יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

כיצד בוחרים מזרון בצורה נכונה

כיצד בוחרים מזרון בצורה נכונה

 

 

ישנם מוצרים לבית שאנחנו קונים פעם אחת והם אמורים להחזיק מעמד שנים רבות. יש מקרים בהם אנחנו לא מחליפים אותם במשך עשר ועשרים שנים, יש מקרים בהם אנחנו בכלל לא מחליפים אותם ואנחנו משתמשים בהם עד יומנו האחרון.

 

אחת הדוגמאות הטובות לכך, הם מזרונים, בוודאי כשמדובר המזרון של מיטת הורים. בעוד שבקרב ילדים ובני נוער, אנחנו נוהגים להחליף את המזרון, כשאנחנו מחליפים להם מיטה כתוצאה מכך שהם גדלים ומתפתחים והמדרון הישן כבר לא מתאים להם, הרי מזרונים שמיועדים למיטות הורים, יכולים להחזיק מעמד שנים רבות כאמור, ויש מי שאפילו בוחר שלא לקנות במקומם חדשים.

 

מן הסתם, אנחנו יכולים לראות לאורך השנים חידושים ופיתוחים שונים בתחום ועל כן מה שהיה נהוג לקנות לפני שנים רבות, לא נהוג לקנות היום בהכרח. עם זאת, יש מספר פרמטרים לפיהם אנחנו צריכים לבחור את המזרון שלנו, כך שנוכל ליהנות משינה טובה ולשמור על הבריאות שלנו.

 

ישנם לא מעט מקומות בהם אנחנו יכולים למצוא היום מזרונים מסוגים שונים, בין אם זה חנויות כמו אלוף המזרונים וחנויות אחרות שנמצאות ברחבי הארץ, ובין אם מדובר באתרי אינטרנט שמציעים לנו אפשרות לרכוש מזרון בקליק אחד עם משלוח עד הבית. לא משנה היכן אנחנו מחליטים לקנות את המזרון שלנו, עלינו להקפיד לעשות זאת על פי הפרמטרים הנכונים.

 

לפני שנציג הפרמטרים, חשוב להדגיש, ההמלצה היא תמיד לקנות מזרון במקום בו אנחנו יכולים לבדוק אותו, לא רק בעיניים אלא במגע, בישיבה ובשכיבה. כך נוכל לוודא שהוא מתאים לצרכים שלנו.

 

כיצד קונים מזרון בצורה חכמה

 

הכלל הראשון ברכישת מזרון הוא התאמה למבנה הפיזי שלנו ובפרט לגב. אנחנו צריכים לזכור, אנחנו משתמשים במזרון שלנו לצורך שינה, 8 שעות בממוצע בלילה. יש אנשים שאף משתמשים בו יותר. זאת אומרת, שליש מהזמן שלנו ביום אנחנו מבלים על המזרון. אם הוא לא יתאים למבנה הגוף שלנו ובפרט לגב, אזי שאנחנו יכולים, במקרה הטוב, לגלות שאנחנו מתמודדים עם כאבים במקומות שונים בגוף, במקרה הרע, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם נדודי שינה וכאבים שמפריעים לנו בלילה וביום.

 

הכלל השני, עלינו לבחון את רמת הקושי של המזרון. העולם המזרונים מבוסס על מדרג גמישות וקושי. יש אנשים שאוהבים לישון על מזרון גמיש, אחרים אוהבים לישון על מזרון קשיח. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות, מזרון גמיש מותאם יותר לתנועות הגוף, מזרון קשיח הוא סטטי ומאפשר לנו לישון בתנוחות קבועות. אנחנו צריכים להתאים את רמת הקושי של המזרון למה שנוח לנו.

 

הכלל השלישי, חשוב שנבדוק ממה עשוי המזרון, עד כמה הוא עמיד, חזק, ומה ההשפעות של כך על הגב שלנו. ישנם חומרים שיכולים עם הזמן להישחק ואז אנחנו עלולים להיות בבעיה.

 

הכלל הרביעי, עד כמה המזרון דוחה אבק ועד כמה קל לנקות ממנו כתמים ולכלוך. ככל שיהיה פשוט יותר לעשות את זה, לא רק שאנחנו נחסוך לעצמנו עבודה אלא גם נשמור על הריאות והעור שלנו.

 

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט