יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

השפעת איכות המזרון על הגב שלך

ישנו קשר ישיר בין שינה טובה על מזרון איכותי לתפקוד היום יומי. לכן, כאשר בוחרים מזרון איכותי לחדר השינה שלכם, חשוב להקפיד לבצע בחירה כזאת שתשרת את המטרה שלכם והיא – שינה טובה ללא כאבי גב. מזרון איכותי, הוא כזה שמחזיק לפחות ל- 10 שנים, כך ככל שתשקיעו יותר בבחירת המזרון, כך תבטיחו את עמידותו לאורך שנים רבות. מסיבה זאת, כאשר בוחרים מזרון, חשוב להקפיד בבחירתו ולא לחסוך בעלויות .
מזרני ויסקו
בחירת מזרון אשר מותאם למבנה הגוף שלכם ויסייע לכם לשמור על בריאותכם, הוא אומנם משימה לא קלה, הרי ההיצע הוא רב ועשרות יצרנים מבטיחים איכות שינה בלתי מתפשרת אם רק תרכשו את המזרון שלהם. אך זכרו, כי בחירה נכונה של המזרון על פי מבנה גופכם, יכול למנוע כאב גב בעתיד ואם אתם כבר סובלים מכאבי גב, למשל כמו  מזרני ויסקו שאנו מייצרים , כדאי לשקול אופציית רכישת מזרון אורתופדי המתאים בקפידה למבנה גופכם, כזה שנותן יציבות לכל מבנה הגוף .
על אילו פרמטרים יש להקפיד בעת בחירת מזרון פולירון איכותי ?
חומרי גלם איכותיים – מזרון פולירון חייב להיות מיוצר עם חומרי גלם איכותיים, אך כיצד תוכלו לדעת כי מדובר בחומרים איכותיים? דבר ראשון מומלץ לרכוש רק מזרון של חברות מוכרות ומקצועיות אשר להן מוניטין רב בתחום וודאי לא מחברות אשר מוכרות מזרונים במחירים מצחיקים. ככל שתשקיעו יותר כסף, כך תזכו במזרון איכותי יותר שיישמר לכם לאורך שנים רבות .
מיטה מדגם villag
תקנים מחמירים – כיום, כל מזרון חייב להיות בעל תו תקן ואישור מכון התקנים. לכן, בדקו זאת טרם הרכישה .
אחריות מלאה על המזרון – שימו לב כי היבואן מעניק לכם לפחות 5 שנות אחריות על המזרון, אך ישנם יצרנים המעניקים אפילו 10 שנות אחריות. כמובן שיש לשמור את תעודת האחריות ואת החשבונית למקרה הצורך .
התאמת המזרון למבנה גופכם – שימו לב בעת הגעתכם לחנויות המציעות מזרונים כי ישנם יועצים מקצועיים אשר נותנים מענה עבור בעיות מסוימות והם יוכלו  להתאים את המזרון על פי מבנה גופכם . בכל מקרה, נסו לשכב על המזרון בחנות ולבדוק את נוחותו .
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט