יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 


שאלו אותנו על מבצעי החודש90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  

    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

עיצוב החדר בשילוב חלונות אלומיניום

המשימה של עיצוב כל אחד מחדרי הבית היא משימה שיכולה להיות מעניינת ומעוררת השראה, והיא יכולה להיות מאוד מייגעת ומטרידה. הגישה שלכם לעניין, ההיכרות שלכם עם התחום ולא פחות מכך, היכולות שעומדות לרשותכם, הם שיכריעו לאיזה כיוון זה הולך. כדי להבטיח עיצוב אידיאלי עבור כל אחד מחדרי הבית, אתם רוצים להעמיד לצידכם מעצב פנים מקצועי שיוכל לסייע לכם בכל שלבי העיצוב ובכלל זה גם בהיבט של עיצוב החדר בשילוב חלונות אלומיניום.

 

עד כמה משפיעים חלונות על עיצוב החדר?


בכל משימת עיצוב, אחד האתגרים המרכזיים הוא להבין עד כמה משפיע כל מרכיב בתהליך העיצוב, על העיצוב כולו. כאשר מביטים בחדר מעוצב, מבינים את הערך והתפקיד של כל אגרטל ושל כל מסגרת תמונה, אבל לאף אחד מאלה אין את אותה השפעה כמו שיש למשל לגוון ומרקם הקיר, או לגוון ועיצוב הדלת. הכלל הוא מאוד פשוט – ככל שפריט העיצוב הוא בעל שטח פנים גדול יותר, כך האימפקט שלו על העיצוב הכולל של החדר הוא גדול יותר.

בעיצוב חדר השינה או המיטה הזוגית, אתם בהחלט יכולים לבחור בחלון עץ בעל נופך וינטג' כפרי, אבל אם אתם בוחרים באופציה של עיצוב החדר בשילוב חלונות אלומיניום, אתם רוצים להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם, כי חלונות הם פריטי עיצוב קריטיים שיכולים להשפיע על עיצוב ואווירת החדר גם בגלל העיצוב שלהם עצמם, גם בגלל כמות האור שהם מכניסים וגם בגלל מידת החשיפה לנוף דרכם,  ישנן חברות אלומיניום המתמחות בהתאמת עיצוב חלונות החדר לעיצובו, חברת יורוסטייל  מתמחה בעיצוב,, ייצור, אספקה והתקנת חלונות אלומיניום.

 

אפשרויות עיצוב באמצעות חלונות אלומיניום


עיצוב החדר בשילוב חלונות אלומיניום מאפשר לכם ליצור מגוון רחב של עיצובים בצורה מאוד פשוטה וקלה. כך למשל, תוכלו להחליט שאם בוחרים במודל של חלון בלגי המבוסס על פרופילים של אלומיניום במקום מוטות ברזל. תוכלו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולהחליף את הריבועים האחידים של חלון בלגי קלאסי, בריבועים בגדלים שונים, פרופורציות שונות ואורכים שונים ולהפוך את החלון לחלון מודרני שמושך את העין.

מאחר ומדובר באלומיניום תוכלו להשפיע על כל פרמטר שאתם יכולים לחשוב עליו יחד עם נציגי חברת יורוסטייל – על עובי הפרופיל ועל החתך שלו, על הגוון המדויק של הפרופיל, על המרקם המדויק שלו, על שילובים של פרופילים שונים ומגוונים בתצורות שונות ומגוונות, ועל המסגרת שבתוכה יהיו כל אלה נתונים. חופש עיצובי זה מאפשר לכם להתאים חלון אלומיניום לכל עיצוב שבו אתם בוחרים לעצב את חדר השינה, חדר הילדים או חדר הסלון, ולעשות את זה גם במחיר זול יותר מכל אלטרנטיבה אחרת.

אחרי שאמרנו את כל זה, מאחר ועיצוב החדר בשילוב חלונות אלומיניום כרוך בחופש עיצובי כמעט בלתי מוגבל, כדאי ומומלץ לעבור את התהליך עם מעצב פנים שידאג לשמור אתכם בתוך המסגרת של עקרונות העיצוב המקצועיים.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט