יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 

4 סוגי מזרונים שכל זוג צריך להכיר בשביל החדר שינה שלו

אנשים רבים היוצאים למשימה של בחירת מזרון לחדר השינה, עושים את זה מבלי שיש להם לא רק את הידע המקצועי בתחום, אלא את הידע הבסיסי שיאפשר להם לעשות בחירה חכמה ומושכלת. בהתאם לכך, לפני שאתם מקבלים החלטה סביב המזרון שאותו אתם רוצים להניח על מיטתכם, כדאי שתכירו 4 סוגים מרכזיים של מזרונים לחדר השינה:

מזרון קפיצים

מזרון קפיצים הוא המזרון הנפוץ והשכיח ביותר בעידן החדש. מזרון זה מבוסס על מנגנון קפיצים מתכתיים או פולימריים בתוך גוף המזרון, מנגנון המכוסה בשכבות ספוג ופולימר להענקת מידת הרכות הנדרשת. מזרונים אלה מאופיינים במגוון רחב של רמות קושי כך שכל אחד יכול למצוא את נקודת האיזון המיטבית עבורו בין רמת הקושי החיונית בהיבט האורטופדי, ובין רמת הרכות החיונית לשינה נוחה ומפנקת. מזרונים אלה גם נוטים לאגור פחות חום גוף, אך רגישים יותר לתנועה של בני הזוג הישנים לידנו. אורך החיים הממוצע למזרון קפיצים עומד על כ 10 שנים.

מזרון לטקס

מזרון לטקס הוא מזרון שעשוי מיחידה אחת או ממספר שכבים ויריעות ספוג מרוכבות עם לטקס שהוא חומר אלסטי מאוד. שילוב זה של ספוג ולטקס מאפשר ליצור פלטפורמת שינה אלסטית וקפיצית שגם אוגרת פחות חום גוף, ולכן מתאימה יותר לעונת הקיץ. מזרונים אלה זקוקים לתחתית מיטה ייעודית על מנת למנוע היווצרות עובש, וכן נחשבים למזרונים הידידותיים ביותר לסביבה מבחינת חומרי הגלם מהם הם עשויים.

מזרון ספוג עם זכרון

מזרון ספוג עם זכרון הוא מזרון המבוסס על שכבת אלסטית עשויה ויסקו, ומגיעה בדרך כלל בעובי של כ 15 ס"מ, מוצמדת מצידה התחתון לבסיס פולימרי עשוי פוליאוריתן. מדובר במזרונים בעלי מאפיינים מאוד ייחודיים, ובדרך כלל זוכים לתשבחות מאנשים הבוחרים בהם, ויחד עם זאת, ישנם אנשים הטוענים שמדובר במזרונים בעלי רמת קשיות גבוהה מדי, הפוגעת בנוחות השינה שלהם.

מזרון אוויר

מזרון אוויר, כשמו כן הוא, הוא מזרון שהנפח שלו מבוסס על אוויר הנתון ברמת לחץ גבוהה בתוך מעטפת פולימרית. מזרונים אלה יכולים להתבסס על מכלול אחד ויחיד שאותו ממלאים באוויר בלחץ גבוה, או ממספר מכלולים שניתן לשלוט על מידת לחץ האוויר בכל אחד מהם בנפרד, ובכך ליצור מזרון בהתאמה אישית על פי דרישות הנוחות והדרישות האורטופדיות של כל אדם, גם כאשר מדובר בשני בני זוג הישנים זה לצד זה. מזרנים אלה אמנם רגישים יותר מבחינת המגע שלהם חפצים חדים, אך ישנם מזרוני אוויר איכותיים, שעשויים ממעטפת חזקה במיוחד, שגם אם מנסים בצורה מכוונת, קשה מאוד לפצוע אותם.

2all - בניית אתרי אינטרנט