יעוץ מקצועי חינם
03-5597857

10% הנחה
מיוחדת למשאירים פרטים באתר


90 ימי ניסיון
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

כמה חשוב מזרן איכותי לתינוק

כל מוצר שבוחרים לתינוק אמור ואף נדרש להיות איכותי ובטיחותי. כל מוצר המיועד לתינוק צריך להיבחר בקפידה ואף בחרדת קודש. הסיבה לכך מובנת. אחד המוצרים החשובים ביותר, ודאי בשבועות ובחודשי חייו הראשונים של תינוק הוא המזרן. שעות השינה הרבות מצדיקות ואף מחייבות בחירה מושכלת של מזרן איכותי, בטיחותי ונוח.

בשל אותה סיבה – הבטיחות, נדרשת גם בחירה של כסאות בטיחות לרכב לתינוקות בפרט ולילדים בכלל. אלא שיש הבדל: בעוד בחירת כיסא בטיחות מתחייבת על פי חוק, בחירת מזרן נתונה לשיקול דעתם של ההורים. בהינתן ההבדל, חשוב ביותר להתייעץ עם מומחים בתחום.

שינה טובה חיונית ואף קריטית להתפתחותו התקינה של התינוק. היא חשובה במידה ובשיעור שלא ניתן להפריז בתיאורם לגוף ולנפש.

מזרן איכותי לתינוק הוא מזרן שתקיים בו איזון בין רכות המזרן לקשיחותו. הקצנה של כל אחד משני המאפיינים עלול לפגום באיכות השינה של התינוק.

 חברה שהיא יצרנית מזרונים מקצועית יכולה לספק לכם שירות ייעוץ חיוני, כך שניתן יהיה להתאים את המזרן באופן מיטבי. מאחר שלתינוק אין אפשרות לשתף את הוריו, ודאי כל עוד לא רכש יכולת דיבור, אין אפשרות לדעת האם המזרן נוח לו או לא, אלא, אולי על פי תדירות התזוזות שלו. לאחר שלילת סיבות אפשריות להעדר השקט שלו ולתזוזותיו התכופות, ייתכן כי בהינתן התנהגות זו חשוב לברר יותר לעומק האם סיבה אפשרית היא קושי רב מדי של המזרן או אולי רכותו. אגב, מי שעשויים אף הם לתרום לבחירה הם יועצי שינה.

חוץ מאשר בחירה במזרן איכותי חשוב להקפיד על אוורורו. מדי פעם לחשוף אותו לשמש, להחליף מדי פעם צד, לצפות אותו בציפית המגנה עליו.

תינוק בא לעולם ועמו נולדת גם ובעיקר הדאגה המתמדת לשלומו ולביטחונו. מאחר שלא לומדים להיות הורים אלא מהניסיון- בדרך ניסוי וטעייה- חשוב לדעת כי יש דברים שאסור לטעות בהם ובכל מקרה חשוב לצמצם ככל שניתן את הסיכוי או בעצם את הסיכון להיתכנות טעות. זו לא בושה להתייעץ- זה הכרחי!

השינה בכלל ושינה של תינוק בפרט היא עולם ומלואו. כשתינוק ראשון נולד, אתם, כזוג, נולדים כהורים.  יחד עמו אתם לומדים אל העולם החדש.  אין ספק כי שינה טובה וממושכת אמורה להיות טבעית לתינוק, אבל כדי שאכן יישן את מספר השעות הרב שהוא זקוק להן, חשוב ביותר לעשות כל מה שנחוץ ואפשרי על מנת שתערב לו- ולכם- שנתו על מזרן טוב ואיכותי העומד בתקנים המחמירים.

 

בחירת מוצרים לתינוק צריכה, כאמור, להיעשות בשיקול דעת תוך מודעות לחובת האחריות העצומה החלה עליכם, כהוריו, שהיא אמנם טבעית, אבל כאשר מדובר במוצרים חיוניים יש לוודא כי המוצר שאתם בוחרים עבורו עומד בתווי תקן האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר.

 מזל טוב ושינה טובה וערבה.

10% הנחה מיוחדת נוספת

למשאירים פרטים ולמבקשים לתאם הגעה למפעל2all - בניית אתרי אינטרנט