יעוץ מקצועי חינם
03-5597857
 

זוג כריות לטקס ארגונומיות

במתנה למזמינים!90 ימי הכרות 
ללא ניילון

אצלך בבית

10 שנות אחריות
מפעל ישראלי
כחול 
לבן

 

  צרו קשר ונשמח לעזור:   03-5597857

  
    

    צרו קשר ונשמח לעזור: 


חיפוש :

איך להישאר רגועים בזמן תהליך חיפוש עבודה - מזרון אורטופדי

מציאת עבודה חדשה יכולה להיות משימה שמשפיעה לא רק על העתיד שלך אלא גם על מה שעובר עלייך ברגע זה. תקופה זו יכולה להיות לחוצה, אך הלחץ אינו משפיע לטובה על הצלחת המשימה. כאן ריכזנו עבורך טיפים שיעזרו לך לתפקד טוב יותר בתקופה משמעותית זו.

התייחסות ברצינות לתקופה זו

התקופה הקרובה היא תקופה משמעותית ולכן יש להתייחס אליה כאחת כזו. בזמן חיפוש עבודה אין להסתמך על המזל אלא להוביל לתוצאות. חשוב לשמור על שגרת יום בריאה, לקום מוקדם, לעקוב אחר המדורים השונים ולבחון כל הזמן אם ישנה עבודה שיכולה להתאים לך.

הכנת קורות חיים

קורות חיים מוצלחים הם פתח לעבודה החדשה שלך. היום מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע מתאימים ולבדוק מולם כי קורות החיים נכתבו באופן אשר מתאים לעבודה הנדרשת לך. בעלי מקצוע יוכלו להוציא את המידע שאינו עוזר לך ולכתוב בצורה הנכונה את המידע שנדרש למעסיקים הפוטנציאלים.

שמירה על גישה חיובית

תקופה זו של חיפוש עבודה יכולה להיות מלחיצה - ולכן כל מה שעוזר לך לשמור על גישה חיובית יוכל לעזור. כדאי לאמץ מדיטציות, תזונה טובה ומומלץ לשלב גם פעילות גופנית כדי לשחרר אנדורפינים ולהעלות את החיוביות. חשוב מאד להיעזר באנשים מסביב, לשתף חברים או משפחה שיכולים לתמוך בך ולא להסס גם לפנות לאנשי מקצוע אם יש צורך בכך.

מזרן אורטופדי לשינה טובה

לא מעט ייפלו לייאוש בזמן חיפוש עבודה, מכיוון שעל הכתפיים נושאים לחצים נפשיים גדולים, תקוות גדולות שלא תמיד ייענו בחיוב, ולכן חשוב דווקא בעת הזו לשמור על מצב רוח מרומם ומצב גופני מושלם – ומה יתרום לכך יותר מאשר שינה איכותית אשר לה מעלות רבות על מזרון זוגי אורטופדי. שינה טובה תורמת למצב רוח חיובי, ליכולת לשמור על ריכוז מרבי, למראה חיוני בעת ראיון עבודה, לזיכרון חד ומחשבה צלולה ועוד. אז לאחר יום עמוס במתח ובשליחת קורות חיים, מה יותר כיף מלהירגע על מזרן אורטופדי ולצבור כוחות מחודשים ליום נוסף ואופטימי?

הכנה אל ראיון העבודה

מומלץ להתכונן אל ראיון העבודה בצורה מקצועית ככל האפשר. כדאי לעבור על שאלות נפוצות, על קורות החיים (דבר זה נשמע מובן אך חשוב לזכור אותם) וכמובן להתעורר מוקדם ביום עצמו ולהתלבש באופן מכובד שמתאים למשרה. הכנה מוקדמת אל הריאיון תעזור לך להגיע אליו באופן רגוע יותר ולהגדיל את סיכויי ההצלחה לעבור אותו.

חיפוש עבודה עם חברה מקצועית

חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ומכירה את המשרות השונות תוכל לעמוד לרשותך. חברה מקצועית שתדאג לך תוריד ממך מעמסה כבדה בכל הנוגע לתהליך ובמקרה של ראיון עבודה שלא צלח, היא תוכל לעזור לך להבין מדוע ובכך תעזור לך להשתפר לפעם הבאה.

זוג כריות לטקס ארגונומיות

בשווי 770 ש"ח במתנה 

למבצעים הזמנה במפעל.המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי   
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)
זוג כריות

100% LATEX ארגונומיות

בשווי של 770 ₪ 
  ב-מ-ת-נ-ה !!! 
   
      למבצעים הזמנה במפעל      

המבצע בכפוף לתקנון.

זוג כריות ברכישת מזרן זוגי  
אין כפל מבצעים והנחות

כתובתנו: המרכבה 26 חולון קומה ב' (במדרגות)


2all - בניית אתרי אינטרנט