה טובה, ערבה ואיכותית אין די בתרגול יוגה אקראי אלא חשוב מאד להקפיד על התמדה. כאשר מתמידים ומתרגלים יוגה על בסיס קבוע ושוטף הגוף אט אט מתרגל ומכיר את התנוחות ויודע לבד להתכונן לרגיעה שתגיע מדי לאחר התרגול .
בנוסף לכך חשוב לדעת שהרגיעה המיוחלת שאליה כה שואפים תגיע רק לאחר שהגוף מתרגל לתרגול תנוחות היוגה ונפש אף היא יודעת איך לנהוג ומתי. מי שהחל לתרגל יוגה לאחר שלא עשה זאת מעולם מעיד שהתחושה הכללית משתפרת פלאים לאחר תרגול שוטף וקבוע במשך מספר שבועות .
כל מי שמעוניין בשיפור התחושה הכללית כמו גם שיפור האיכות של שנת הלילה יכול לנסות לתרגל יוגה ואין ספק שהוא יחוש בהבדל תוך פרק זמן קצר. כאשר הגוף רגוע והשרירים רפויים יותר קל ונעים להירדם ולשקוע לשינה עמוקה, טובה ואיכותית .
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט