יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

הקשר בין תנוחות שינה ולכאבים שאנו מרגישים

כמה פעמים התעוררתם בבוקר עם כאבי גב? על אף שרבים חושבים כי כאבי הגב נגרמים בשל הגיל, תתפלאו לדעת, שכאבים אלו, לא תמיד קשורים לגיל ולא פעם הסיבות טמונות בתנוחות השינה אותן סיגלתן לעצמכם ו/או במזרן עליו אתם ישנים. שינה (מעבר לאהבה הגדולה אליה), היא חשובה לאין שיעור לתפקוד היומיומי שלנו. כל עוד אתם מקפידים על שעות שינה, על מזרן ועל תנוחות השינה שלכם, הרי שהשינה הטובה תאפשר לכם לתפקד היטב במהלך היום יום. תנוחות השינה הן רבות ומגוונות החל משינה על הבטן, דרך שינה על הגב, על הצד, בתנוחת עובר, עם כרית בין הרגליים ועוד והן הרגל שקשה עד מאוד לשנות אך לעיתים חובה לעשות כך ובעיקר אם התנוחה מזיקה לבריאותכם.

כיצד יודעים שתנוחת השינה אינה נכונה

כל עוד אתם נוהגים להתעורר ביקיצה טבעית, או שאתם מתעוררים לצלילי השעון המעורר והגוף שלכם מרגיש כתמול שילשום, הרי שסביר כי תנוחת השינה הייתה נכונה, אך אם אתם מתעוררים והיד או הרגל שלכם רדומים (כל אחד לחוד ושניהם גם יחד), או אם הצוואר שלכם תפוס, ועוד תופעות שונות ומשונות, אתם ככל הנראה ישנים בתנוחה לא נכונה ולא בריאה, אשר תגרום לכם לכאבים, חלקם זמניים, אחרים ילוו אתכם למהלך כל היום ובין היתר כאבי הגב. רבים שנוטים לסבול מכאבי גב, לא מקשרים את הכאבים לתנוחת השינה והם ממהרים לבחון קטלוג מדרסים, או שהם רצים להחליף מזרונים, בעוד שהסיבה העיקרית היא התנוחה.

ואלו הן התנוחות שעלולות לגרום לכם לכאבים במהלך היום יום. היה ואתם ישנים על הבטן, , ככל הנראה שתסבלו מכאבי צוואר ו/או גב ולעיתים משניהם יחד. מדוע? כי כדי לנשום תאלצו לסובב את הראש לאחד הצדדים, מה שיוצר לחץ על הצוואר ובמקביל עמוד השדרה לא מקבל את התמיכה הרצויה. היה ואתם ישנים על צד שמאל של הגוף כשידיכם פרושות קדימה, אתם עתידים לסבול מכאבים בכתפיים, בגב ובזרועות שלכם. תנוחה זו לא מאפשרת את זרימת הדם כיאות, מה שעלול לגרום לכאבים הנ"ל. עוד, שינה על הצד הימני כשהידיים קדימה, תגרום לכאבים בכתפיים, בגב ובזרועות ולעיתים אף תגרום לצרבות, שינה בתנוחת עובר עלולה לגרום לכאבי גב וצוואר וכן הלאה.

לסיכום – היה ואתם סובלים מכאבים שונים בגוף, כנראה זה קשור לתנוחת השינה שלכם, אותה חשוב לשנות לשינה בריאה יותר.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט