יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

3 טיפים לניקוי וחיטוי מיטות

 בממוצע כל אדם נמצא במיטה שלו כ-8 שעות ביממה, כלומר זהו המקום שאנחנו מבלים בו שליש מהחיים! בהתאם כדאי מאוד לוודא שהוא נקי לחלוטין ושלא מתחבאים מזיקים שונים בתוך המיטה. בעמוד זה תמצאו 3 טיפים מועילים לניקוי וחיטוי מיטות כך שלא יגיעו אורחים לא רצויים למקום שבו אתם ישנים.

1. אוורור המזרון והגנה עליו

הטיפ הראשון בדרך לשינה ערבה במיטה נקייה הוא לאוורר מעת לעת את המזרון הזוגי. אמנם לכאורה חשיפת המזרון והנחתו במקום מאוורר עלולה לגרום ללכלוכים, אבל בפועל אם מקפידים לאוורר את המזרון בתדירות של 3-4 פעמים בחודש התוצאה תהיה מזרון ללא מזיקים וגם כזה שהקפיצים בו נשמרים טוב יותר. אין צורך לאוורר את המזרון לפרק זמן ארוך - גם 20-30 דקות מספיקות בתנאי שמקפידים על תדירות נכונה.

טיפים חשובים נוספים להגנה על המזרון הם להשתמש במצעים איכותיים שמכסים את כל המזרון וכך גם מספקים לו הגנה. המהדרין יכולים להשתמש גם בשעוונית או במגן ייעודי. חשוב מאוד גם לשאוב את המזרון פעם בשבוע כדי שלא יצטבר בתוכו אבק ולא יסתתרו בו מזיקים דוגמת פשפש המיטה.

2. ניקוי כתמים ממזרונים

אם נוצר כתם מסוים על המזרן, חשוב מאוד לנקות אותו במהירות וביעילות כדי שלא יצטברו בו חיידקים או מזיקים אחרים.

בחלק גדול מהמקרים אפשר לנקות כתמים ממיטות גם באמצעים ביתיים פשוטים. אם הכתם נגרם בגלל שנשפכו נוזלים על המזרון חשוב קודם כל לספוג כמה שיותר נוזלים באמצעות ספוגית כדי שהרטיבות לא תחלחל לתוך המזרון. לצורך הניקיון עצמו כדאי להכין תמיסה שיש בה אבקת כביסה, קצת חומץ ומים חמימים (היחס בין המים לחומץ צריך להיות 1:1). מספיגים בד עדין או מטלית רכה בתמיסה ומשפשפים בזהירות את הכתם. הזהירות הכרחית כדי לא לשחוק את המזרון וכמו כן אסור להרטיב את המזרון יותר מדי (כדי לא לגרום להתעפשות ולעובש). לאחר שמסיימים את הניקיון חשוב לייבש את המזרון עם למשל פן או בשמש. שימו לב - אין להשתמש באקונומיקה כדי לנקות מזרונים.

3. אחת לשנה - ניקיון מקצועי

הקפדה על כל הטיפים הנ"ל שומרת על המזרון ומונעת היווצרות עובש, התרבות חיידקים ומצבים שבהם מסתתרים במקום שאמור להיות נעים ונינוח מזיקים בעייתיים (עד כדי צורך בשירות הדברת פשפש המיטה למשל).

יחד עם זאת מומלץ פעם בשנה לבצע גם ניקיון מקצועי בעזרת חומרים עוצמתיים במיוחד ובטכניקות חדשניות - כך שהמזרון יהיה נקי באמת. חיטוי יסודי בעזרת אנשי מקצוע מבטיח גם את הדברת פשפש המיטה אם חלילה הוא שוכן מתחת לסדינים שלכם, ובאופן כללי הוא מספק ראש שקט באמת ושינה ערבה.

השיטה הטובה ביותר לבצע ניקוי מיטות וחיטוי ספות היא באמצעות חומרים אורגניים וקיטור חם.

 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט